Auta z FSO w kraju i na świecie - Strona 43

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na ostatnim zdjęciu jest VW Passat B1.
  
 
Musi jakieś przeoczenie moje.
  
 


  
 


żródło
  
 
ale znaczek chyba cały?

  
 
Wracam sobie dziś z dwugodzinnej wyprawy rowerowej po Łomży i okolicach, jadę obok ronda na Placu Kościuszki a tutaj zza winkla pojawia się zielony Kredens, jeden z pierwszych roczników (chromowana atrapa, kwadratowe tylne lampy)... Szok ! Zielony, początek rejestracji LOM. Dziadek przyjechał z babcia na obiad.

A w poniedziałek też w Łomży, na ul. Legionów też Kanciak ale z ostatnich lat produkcji, piękna kość słoniowa, blachy NOE. Dwóch chłopaków i dziewczyna, jechali w stronę stolicy.

Moje polowanie na klasyki zostało wreszcie sowicie nagrodzone. Niestety żadnych zdjęć nie mam nad czym mocno ubolewam. Tego pierwszego postaram się jeszcze kiedyś "ustrzelić".
  
 
Porządki telefoniczne
  
 
Złombol wyrusza po raz kolejny!
  
 

źródło
  
 





źródło
  
 
  
 
Kiedyś jak byłem w warszawie w starej wytwórni wódek Koneser to tam był taki fajny model terenowej wersji poloneza, było napisane że nie wszedł do produkcji, kurde a fajnie wyglądał... Gdybyśmy trochę pociągnęli z produkcją naszych samochodów to teraz może byśmy mieli fajne tanie własne samochody a nie zachodnie...
  
 
I jak tam, zdjęcia w Kosmos wysłane?

  
 
Cytat:
2012-08-04 20:01:43, Truten pisze:
ale znaczek chyba cały?


Auto pocięte przez strażaków - dlatego tak wygląda.
  
 
No, szczególnie ten poskładany przód to przez strażaków.
  
 
Uderzenie z tego co widać było lewym przodem. Drzwi pasażera nieuszkodzone, słupek przedni po prawej w naturalnym kształcie. Przód się złożył nieco za bardzo i owszem ale dach był na swoim miejscu dopóki ktoś go nie odciął i nie odgiął do tyłu. Widać po prawych słupkach które są równo ucięte. Tylne lewe drzwi też wyglądają na nieuszkodzone.
  
 
Z tego co widze to udezenie bylo mniej wiecej na lewe drzwi , ewentualnie blotnik .

Prawe drzwi wgniecione , przedni zderzak caly , przy takich uszkodzeniach , powinien sie mocno zniszczyc jakby to bylo udezenie na przod

Szkoda ze ta zadbany poldzio pojdzie na zlom
  
 
Ponieważ, niedługo ponownie w PL w ramach przypomnienia jak było w 1984r. (ile Df-ów i PN-zów na drogach (w przeciwieństwie do BMW))
  
 
FSO Polonez pickup truck
FSO Polonez

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2013-04-25 11:52:39 ]
  
 









Jak na takie porzucone, to wyjątkowo dobrze blachy wyglądają