Tak się zaczyna niebezpieczna zabawa w tuning...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


a tu cos wiecej:

wentyle


chociaz widzialem to samo na allegro i zdaje sie ze taniej






[ wiadomość edytowana przez: drtrkrz dnia 2004-07-26 20:05:51 ]
  
 
nie no takie cos chyba bym sobie odpuscil.. a tuning z reguly zaczyna sie od alufelg, stożka, świec NGK, i tłumika sportowego ..a potem człowiekowi brakuje ciągle czegoś i szuka nowych lepszych wrażeń..
  
 
Cytat:
..a potem człowiekowi brakuje ciągle czegoś i szuka nowych lepszych wrażeń..



np. świecących wentyli

A tak naprawdę to każdy tuning jest OK pod waruniem, że zadowala właściciela.
pzdr
  
 
o gustach sie nie dyskutuje..
  
 
Dokładnie, o gustach się nie dyskutuje...
A świecące wentyle to raczej niegroźny dodatek
Ja bym takich nie założył, ale mój "szwagier" ma takie w skuterze i wyglądają... hmm... interesująco
  
 
ja się bawię w tuning od jakiś 7 lat i jeszcze do świecących wentyli i spryskiwaczy nie doszedłem ale wszystko przede mną
  
 
znam gościa który w tawrii miał takie diody co zapalały się jak była iskra na świecach
  
 
dowiedziałem sie ze taki wentyl way ok 2 gramow
czy to znaczy ze trzeba ponownie wywazyc kolo?

  
 
Teoretycznie tak ale w praktyce nie potrzeba. Czasami jest dużo więcej brudu i błota na felgach i się tego nie odczuwa.
pzdr
  
 
Bez obrazy ale dla mnie to WIOCHA. Tak samo jak zakladanie kolorowych wycieraczek......

Tunerzy dziela sie na 2 kategorie--->

1. Ci co umieja to robic
2. CI co mysla ze umieja ( a tak naprawde nie umieja)....

Ten przyklad jest na 2 opcje

  
 
zgadzam sie w 200%
bardzo łatwo oszpecić piękne auto

ale pożartować sobie też trzeba czasem umieć
  
 
We wszystkim potrzebny jest umiar
Świecące wentyle to gadżet który pasuje do pojazdów typu jakiś skuter, motorowerek itp. dla nastolatków, którym podobają się takie pierdułki... Im to przystoi Ale nie nam, dorosłym facetom Hehe.
  
 
Zgadzam się z Paqiem. Trochę wiocha. Ale nadaje się na stronkę "wiejski tuning" . Za to ładnie podświetlone neonami podwozie wygląda całkiem cool (nie powinienem tego mówic)-trochę to nie zgodne z przepisami... Ale wygląda fajnie!
  
 
Cytat:
2004-07-28 02:05:19, gracik pisze:
Za to ładnie podświetlone neonami podwozie wygląda całkiem cool (nie powinienem tego mówic)-trochę to nie zgodne z przepisami... Ale wygląda fajnie!



a właśnie czy nie zgodne z przepisami są wszystkie kolory czy tylko niebieski?? i co rozumiesz przez określnie "trochę" ??
  
 
No
ja miałem świecące na niebiesko spryskiwacze przedniej szyby..
były podpięte do postojówek..
niestety...
po czwartej kontroli drogówki wkurzyłem się i odpiąłem, żeby się nie zapalały razem z postojówkami..
Choć mandatów nie płaciłem to denerwowało mnie, że zawsze mnie wyławiali z tłumu innych aut do kontroli..

niestety - niebieskie oświetlenie auta nie jest zgopdne z Polskimi przepisami..tak samo jak czerwone lub zielone światła z przodu...
Dlatego teraz zamontowałem sobie neon pod przednim zderzakiem (podświetla też delikatnie atrapę (grilla) od wewnątrz)..
I jest to neon w kolorze żółtym - takim jak mam halogeny..
Fajnie wygląda i jest jak najbardziej zgodne z przepisami...

a wentyle?
jak już to założyłbym czerwone - imiteacje rozgrzanych tarcz hamulcowych w nocy...