3-MIASTO ------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 188

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-07-30 11:43:27, mario26DR pisze:
Wstępnie odpowiada Tylko podkręce drążek skrętny,gdyż prawy przód siadł mi o 4 cm.



No to się dzisiaj widzimy, frekfencja pewnie będzie 100% czyli ja i ty i może kitajec
  
 
tera to dopiero przeczytałem... spotkanie odbyło się ?
  
 
Tak,po wielkim uroczystym zlocie,sponsorowanym przez liczne firmy z branży motoryzacyjnej. Pogoda,słońce,istny skwar.Wyścigi na ćwierć mili, potem slalom ,konkursy na palenie gumy,oczywiście rewelacyjne nagrody, wszędzie masy fanek Opla gotowe na wszystko. Polanka cała zapchana.Pierwsi odjechali do domów Adam i Zając.Ja zostałem jeszcze chwilke....sam.Fajny spot...kumpli
  
 
hmm, jakoś mi na forum zalatuje "padliną"
żyje ktoś ?
  
 
Cisza jak by zapadli w sen zimowy a to dopiero wrzesień ..
  
 
Padliną to czuć na całym Forum Opla od paru lat... W sen zimowy nie zapadliśmy,przynajmniej ja...siedze w ukryciu i czekam Dopieszczam nowy nabytek. Czarny Trooper sprzedany,czas na kolor czerwieni...kolor sexu Przeszło 2,5 Tony i 256KM, słaby stosunek mocy do masy. Kiedy kolejny zlot? Tylko nie znowu trójkąt hehe

[ wiadomość edytowana przez: mario26DR dnia 2012-09-13 07:41:47 ]
  
 
Jak by to był jakiś normalny termin to może i ja bym przyturlał moje nowe fele do 3 city fajnie by było zobaczyć co nie które mordki po takim czasie
  
 
A i ja bym się pojawił z OPCą
  
 
Więc chętnym licząc mnie,jest już pięcioro. Zając też podjedzie na chwilke.No chłopaki,przy takiej ekipie to trzeba poszukać dużego placu,bo będzie ciasno W piątek wracam z Wawy,auto odbieram od lakiernika i mogę sie zalogować na miejscu,kwestia pory...
  
 
Niedziela ?
  
 
Niestety ja będe czarną owcą. Niedziele całą pracuje W przyszły weekend jest lepiej z wolnym terminem.Nie patrzcie na mnie.
  
 
jak reszta ?
  
 
no właśnie a jak reszta??
  
 
No mi niedziela nie za bardzo odpowiada, raczej jakoś w tygodniu by było fajnie.

U mnie Viki została wyr.... w tył i teraz czekam na wycenę od ubezpieczyciela i sru do blaho-lakiernika
  
 
To dobrze Adamie,będzie do przodu...finansowo Kupiłem auto ze szkodą wartą 7kzł ,a blacharz policzył 1,5kzł .Mozna? Można... Najważniejsze,że ostatnią frekwencją na forum pobijemy nawet rejon Śląsk Faktycznie,może lepiej w środku tygodnia...
  
 
Mi w sumie każdy dzień tygodnia odpowiada oprócz 26-28 - delegacja w wawce.
  
 
Przez przypadek zauważyłem, że jestem w OKP od 3241 dni. Zgodnie ze stroną STRONA żyje od 9898 dni co znaczy że ponad 1/3 swojego życia należę do OKP. A jak u Was ?
  
 
No cóż,mój status dni obecności na forum sugeruje ,że jestem Juniorem Zaledwie raczkuje na forum...1620 dni z mojego życia.
Dłużej,aniżeli jak z którą kolwiek kobieta hehe przynajmniej na razie
  
 
No to chopy, jaki dzień wam pasuje ?
  
 
Hmm,dzisiaj ciągam sie po lekarzach, jutro pasuje od 13-stej, piątek podobnie. Sobota,przygotowanie limo i kurs. Niedziela odpada.