Forum CHROM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam proponuje zalozyc forum dotyczace wszelakich chromow na autach. a takze polerowanego aluminium i blachy nierdzewnej. na forum znalazly by sie parady jak dbac o chrom jak wlasnorecznie doprowadzac aluminium do efektu lustra(alu fele) i inne takie co o tym myslicie?? to by byclo chyba jedyne forum z tego typu informacjami

[edit] ewentualnie forum dotyczace lakierowania polerowania. wszystko o lakierach technikach malowania we wlasnym garazu itp itd, chrom moglby byc jedna z kategori.

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2004-08-09 01:18:48 ]
  
 
Jestem za ciałem i duszą.

CHROME POWER....
  
 
A nie wydaje sie wam że wystarczy sam temat na forum ??
Trzeba całe forum robić ??
Bedzie pare postów i forum sie skończy.
Ile można o chromach gadać ??
Ale to tylko moje skromne zdanie.
  
 
Cytat:
2004-08-09 06:59:45, _Szary pisze:
A nie wydaje sie wam że wystarczy sam temat na forum ??
Trzeba całe forum robić ??
Bedzie pare postów i forum sie skończy.
Ile można o chromach gadać ??
Ale to tylko moje skromne zdanie.


patrz edit. a p chromie mozna dluuuuugo pisac
  
 
oczywiscie jestem za!!!! pozdrawiam!
  
 
Jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba wiadomo, że jestem ZA!!! Kurde kiedyś proponowałem takie FORUM, CzuCzu nawet wie że proponowałem. To jest dopiero wypas pomysł!!!!
  
 
Jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba wiadomo, że jestem ZA!!! Kurde kiedyś proponowałem takie FORUM, CzuCzu nawet wie że proponowałem. To jest dopiero wypas pomysł!!!!
  
 
Szary, o chromoach można gadać wieki!! Proponuję, że wspomogę moderatora. Zgłaszam się na ochotnika!!
  
 
Ja tez jestem na TAK!, juz nawet mam temat na pierwszy wątek
  
 
Też jestem za super pomysł!
  
 
To moze w ogole jakies odnosnie renowacji nadwozia czy cos... tylko jak to nazwac?

pozdr.
  
 
ja mysle ze forum odnoscie komsetyki nadwozia i renowacji i bedzie tam wszystko odnosnie malowania, info o lakierach, techniki mlaowania. kategoria chrom polecane proparaty do renowacji lakieru. itp itd. tylko trzeba teraz nad fajna nazwa pomyslec

edit. moze poprostu RENOWACJA NADWOZIA

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2004-08-09 13:36:24 ]
  
 
Cytat:
2004-08-09 13:32:48, PG pisze:
moze poprostu RENOWACJA NADWOZIA



ok, jest do gory pod LPG Forum

pozdr.
  
 
motocykliści się dołączą - oni ciągle coś chromują, polerują aluminium, piaskują, szkiełkują.
  
 
Cytat:
2004-08-09 13:32:48, PG pisze:
ja mysle ze forum odnoscie komsetyki nadwozia i renowacji i bedzie tam wszystko odnosnie malowania, info o lakierach, techniki mlaowania. kategoria chrom polecane proparaty do renowacji lakieru. itp itd. tylko trzeba teraz nad fajna nazwa pomyslec

edit. moze poprostu RENOWACJA NADWOZIA



jestem na TAK pomysl bardzo mi sie podoba jak bedzie potrzebna pomoc to mozna na mnie liczyc
pozdrawiam
  
 
Chromik to je to zakładać foruma
  
 
Cytat:
2004-08-23 15:33:03, piter_s1 pisze:
Chromik to je to zakładać foruma



Nie chce by niemily ale juz dawno jest to forum wiec poco zasmiecac takimi postami to forum ....
  
 
no mam pytanko, w moim 127 są klamki z jakiegos dziwnego stopu(nie jestem metalurgiem), po wyczyszczeniu błyszcza sie pięknie lecz po leciutkim deszczu matowieją bardzo szybko i ciemnieją, czym to mozna zabezpieczyc? czyszcze je pastą do chromu która ma juz jakieś tam zabezpieczenie, moze to polakierować? pochromowac sie nie da, przynajmniej koles w krakowie na wrocławskiej mi tego nie zrobi ze względu właśnie na ten stop metalu
pozdrawiam wszystkich miłośników chromu
bjkubek
  
 
Cytat:
2004-09-17 10:49:02, bjkubek pisze:
no mam pytanko, w moim 127 są klamki z jakiegos dziwnego stopu(nie jestem metalurgiem), po wyczyszczeniu błyszcza sie pięknie lecz po leciutkim deszczu matowieją bardzo szybko i ciemnieją, czym to mozna zabezpieczyc? czyszcze je pastą do chromu która ma juz jakieś tam zabezpieczenie, moze to polakierować? pochromowac sie nie da, przynajmniej koles w krakowie na wrocławskiej mi tego nie zrobi ze względu właśnie na ten stop metalu
pozdrawiam wszystkich miłośników chromu
bjkubek



napisz to tutaj: http://motonews.pl/forum/?op=fvf&c=0&f=51

pozdr.