Dzień dobry, jestem nowy !!! - Strona 53

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich klubowiczów!

Posiadam Carinke E w wersji Emotion rok 1997.

P.S. Od razu się przyznam, że przygoniły mnie tu drobne kłopoty techniczne (brak prędkościomierza), ale to temat na inny wątek.

Pozdrawiam
Marcin

Hail to ALL!
  
 
Witam.

Jestem nowy na forum, byłem kiedyś w posiadaniu Toyoty Cariny II 2.0 Diesel 1987r. i spisywała się bombowo, lecz niestety skończyła na złomie bo blacharka nie wytrzymała ciągłej eksploatacji. Za to silnik pracował do końca i dodam że nigdy nie było z nim problemu w tą zimę Toyotka stała cały czas na śniegu nie ruszana, na wiosnę cyk pali na dotyk. Masz jakiś problem z autem pisz do mnie!

Pozdrawiam wszystkich.
  
 
Witam!
Jestem przyszłym posiadaczem Toyoty Verso. Obecnie z pomorza
Na forum zawitałem w celu zasięgnięcia opinii i podciągnięcia wiedzy.

Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich automaniaków!
Jestem tu nowy, postaram sie niebawem o jakies zdj.
Niedawno dostałem po ojcu Toyotke Carina E, 1.6 Xli, 1997
Auto zewnętrznie jest dość zaniedbane ale technicznie sprawuje sie bez problemu! Chciałbym, także przy pomocy tego forum, odświeżyć moją Carinkę
Korzystając z okazji - może ktoś pomoże
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=236976&c=18&f=23

Pozdrawiam!

[ wiadomość edytowana przez: Kubas87 dnia 2010-06-24 10:49:19 ]
  
 
Witam wszystkich nowych forumowiczów
  
 
Witam wszystkich serdecznie.

Jestem posiadaczem Yariska 1.0 1999r.
  
 
witam wszystkich śmigam carinką e 1.6
  
 
Witam wszystkich

carol d4d


pozdrawiam
grape
  
 
Witam.Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Cariny ll 1.6 4afe 91rok.Powoli doprowadzam ją do eleganckiego stanu.
  
 
Witam Wszystkich. To mój pierwszy post w tym zacnym miejscu, więc wypada się przywitać.
Do grona posiadaczy Toyoty wstąpiłem we wrześniu nabywając Carinę E z 1994 roku. Zarejestrowałem się kawał czasu temu, ale dopiero teraz nadszedł czas na ujawnienie się

[ wiadomość edytowana przez: miciu22 dnia 2010-11-30 12:22:42 ]
  
 
Witam !
Toyotą jeżdżę już około 2 lat. Tak właściwie to stanę się jej właścicielem dopiero w przyszłym roku, ale już teraz sobie nią śmigam (Toyka ojca). Jest to Carina E 1994 1,6 16V Naprawde jestem z niej zadowolony.

Pozdrawiam
Paweł
  
 
Witam w dniu dzisiejszym chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku, a jednocześnie chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Mam na imię Bartek i aktualnie jeżdżę Rav4 d4d.
  
 
witam ja sagem62 - grzegorz
  
 
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Marek i od niedawna jestem posiadaczem Toyoty Corolli 1.6 Sol po lifcie z 2004 roku. Mam nadzieję że będę szczęśliwym posiadaczem
  
 
Witam wszystkich nowych
  
 
Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
  
 
Witam wszystkich użytkowników forum
  
 
Witam jestem nowy Jestem szczęśliwym posiadaczem Toyoty Avensis 2.0 D4d. Pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam

estem posiadaczem rav4 D4D 3D fajne numerki
mam nadzieje ze na tym forum coś sie dzieje w przeciwieństwie do pozostałych forach Toyoty...

i od razy pytanko czy jakies spoty w okolicy Ślaska??
  
 
Witam Wszystkich