Felgi BORBET A 4x100 do FIATA??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko czy będą pasować?? czy może być kłopot są 4x100 mm 14" takie ala BORBET A?
  
 
Jezeli chodzi o rozstaw srub (4*100) to niepowinno byc problemu, 2mm nie tak duzo... Dla pewnosci mozna zastosowac sruby plywajace i nie bedzie juz zadnej obawy. Wazny jest tez ten otwor centrujacy... Jesli pasuje to super. Jak bylby za maly to mozna go ztoczyc a jak za duzy to mozna zalozyc takie pierscienie ktore wyeliminuja roznice w rozmiarze otworu. Pozdrawiam.
  
 
Jest tak jak napisał zoom.
A co do pierścieni centrujących, to straszny kłopot jest żeby je dostać w Stalowej, udało mi się dogadać z panami z Auto Expresu i mi sprowadzili, sztuka chyba 6zł kosztowała więc tanio :] miałem troche przy nich rzezby ale teraz sprawuja sie super. To tak jak byś potrzebował takowych
  
 
zrob tak jak napisal zoom ( czyli fachowo) a co do Auto Expreeu to uwazam ze jest to najlepsze sklep motoryzacyjny w okolicy , jak czegos nie ma na drugo dzien juz jest , ale szkoda ze nei posiadaja w sprzedazy akcesorii tuningowych, polecam !!!
  
 
Heey
a gdzie jest ten autoexpres?? i czy da sie u nich kupic lub tez zamowic dekielki/zaslepki otworu piasty do alusow?
  
 
Cytat:
2004-07-21 13:41:24, Samael pisze:
Heey
a gdzie jest ten autoexpres?? i czy da sie u nich kupic lub tez zamowic dekielki/zaslepki otworu piasty do alusow?

auto express znajduje sie w rozwadowie koło żabki. a czy cos tam mozna kupic cos do alusów to nie powiem ci bo nie wiem.a drugi auto express jest koło jubilatu

[ wiadomość edytowana przez: vwpolo5 dnia 2004-07-21 13:49:30 ]
  
 
mozesz sprobowac pogadac 844 51 52 i dowiesz sie czy mozna ...