Auta z FSO w kraju i na świecie - Strona 25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Duży fiat w chile
chile

[ wiadomość edytowana przez: Square dnia 2006-08-09 21:08:54 ]
  
 
jutro fiacior jedzie do Warszawy. Natomiast w piątek nad ranem Fiacior uderza w trasę do Wiednia. Widzimy się na zlocie w Krakowie.
  
 
Odświeżam temat. Proszę:
  
 
Ciekawe jakim cudem taki Poldek zawedrowal do Estonii, czyzby wywieziony przez Polaka??

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Pewnie ktoś sprowadził z finlandii, tak jak u nas sprowadzamy samochody z niemiec.
  
 
Cytat:
2006-09-11 21:08:32, Square pisze:
Pewnie ktoś sprowadził z finlandii, tak jak u nas sprowadzamy samochody z niemiec.


Jest to prawdopodobne.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
albo może koło wygrał Poloneza w konkursie krzyżówek w latach 80
  
 
Kolejne zdjęcie z "egzotyczną" tablicą:
  
 
Hiszpania

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2006-05-10 16:28:25, dominikr pisze:
Kilka Fiatow 125p MR oraz trzy Polonezy Trucki widzialem tez podczas podrozy do Bulgarii na wegierskich drogach.



Byłem nad Balatonem przez 2 tygodnie- Polonezów Trucków tam pełno (widziałem kilkanaście różnych aut)
Jeżdżą Lubliny w podobnej ilości, widziałem też Żuka na chodzie i kilkanaście maluchów w Budapeszcie- jednym słowem "polak węgier dwa bratanki........."
  
 
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/ofiara-malucha,819003Syrena kombi
  
 
hmm... tak patrze i profil tej syrenki szczegolnie tylne szybki przypominaja mi bardzo Poloneza 3D/Coupe
  
 
Kiedyś w gazecie widziałem Fiata 125p pickupa w Egipcie!!!To był dopiero szok....
  
 
Odświeżam temat.

125p w Chorwacji - porzucony w miejscowości Pitve na wyspie Hvar, przed wjazdem do tunelu.









Pozdrawiam
Rafał

  
 
Cytat:
2006-11-23 09:11:46, Modlina125p pisze:
Kiedyś w gazecie widziałem Fiata 125p pickupa w Egipcie!!!To był dopiero szok....


Pojedź do Kairu. Tam taryfy to Fiaty 1500, 125, 125p, poldki borewicze. Dostaniesz oczopląsu!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2007-01-10 11:51:13, rafikx pisze:
(...)

Słoma mu z butów i zza wycieraczek wystaje

[ wiadomość edytowana przez: Mikry dnia 2007-01-10 13:04:02 ]
  
 
Cytat:
2007-01-10 13:03:22, Mikry pisze:
Słoma mu z butów i zza wycieraczek wystaje [ wiadomość edytowana przez: Mikry dnia 2007-01-10 13:04:02 ]



W środku za to zbieranina butelek i puszek z niemieckimi etykietami


Pozdrawiam
Rafał
  
 
Czy ktoś jeszcze nie widzi fotek tego 125p z Chorwacji? (błąd jest u mnie, czy na serwerze?)
  
 
Ja widzę. 1980 rocznik.
Klimatyczne fotki.
  
 
Bo i kraj klimatyczny
Często widać lekko zapuszczone, nie stjuninkowane, zupełnie nie zgniłe fiaty 125, 125p, 128, zastavy itp. prawdziwe samochody