Biale zegary ... ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie o bialych zegarach, a dokladnie chodzi mi o to ze mam forme i rozmiar na komputerze no i gdybym sobie je wydrukowal to by mi akurat pasowaly ale ...
ale cyfry są na czarno i chodzi mi o to jak bedzie z podswietlaniem tych cyfr, czy diody przebiją czarne czy poprostu cyfry trzeba wyciąć czyli poprostu najlepiej zamowic sobie na allegro gotowe zegary one chyba mają powycinane cyfry

czy wogole to wszystko jakos inaczej jest
  
 
Wieeeeeec...
Jesli chcesz sobie zrobic podswietlane same literki to jest problem... no albo i go nie ma jezeli jestes ambitny Literki sie wycina, a pod te dziury wyciete zapodaje sie folie jakiegos koloru (takiego na jaki maja swiecic cyferki) i pod to jeszcze jedna wartwe zeby to wszystko bylo sztywne. I lepiej podswietlic wtedy bialymi zarowkami, wtedy literki podswietlone beda rownomiernie To tak z grubsza wyglada... Pozdrawiam.
  
 
osz ... kurde. myslalem ze to bedzie troche prostsze ale dzieki zoom

Cytat:
I lepiej podswietlic wtedy bialymi zarowkami, wtedy literki podswietlone beda rownomiernie



no wlasnie w sumie to mam bardzo jasne to podswitlenie taki bardzo jasny zielony ale prawie bialy.... to chyba zakupie czerwoną folie
  
 
ale czy wogole robic te biale zegary... czy moze jakos inaczej upiekszyć sobie licznik - podpowiedzcie cos
  
 
Hym, a ile bys musial zapodac hajsu zeby miec takie zajefajne biale robione przez kogos ? Np na allegro ? Bo chyba samemu robic sie nie oplaca..
  
 
60 zł na allegro, ale w wsumie zastanawiam sie tylko nad czerwonymi albo niebieskimi diodami, bo w ciemnosci dają ładniejszy efekt
  
 
Diody w sumie swieca punktowo.. No ale jak kto lubi W sumie pewnie i dalo by sie pogadac z tym, ktory robi te zegary abys mial swoj wzor. Bo jak oni wycinaja to ploterem, to nie problem... Pozdrawiam.
  
 
ale przecierz seryjne podswietlenie tez jest diodami, a swieci mi rownomiernie na kazda czesc
  
 
lol, sory, bo nie wiedzialem A to luz
  
 
cos sie tam wykombinuje
  
 
wie moze ktos gdzie mógłbym dostac białe tarcze do tych zegarów ??
  
 
ja kchcesz to ci je pomaluje krycha heheh
  
 
Cytat:
2004-09-15 19:08:19, MAJER pisze:
ja kchcesz to ci je pomaluje krycha heheh

dobra jutro ci przywioze tylko ma byc ładnie
  
 
CO do bialych zegarow z ALEGRO to odradzam kiedys mi przyslali straszna kicha
  
 
Cytat:
2004-09-15 21:46:57, SZELO pisze:
CO do bialych zegarow z ALEGRO to odradzam kiedys mi przyslali straszna kicha

nawet na allegro nie ma do tego modelu tarcz
  
 
mówie ci krycha pomaluje ci farbkami plakatowymi bedzie wygladało cool dotego airbush ci trzasne gratis.wiec jak zgadzasz sie