Lakierowanie auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem posiadaczka Fiata 126p rocznik 1979. Wkrotce bede miala prawo jazdy. Autko jest w niezlym stanie, ale wymaga lakierowania. Jaki proponujecie kolorek dla klasyka. Dodam, ze autko oryginalnie jest koloru bezowego. Czy ktos moglby zaproponowac dobrych lakiernikow w przystepnych cenach w obrebie wojewodztwa lodzkiego?
Dziekuje wszystkim i pozdrawiam.
  
 
ja proponuje krwista czerwien do tego chromowane zderzaki wycieraczki i lustereczka (chyba czuczu na forum F&F ma cos podobnego) co do lakiernika to niestety w tamtych rejonach nie znam nikogo.
  
 
Dziekuje za odpowiedz
Chromowane zderzaki, klamki, lusterko, wycieraczki oraz znaczki i tylny zamek juz posiadam
  
 
Cytat:
2004-08-10 17:36:32, Agnes1980 pisze:
Dziekuje za odpowiedz
Chromowane zderzaki, klamki, lusterko, wycieraczki oraz znaczki i tylny zamek juz posiadam

Chromy jeszcze ladnie wygladaja na zielonym kolorze. Ale czerwony to taki kobiecy kolorek wiec bedzie pasowal.
  
 
Ja dodam, że to KLASYK, a klasyków czerwonych nie było. Tylko takie ładne ceglane .
  
 
Cytat:
2004-08-11 14:06:50, moch pisze:
Ja dodam, że to KLASYK, a klasyków czerwonych nie było. Tylko takie ładne ceglane .


Czerwone były. Sam miałem PF126 z 1978 koloru czerwień meksykańska. Ładny czerwony kolorek...no chyba, ze to ten sam co ceglasty, ale ceglasty dla mnie to raczej bardziej pomarańczowy...
  
 
4971, czy moglbys przedstawic fotke swojego Fiata 126p?
  
 
A srebrna perła z chromami ?? Tak mi do głowy przyszło.
  
 
To ja jeszcze zaproponuję wściekły czerwony metalic
  
 
Czerony dobry pomysł.
A w ogóle to koleżanko moze jakiegoś spota w Łodzi?
Trzymam kciuki za remont Fiaciorka
  
 
Odrazu go na złom! Albo szrot!


APELUJĘ O SZACUNEK DO FORUMOWICZÓW

[ wiadomość edytowana przez: moch dnia 2004-10-06 01:14:39 ]
  
 
Rocznik 79, moj dziadek ma takiego klasyka w garazu. Kolor pomaranczowy, nofka sztuka z fabryki. Ja apeluje by pozostawic woz w oryginalnym bezowym kolorze. Jak ma byc jak fabryka wydala to niech tak zostanie
  
 
Cytat:
2004-11-28 18:14:11, Porky pisze:
Rocznik 79, moj dziadek ma takiego klasyka w garazu. Kolor pomaranczowy, nofka sztuka z fabryki. Ja apeluje by pozostawic woz w oryginalnym bezowym kolorze. Jak ma byc jak fabryka wydala to niech tak zostanie



Ja też uważam, że kolor powienien byc oryginal Choć koleżanka zrobi jak zechce Ja moją Toykę z '80 tez będę malowała na kolor oryginalny tz. jakiś taki koral czy coś
  
 
niedaleko aleksanrowa jest taka miescina Budy Wolskie tam jak sie wiedzie to mozna sie przerazic bo wyglada jak wiejskie podworko, ale to tylko pozory bo ludzie robia to super moj kadett tam byl robiony i maluch 3 razy jak jestes z Lodzi to moze kadetta/malucha widzialas jakbys chciala do nich namiary to PW
  
 
niedaleko aleksanrowa jest taka miescina Budy Wolskie tam jak sie wiedzie to mozna sie przerazic bo wyglada jak wiejskie podworko, ale to tylko pozory bo ludzie robia to super moj kadett tam byl robiony i maluch 3 razy jak jestes z Lodzi to moze kadetta/malucha widzialas jakbys chciala do nich namiary to PW
  
 
zmiana koloru wymaga profesjonalnego lakiernictwa, zostaw je w kolorze bezowym