Ukradli mi radio... to kupiłem drugie :-))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i stało się... ukradli mi mojego soniaczka
jedyna pociecha że zrobił to "profesjonalista". Spokojnie otworzył nie rozwalając zamka, wymontotował radełko, odpiął kabelki. Sprawdził czy nie ma panelu w schowku (nie było ). Wyszedł i zamknął autko...


Łada jest najlepsza

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-01-21 10:29:44 ]
  
 
Wiem co to znaczy stracic radyjko i nie tylko wyrazy współczucia ...
  
 
co za kraj ((
ciesz się że ci ukradli
nam jak się włamali to nie ukradli tylko popsuli i jeszcze wybili szybę i połamali konsolę
  
 
Cytat:
ciesz się że ci ukradli



cieszę się...
  
 
Osssobiście wolałbym mieć inne powody do radości
Góral -> trzymaj się!
A tak na marginesie -> podobno radioodtwarzacze samochodowe Sony mają kiepską mechanikę; zapewne i tak szybko by się popsuł, zaś koszty naprawy przewyższyłyby cenę radia.

Mariusz - znawca radiiii
  
 
trzeba w związku z powyższym wrócić do starego poczciwego pionka z najwyższej klasy keh 2520. eh...
  
 
Od jakiegoś Pioneera KEH cośtam został mi nawet panel (po kradzieży pozostałej części radia) -> jakbyś kupił sobie Pionka, to może mój panel by Ci pasował -> miałbyś 2 (po jednym do każdej kieszeni -> byś sobie chodził jak rewolwerowiec ).
  
 
ja nie muszę kupować, tylko wrócić i pogodzić się z nim... a w drugiej kieszonce będę nosił panelek od soniaczka...
  
 
A ja wlasnie dzisiaj(wczoraj) wracam z uczelni,a tu drzwi tylne otworzone,przednie-zamek troszke zmasakrowany.W strachu patrze do srodka-radio jest,CB jest,patrze na polke tylna-glosniki sa.Po prostu debile nie chcieli radia bez panela,CB nie mieli jak odkrecic,a glosniki,hmmm.nawet nie przykrecalem ich do polki,po prostu doszli do wniosku,ze takiego chlamu nie oplaca im sie brac.Btw,w schowku mialem konwerter do zenita i tez go nie wzieli,moze nie wiedzieli co to za ustrojstwo...
W kazdym razie trzeci wlam do auta przezylem,poprzednie wspominam gorzej,bo raz radio Kenwood poszlo na spacer,drugim razem calkiem nieglupie glosniczki...
A teraz tylko wkladka zamka....
Pozdrowionka
  
 
Wspólczuję góral!
ja mam tak zmasakrowane drzwi w okolicach zamka,ze jestem pewien iz mojego włamania nie dokonali "profesjonaliści"....
Paweł
 
 
i w tym momencie to ja współczuję...
  
 
... no to jak ukradli, to kupiłem drugie. teraz moja Ładan będzie zadowolona.
Ale nie zamontuję, póki nie przerobię na kieszeń. Nauka nie idzie w las.

ps. dzięki Kacper
  
 
wiec jak sie domyslam ALPINA od Kacpramiłego uzytkowania
Jak przerobisz na kieszen to daj znac ile Cie to kosztowało
  
 
dowadywałem się u znajomego który przerabiał taki sam model. około 100-150 pln.
  
 
Uuuuuu,to dużo jakby nie patrzeć.Ale to chyba w jakimś profesjonalnym zakładzie,moim zdaniem taniej by to wyszło jakby podrzucić to znajomemu elektrykowi,elektronikowi.Kacper jako że jest elektrykiem,moze ma paru kolegów po fachu którzy taniej by takie coś przerobili?
Pzdr Grzesiek
  
 
Kurcze ja sie zastanawiam nad zamontowaniem JVC na plytki, ale oczywiscie boje sie ze na drugi dzien nie bede mial szyby ewentualnie ktos mi zmasakruje zamki. Wiem ze gdzies na nethicie byl temat jak maskowac radyjka. Moze zaproponujecie mi co mam zrobic zeby ewentualine nie stracic tego sprzetu. Wiem o przerabianiu paneli na kieszen, ale nie wiem jak to ma sie do rzeczywistosci??? i ile to kosztuje, bo z tego co czytam to 150 zl to jest bardzo duzo.
  
 
.
jest to możliwe. Kolega miał tak przerobione radio i działa do dziś. jak masz znajomego który się czymś takim zajmuje, to taniej.
  
 
to wcale nie jest wygórowana cena!
najważniejsza sprawa, aby podtrzymanie ustawień było zrobine profesjonalnie, a nie tak jak u mojego znajomego, że po 2-3 dniach od wyjęcia i tak wszystko się kasowało.

ps. przeróbka odtwarzacza CD Sony kosztuje w serwisie ok. 250-300zł, bez utraty gwarancji.
  
 
Ja swoje radio tak zamontowałem, że aby je ukraść to te kołki musieliby zabrać całą deske ze sobą, a demontaż deski w siódemce wcale nie jest prosty.
  
 
ale szyby szkoda, a jak będzie dziura to jest szansa że nie wejdą sprawdzić, bo kto teraz kupuje kieszeniowe radia.