[126] Jaki olej?? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


  
 

Castrol sponsoring ?
  
 
no baa..
  
 
Czy ten olej do malca po przebiegu ponad 100000km z remontowana gora silnika(cylindry itp.), dol bez zmian bedzie dobry olej. Leje go juz jakis czas i chcialem sie upewnic.
Drugie pytanie . Kiedy leje sie syntetyk polsyntetyk, czy mineralny, do jakich silnikow, jakie to ma znaczenie i konsekwencje?
  
 
Co do tego oleju o który pytasz to słyszałem opinie że to poprostu GTX z większą ilościa brudu
Nie jeździłem więc sie nie wypowiem.

Co do pytania o syntetyki/półsyntetyki to dużo zostało juz powiedziane - w tym i innych podobnych wątkach, chociaż zdania jak zwykle podzielone.

Ja wbrew opiniom niektórych wlałem RS'a (do czego to widać kilka postów niżej, z tą różnicą że panewki korbowe wymieniłem (na pałe bez szlifu)) i po półrocznym upalaniu dołączam do fanklubu Castrol RS

  
 
jak juz jestemy w temacie olejow. Jaki i ile wchodzi do przekladni kierowniczej w maluszku?
  
 
zobaczymy czy taki dobry
  
 
Agip 5w50 , popatrzcie sobie, własciwiwosci tego oleju, jeden z lepszych jezeli chodzi o silniki motorsportowe, a kosztuje na allegro 100 zł za 4 l.
  
 
po ile rs'a wyrwales??
 
 
a ja polecam Petro-Canade 15w-40 Supreme.
  
 
a ja motula 300v le mans + motorlife do tego. prawie mozna pompe oleju wywalic
  
 
Cytat:
2006-06-12 11:33:40, comar pisze:
po ile rs'a wyrwales??



nie wyrwałem poprostu poszedłem i kupiłem dziś po 38zł, a chciałem tu bo sie opłaca ale na 5l nie starczyło mi kasy allegro castrol
  
 
nie moge byc gorszy
 
 
zlozyles juz motorek? widze jakas rozowa landryne z tylu
  
 
zlozony zlozony
dzis pierwsze 20 km przjechal, przejdade tak z 200 na spokojnie a potem go przycisne i zobacze jak sie zbiera. narazie na maluchowskim gazniku ale w tym tyg ma przyjsc mikuni z suzuki rf600
 
 
nio to zapodaj jakies szczegoly- jestem ciekaw przerobek
  
 
to samo co bylo:
glowica 3mm na miedzi + powiekszone kanaly
walek ireco 7
breda..
ogolnie lajcik
jedynie co to po kapie :
szlif walu
panwki wszystkei nowe
tloki nowe z pierscieniami.
auto odzyskaly cisnienie oleju poprostu.

a drugi silnik lezy w garazu i czeka na przyplywy gotowki, ale bedzie robiony mam nadzieje na grubo ponad 40 km
 
 
pane no to seria




  
 
mam nawiercane kolo rozrzadu
 
 
małe ot


co sadzicie o oleju 20w60