Warszawa - zlot grill itd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Napisze pokrotce bo siedze w pracy i info zarzucam "szybcikiem", jest mozliwosc zorganizowania zlotu w warszawie z grillem i innymi pierdolkami, na stronie glownej klubu jest stosowna informacja i link do www lokalu ktory nas jako klub zaprasza - do ugadania juz jest kwestia ludzi z warszawy bo w sumie nie bardzo mam jak zalatwic zlot na ktorym i tak nie moge byc, ale mysle ze propozycja moze byc przyjemna. Z racji ze nas zapraszaja mozna ugadac jakies znizki czy cos
  
 
Gdzie, bo kurde szukam i znalezc nie moge tego info na stronie glownej
  
 
Ooo, info juz jest

No moze byc ciekawie o ile wszyscy beda mieli troche czasu na tego grilla i inne pierdoly. Mamy juz miejsce na zlot Warszawiakow Zastanawia mnie tylko co Espero ma wspolnego z angielskimi samochodami
  
 
Cytat:
2004-07-01 23:42:34, QLogic pisze:
Zastanawia mnie tylko co Espero ma wspolnego z angielskimi samochodami



No...... mój kiedyś stał obok Rovera
  
 
Cytat:
Zastanawia mnie tylko co Espero ma wspolnego z angielskimi samochodami



Zapewne to ze i kierowcy Espero i kierowcy samochodow angielskich placa tak samo

  
 
Cytat:
2004-07-01 23:42:34, QLogic pisze:
Ooo, info juz jest

No moze byc ciekawie o ile wszyscy beda mieli troche czasu na tego grilla i inne pierdoly. Mamy juz miejsce na zlot Warszawiakow Zastanawia mnie tylko co Espero ma wspolnego z angielskimi samochodami



Mój poprzedni samochód, to mini cooper 1.3.....
P.
  
 
A więc
Ja tą sprawe rozdmuchałem i tłumacze

po 1.
KLUB nie jest stworzony dla rowerków i mini

po 2.
Ceny przy wieksdzych spotkaniach można negocjować

Kto nie wierzy niech wpadnie i zobavczy na własne oczy o co chodzi
  
 
jestem za , zjemy po kiełbasce wypijemy po piwku pośmiejemy sie....zresza jak każdy zlot
  
 
FAJNA OPCJA!
...podobuje mi się...
Czyli kiedy w końcu? 11 lipiec - ale o której?
  
 
Cytat:
2004-07-05 00:36:29, Tomek-Mydlowski pisze:
jestem za , zjemy po kiełbasce wypijemy po piwku pośmiejemy sie....



i spierd... my
  
 
start o 19.00
  
 
To wpiszcie się na listę kto będzie, bo jak się okaże że 3... 4 samochody to mi się nie będzie opłacało jechać aż z Rembertowa....

LISTA:
1. Łuaksz Gajer + druga połowa
2. ?
3. ?
4. ?
5. ?
6. ?
  
 
gdzie na zlocie w Pubie ?! jezeli w Pubie to jestem przeciw, jezeli na powietrzu np. Tor Stegny to jestem jak najbardziej za ! niestety nie moge sobie pozwolic na wydawanie pieniedzy !
 
 
ja sie nie wtracam ale miedzy staniem przy autach i dupczeniem o spojlerach a malym grillu w pubie przy piwku jest duza roznica w klimacie
  
 
Marcinki z rodzinką
  
 
chciałbym zobaczyć jak wygląda grill w knajpie
rzecz jasna że piwo i grill na zewnątrz a nie w klubie
tam jest dużo miejsca
Pozdrawiam
  
 
Gdzie wy chcecie w końcu ten zlot zrobić !?
Ja jestem za zrobieniem zlotu przy torze stegny tak jak ostatnio !
Grilla możecie sobie tam zrobić - przecież żaden problem !?
 
 
jestem za fortami
  
 
Wszystko to popiepszone...
Ile osób tyle koncepcji...
Chyba zmienie ten klub...

Klub mojego młodszego brata robi sobie co tydzień zloty w każą niedzielę, zawsze w tym samym miejscu i zawsze robią sobie grill'a i zawsze jest super frekfencja...
Tak im zazdroszcze...

A u nas zlot raz na miesiąc, każdy chce gdzie indziej się spotkać, każdemu pasuje inny dzień - organizacja do bani...
  
 
Niestety tak zawsze jest u nas z organizacja czyli do dupy. Dokiedy niemialem pracy to przyjezdzalem zawsze i wszedzie teraz pracuje i niestety w dniu 11 lipca czyli niedziela niemoge przyjechac bo na 19.30 do pracy ide na noc a wczesniej egzaminy mam. Szkoda bo bardzo chcialem przyjechac. Trzymajcie sie