Forum - Peugeot 305

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chcialbym zaproponowac zalozenie forum Peugeota 305. Niestety wszystkie dotychczasowe, umieszczone na prywatnych stronach przestaly dzialac i z tej racji chcialbym, aby takie forum bylo ogolno dostepne dla wszystkich i w kazdej chwili. Co prawda uzytkownikow zainteresowanych tym forum moze nie byc wielu z racji "rzadkosci" wystepowania tego modelu. Pozdrawiam i czekam na odp. od moderatora.
  
 
Raczej kiepsko to widze, bo chyba jestes jedyny z 305-ka na forum Nawet ogolne forum Peugeota cos cienko piszczy.

pozdr.
  
 
Hehe no wlasnie w tym jest problem ,ze malo osob posiada 305 'ke. Jednak moze dzieki forum ludzie , ktorzy posiadaja owe auta by sie mogli ze soba jakos wymieniac informacjami itp No ,ale wszystko w rekach moderatorow Pozdr.
  
 
Cytat:
Nawet ogolne forum Peugeota cos cienko piszczy. pozdr.


a co trzeba spelnic, by wyjsc poza test???
forum lezy, bo nie ma go kto rozruszac.
  
 
Cytat:
2005-01-18 09:55:50, adasco pisze:
a co trzeba spelnic, by wyjsc poza test??? forum lezy, bo nie ma go kto rozruszac.



zadeklarowac chec rozruszania forum i zostac jego moderatorem.

to jak bedzie Adasco?

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-01-18 09:55:50, adasco pisze:
forum lezy, bo nie ma go kto rozruszac.



Moim zdaniem forum lezy bo nie ma ludzi... Wszyscy sa na listach mailingowych (ja tez juz do niej dolaczylem) Trzeba wymyslic jakis sposob zeby ludzi z tamtad przeniesc na forum. Wtedy napewno ruszy. Albo przynajmniej dac link do forum na stronie klubowej.
  
 
Cytat:
2005-01-20 12:38:30, daemon pisze:
zadeklarowac chec rozruszania forum i zostac jego moderatorem. to jak bedzie Adasco? pozdr.


ja nie widze problemu, chetnie sie podejme... Pytanie, czy Swoop pozwoli.....

mowa oczywiscie o oforum Peugeot LTD, a nie o 305 - bo to istotnie kiepsko widze....

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-01-23 13:44:58 ]
  
 
Cytat:
2005-01-23 13:43:49, adasco pisze:
ja nie widze problemu, chetnie sie podejme... Pytanie, czy Swoop pozwoli.....



najpierw by musial sie pojawic zreszta nikt go nie usuwa...

pozdr.
  
 
w kazdym razie - ja jestem chetny, silny zwarty i gotowy
masz moze jakas szersza mozliwoswc kontaktu z nim, niz to co w profilu? Moge napisac meila, ale skoro on ciagle w off-linie....
  
 
Cytat:
2005-01-23 18:47:01, adasco pisze:
w kazdym razie - ja jestem chetny, silny zwarty i gotowy masz moze jakas szersza mozliwoswc kontaktu z nim, niz to co w profilu? Moge napisac meila, ale skoro on ciagle w off-linie....



nie mam zadnego kontaktu, nie znam tego uzytkownika.

masz mod'a i mozesz dzialac, to najwazniejsze - jak sie uzytkownik odnajdzie to sie mu powie, ze nie mozna tak zostawiac forum bez moderatora

pozdr.
  
 
Dobra, w razie czego zganiam na Ciebie
a swoja droga - co racja to racja. Mod powinien min. raz dziennie zajrzec na forum, a ponadto co dwoch modow to nie jeden - skads to znam
Ja "troszke" czekalem na status membera. Ciekawym, ilu teraz czeka...

PS. jesli moglbym prosic jakas mala instrukcje obslugi dla poczatkujacych modeeratow.... moze byc privem, moze byc mailem... moze byc tu, moze byc link....

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-01-23 19:30:17 ]
  
 
Cytat:
2005-01-23 19:26:30, adasco pisze:
Ja "troszke" czekalem na status membera. Ciekawym, ilu teraz czeka...



tego nie wie nikt, bo zgloszenia ida na priv skrzynke do moderatora

Cytat:
PS. jesli moglbym prosic jakas mala instrukcje obslugi dla poczatkujacych modeeratow.... moze byc privem, moze byc mailem... moze byc tu, moze byc link....



pogrzeb tu i tam, nic sie nie popsuje, jak bedziesz cos konkretnie potrzebowal to powiem co i jak.

pozdr.
  
 
czyli wszystko automagicznie. Skrzyneczke czytaj i po ptokach?
Bo rozumiem, ze reszta niewiele rozni sie od uprawnien superuserow na LKP.... tak?
  
 
Cytat:
2005-01-23 21:04:10, adasco pisze:
czyli wszystko automagicznie. Skrzyneczke czytaj i po ptokach? Bo rozumiem, ze reszta niewiele rozni sie od uprawnien superuserow na LKP.... tak?



dokladnie, dodatkowe menu masz tylko momencie jak otworzysz swoj profil z poziomu forum, na ktorym masz upr. moderatora; reszta jest tak samo.

pozdr.
  
 
da sie rade
rozumiem, ze opcje pojawiaja sie zaleznie od potrzeb... Mowie o statusowaniu oczywiscie....
  
 
Cytat:
Cytat:

2005-01-18 09:55:50, adasco pisze:
a co trzeba spelnic, by wyjsc poza test??? forum lezy, bo nie ma go kto rozruszac.


zadeklarowac chec rozruszania forum i zostac jego moderatorem.

to jak bedzie Adasco?

pozdr.





To jak bedzie Daemon? Zadeklarowalem

widze, ze niektore fora maja jeszcze mniejsza ilosc watkow niz my, a juz sie nie "testuja..."
Wez... bo glupio to wyglada tyle czasu testowac



[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-01-24 10:46:44 ]
  
 
Cytat:
2005-01-24 10:45:39, adasco pisze:
widze, ze niektore fora maja jeszcze mniejsza ilosc watkow niz my, a juz sie nie "testuja..." Wez... bo glupio to wyglada tyle czasu testowac



Racje ma
  
 
aaaaa ....

pozdr.
  
 
Podziękować!
  
 
Cytat:
2005-01-25 19:13:22, adasco pisze:
Podziękować!


Racje ma!