Podlaczenie wzmaczniacza sony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, wlasnie dostalem w swoje lapki wzmaczniacz sony xm-3020s (2X100W). niestety nie mam do niego zadnych instrukcji i nie bardzo wiem jak sie zabrac do jego podlaczenia poniewaz jest to moj pierwszy taki sprzet. mam zamontowane radyjko sony cdx-2500r. glosniki mam z przdu seryjne z b4, natomiast z tylu mam dwa glosniki w skrzyni, ale niestety nie sa one zbyt dobre i chcialbym w niedlugim czasie zalozyc cos innego. moze przy okazji ktos ma jakies sugestie co mozna wlozyc do audi b4 na tyna polke za nieduze pieniadze...

ale przede wszystkim prosilbym o pomoc w kwestii podlaczenia owego wzmaczniacza.
z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam
  
 
A radyjko ma wyjście na wzmacniacz? Tzn czy wychodzą z niego przewody chinch? Jeżeli tak to łączysz przewodami chinch radio ze wzmacniaczem, sekcja zasilania wiadomo: plus (najlepiej z akumulatora i kabelek minimum 4 mmkw, masa blisko wzmacniacza do karoserii (grubość przynajmniej jak plus i sterowanie które lączysz z wyjściem na antenę automatyczną w radiu.
  
 
obawiam sie ze nie mam wyjscia na wzmaczniacz, a jeszcze co do podlaczenia, to zna ktos moze kolory poszczegolnych kabelko wspomnianych wyzej? poniewaz jak wspomnialm nie mam zadnego schematu...
  
 
Jeżeli nie masz wyjścia na wzmacniacze to pozostaje tobie wziąć radyjko i (jest taka możliwość) w jakimś serwisie elektronicznym zrobić wyjście na wzmacniacz. A najlepszym wyjściem będzie zmiana radyjka na jakiś ciekawszy model wyposażony już w wyjścia na wzmacniacze.
  
 
a czy ma ktos moze jakies blizsze info odnosnie teg owzmaczniacza? chodzi mi przede wszystkim o to ktore kabelki do czego trzeba podlaczyc (kolory), ale jesli ktos ma jakies dokladniejsze dane to rowniez bylbym bardzo wdzieczny.
  
 
Witam
Ja mam takiego wzmaka i jesli masz orginalną kostke to moge Ci powiedziec co do czego.
Pozdrawiam.