Fachowiec DOHC Poznan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto zna ?
  
 
Naprawde nikt nic nie wie ?
Moze inaczej: Kto zna mechanika, co potrafi odroznic DOHC od maszyny do szycia ? W Poznaniu oczywiscie ...

  
 
Niestety, ja nie znam takiego...
  
 
Ja mam mechanika i zasadniczo zna się na mechanice. Ma wspólnika i on jest kumaty jeśli chodzi o Poldzia, Df i DOHC. Możesz się powołac na mnie ( Michał Bartkowiak ), ale musisz się umówić nieco wczesniej bo ma kupę roboty. A tak nawiasem mówiąc ma urlop do 12 lipca
PIOTR BĄBELEK
ul. FLOKSOWA 5
8-67-38-35
  
 
A w czym tkwi problem? Może będę mógł pomóc. Mieszkam pod Poznaniem, a na DOHC troszkę się znam.
  
 
Problem juz zdiagnozowany, wal korobowy wyszedl na spacer przez miske olejowa Czyli z grubsza szukam na bardzo szybko DOHC (moze byc nawet (bardzo chetnie) 1.3 albo 1.4) albo jednorzedowek ze 131. Plan mam taki coby silnik wyjac, ocenic rozmiar zniszczen i najlepiej wstawic zastepczy, coby mogl sie przetoczyc do portu macierzystego w Warszawie o wlasnych silach .
No chyba ze jakis mechanik ma akurat pod reka wolny wal do 1.8, w co nieco watpie.
Bardzo wam dziekuje za odzew, jakby co to sie zglosze.
  
 
Cytat:
2004-07-07 00:48:05, bolger pisze:
(...) Plan mam taki coby silnik wyjac, ocenic rozmiar zniszczen i najlepiej wstawic zastepczy, coby mogl sie przetoczyc do portu macierzystego w Warszawie o wlasnych silach .
(...)


Chcesz przełożyć silnik (którego jeszcze nie masz i musisz kupić) żeby przejechać autem z Poznania do Wawy i tam chcesz się zabrać za ten padnięty silnik . A czym ten silnik przewieziesz - w bagaźniku go bedziesz wiózł?? Jeśli dobrze Cie zrozumiałem to robisz coś z lekka bez sensu. Już lepiej (taniej) przewieźć całe auto na lawecie albo holować...
  
 
Puszczykowo ul Dworcowa 36( jak dobrze pamiętam)
Wojciech Matysiak
tel 888 669 466
zbudował mojego DOHC praktycznie od nowa

Może komus się ten namiar jeszcze przyda
  
 
Ale nekrofilia, wygrzebałeś sześcioletniego trupa z szafy
  
 
Na pewno się przyda. Dziękujemy.