WYSPRZĘGLIK i w dalszej części TAPICERKA drzwi - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To jest dobry pomysl i naprawde ladnie wyglada. Ja to zalozylem w mojej poprzedniej nivce.
  
 
Korzystałem już z pomysłów tego gościa zestrony Parque 4x4 między innymi modernizując instalację elektryczną reflektrów, która dała widoczne efekty, ale tych kieszeni poprzednio niezauważyłem! Rzeczywiście dobry pomysł i chyba go zastosuje
  
 
Cytat:
2004-09-03 14:06:04, Nico pisze:
Korzystałem już z pomysłów tego gościa zestrony Parque 4x4 między innymi modernizując instalację elektryczną reflektrów, która dała widoczne efekty, ale tych kieszeni poprzednio niezauważyłem! Rzeczywiście dobry pomysł i chyba go zastosuje




Też mam coś takiego założonego u siebie i dobrze się sprawdza jako kieszeń na mapy, rękawiczki i gumy różnego typu
Ale może tochę ocierać o plastykowe osłony boczne nowych foteli niwowskich , bo przestrzeń miedzy nimi a drzwiami jest mała...
  
 
Fotele od nowej Nivy - cóż za rozpusta - ja mam od poldomierza i jestem zadowolony Chociaż do drzwi też wiele przestrzeni już nie mam ale spróbuje założyć zobaczymy co z tego wyjdzie
  
 
Cytat:
2004-09-03 21:07:23, Nico pisze:
Fotele od nowej Nivy - cóż za rozpusta - ja mam od poldomierza i jestem zadowolony




Bez przesady Przecież mogłem wsadzić tam coś bardziej grzesznego jak chociażby foteliki wielo-punktowe regulowane, podgrzewane , pokryte cielęcą, jagnięcą skórą albo welurem - a nie zrobiłem tego
A tak serio to nie chciało mnie się ewentualnie przerabiać mocowań fotela itp., poza tym od nowej nivki mają lepszy mechanizm podnoszenia i profil siedziska i oparcia .
Apropos foteli od Poloneza to bodajże w połowie lat 90 tych montowano nieliczne wersje z dość miłymi foteelami z lekkim trzymaniem bocznym , nota bene nie wiem jakiej firmy one były może Bimarco
  
 
Były to piękne i funkcjonalne fotele i niestety ciężko je dostać bo się ludzie niechętnie ich pozbywają Poluje na nie ale narazie z miernym skutkiem a były to tzw Grocliny!! Siedzenia od poldka mają tylko jedną wadę są do auta pięcio lub czterodrzwiowego a więc nie mają funkcji odchylania celem wsadzenia lub wyjścia pasażera podróżującego na tylnych siedzeniach!! Nie mam na razie chętnych na takie podróże a więc dla mnie to nie stanowi porzeszkody
  
 
Cytat:
2004-09-05 08:20:03, Nico pisze:
Siedzenia od poldka mają tylko jedną wadę są do auta pięcio lub czterodrzwiowego a więc nie mają funkcji odchylania celem wsadzenia lub wyjścia pasażera podróżującego na tylnych siedzeniach!! Nie mam na razie chętnych na takie podróże a więc dla mnie to nie stanowi porzeszkody





Kiedyś miałem okres że przewoziłem Nivą co sobota i piątek po 6 osób łącznie za mną , ale teraz to się jakoś uspokoiło i 2-3 to max
  
 
Ja jeżdżę najczęściej sam ponieważ tylko jeszcze żona przejawia chęć podróżowania ze mną tym samochodem, ale niestety nie ma na to czasu(praca)!!
  
 
Cytat:
2004-09-07 02:03:24, Nico pisze:
Ja jeżdżę najczęściej sam ponieważ tylko jeszcze żona przejawia chęć podróżowania ze mną tym samochodem(...)




Dziwne dziwne bo ogólnie w miarę zrobiona niva zwraca uwagę i przyciąga kobietki Jak to jedna z moich znajomych stwierdziła " to taki mały jeep"
  
 
Ja już mam ten etap za sobą!! aAle jeśli chodzi o wygląd to rzeczywiście dobrze zrobiona łada przykuwa wzrok i to nie tylko pasjonatów!
  
 
Cytat:
2004-09-08 11:59:26, Nico pisze:
Ja już mam ten etap za sobą!!(...)




A ja chce ten etap przedłużać wręcz w nieskończoność

Do samego końca .... mojego lub jej
  
 
Cytat:
2004-09-08 19:30:00, Sniper pisze:

A ja chce ten etap przedłużać wręcz w nieskończoność

Do samego końca .... mojego lub jej



Bo ty jeszcze młody jesteś