[OT] Utrata pracy :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No coz od 4 lipca zasile szeregi bezrobotnych, mam tylko nadzieje ze szybko cos znajde bo jak nie to kipsko widze mopjego poldolota abyly takie plany z blacharka a tu dupa !!

Jak ktos jeszcze chce sie pozalic np na zla pogode to dawac tu wkoncu gdzies trza sie wyzyc
  
 
..ee tam jakbyś zasilił szeregi niewidomych to by była tragedia!...
  
 
sory ze zmieniam temat Ireq widze twojego kanta dosc czesto, ty stajesz na ulicy grzegórzeckiej ? Widzialem tego kanta na miescie....fajnie to chodzi
pozdrawiam
  
 
ee tam chodzi- teraz to jest ecomobil-poniżej 10 na mieście, malutki gażniczek..ale i tak zdaza się łomotać nowe fury..
  
 
Witaj w klubie bezrobotnych
No cóż trzymaj się ! Pierwszy miesiąc bez pracy jest najgorszy. Później idzie wytrzymać.
  
 
Nie łam sie Pablo!

Znajdziesz jeszcze niejedna prace. Wazne ze w miłosci Ci idzie. Widzialem Was z dziewczyna - jestescie szczesliwi i o to chodzi. Życze znalezienia pracy i braku pozarow

Redarrow - FSO FIREMAN
  
 
a po 6 miechach szlak cie trafia
  
 
To może jednak jakaś FSOfirma czy coś. Z pewnością by się uzbierało sporo luda do pracy.
  
 
To ja powiem coś co należy.
NIE ZAŁAMUJ SIĘ tylko rusz tyłe i zacznij szukać. Zawsze się coś znajdzie, a kwestia za ile to inna bajka. Ale chyba lepiej mniej niż nic. Znam takich którzy za 700zł nie pójda do pracy, wola siedzieć i narzekać że nie mają pracy
Tak więc się nie załamuj, szykaj a napewno coś się znajdzie na początek. Potem możesz szukać lepszej, łatwiejszej lepiej płatnej. Grunt to nie mieć przerwy
Głowa do góry ci wszyscy którzy mają podobne problemy
  
 
Cytat:
2003-06-05 16:52:01, MAJCHAL pisze:
Ale chyba lepiej mniej niż nic. Znam takich którzy za 700zł nie pójda do pracy, wola siedzieć i narzekać że nie mają pracy



I niech siedzą dalej Ch... im w d... . Moze unia im da ... porządnego brukselskiego kopa w tyłek.
  
 
"....mądrego po szkole to przyjemnie i posłuchać...."
  
 
Janio super panienki w fotkach :d A robote sobie juz znalazlem narazie dorywczo ale zawsze cos wiem ze bedzie dobrze ale wiecie po 2,5 roku pracy w jednej firmie to tak poprostu bedzie mi tego brakowac
  
 
Cytat:
2003-06-06 00:15:14, Pablo pisze:
(...) ale wiecie po 2,5 roku pracy w jednej firmie to tak poprostu bedzie mi tego brakowac


tak jest rzeczywiście - ja spędziłem ostanie 7 lat w firmie (współotwierałem ją i zamknąłem ) ale nie ma co sie poddawać - pracy wbrew pozorom trochę jest tylko trzeba szukać, włazić oknem jak Ciebie wywalą drzwiami itp
  
 
I ja też mam już pracę. I do tego robie to, o czym marzyłem.

Tylko czasu na grzebanie w autach jakby mniej
  
 
Janio no nie bądź taki tajemniczy. Powiedz wszem i wobec gdzie masz tą pracę i ile płacą ( jeśli chcesz )
  
 
I ja po prawie roku przerwy znalazlem robotke i tez robie to co chcialem i pomyslec ze jeszcze nie weszlismy do uni i juz taka poprawa

pozdr
  
 
Witam,
A ja się pochwalę że pracuję najprawdopodobniej do końca czerwca
W związku z tym poszukuję jakiegoś lokalu w którym możnaby otworzyć zakład wulkanizacyjny i prowadzić drobne naprawy.
Jakby ktoś coś wiedział to prosze o info na priv.
  
 
Cytat:
2003-06-06 10:22:26, MAJCHAL pisze:
Janio no nie bądź taki tajemniczy. Powiedz wszem i wobec gdzie masz tą pracę i ile płacą ( jeśli chcesz )



Autorex ul. Łopuszańska 36 (Dealer Fiata)

Zapraszam na Dni Otwarte Nowego Fiata Punto (13, 14 i 15 czerwca). Będzie prezentacja modelu, konkursy, jazdy testowe
  
 
No to i ja się pochwalę w tym temacie. Otóż zmieniam pracę i w końcu będę pracował w formacji umundurowanej (o czym marzyłem od dziecka) - czyli w INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO. Przeszedłem cały proces rekrutacyjny, badania lekarskie i psychologiczne. Od wczoraj mam uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi Teraz od 20-tego będę na kursie w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie a czasem będzie mnie można spotkać na drodze, gdzieś w okolicach Radomia...

Cieszę się jak dziecko z cukierka ale ubolewam też nad tym, że moja aktywność na klubowym forum może ograniczyć się tylko do jakichś weekendowych odwiedzin w kafejce internetowej
  
 
OOO BENY - to można bedzie do ciebie podskoczyć na darmowy analizator spalin, albo na wagę

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."