Dwukolorowy pony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kolejny pomysl urodzil sie w mojej malej glowce dwukolorowy pony mianowicie moj rumak jest czerwony a chce go polakierowac przod czarny ladne przejscie i tylek czerwony co wy na to poprosze o opinie
  
 
Jak zwykle-kwiestia gustu. Osobiscie wole jeden, ale porzadny lakier niz dwa. Inna sprawa to technika, aby dobrze wykonac takie przejscie przez caly samochod potrzeba niezlego lakiernika
Jesli planujesz czern i czerwien, to proponuje bordo, ew. inny ciemny odcien.
Ale to tylko moje skromne zdanie, moze sie okazac ze efekt koncowy bedzie piorunujacy i tego zycze.
  
 
rowniez mam nadzieje ze efekt bedzie piorunujacy zobaczymy a lakiernikiem ktory bedzie to robil jestem ja prawdopodobnie bede na zlocie we wrzesniu wiec juz bedzie gotowe do tego czasu to zobaczycie jak wyszlo
  
 
Moim skromnym zdaniem lepiej wyszło by odwrotne połączenie...
Tzn czerwony przód, czarny tył. Wydaje mi się że autko wygląda bardziej proporcjonalnie jak jaśniejszy kolor idzie na przód a ciemniejszy na tył w przypadku takiego połączenia jakie chcesz zrobić. Ale to tylko moja subiektywna opinia
  
 
Dokłądnie o tym samym pomyślałem. Jaśniejszy kolor z przodu lepiej będzie chyba wyglądał.
  
 
Chlopaki maja racje, a przynajmniej to co pisza zgadza sie z moim gustem.
  
 
ja mojego accenta mam pomalowanego w dwa kolorki od jakiegos czasu (jak tylko zrobie fotki to pokaze) ale mam tak ze dol na perlowy zielony a maska i dach z odpowiednim przejsciem na przednich blodnikach i na tylnych slupkach na czarna perle i moim zdaniem jak na dwa kolory to raczej pozime przejscie nie pionowe ale rzecz gustu to tylko rada pozdr.
  
 
u nas po lodzi jezdzi taki Golf IV
fajnie nawet to wyglada
ale ma przejscie poziome tzn

progi drzwi blotniki do wysokosci tak gdzeis 4/5 sa koloru (metalik) taki ciemn braz troszke wisnia czy jakby to nazwac zgnila sliwka
a reszta to jest maska dach slupki 1/5 gornych czesci drzwi i blotnikow jest srebrna (fabryczny kolor)

Fajnie to wyglada moim zdaniem i takze polecam dwa kolory ale przejscie koniecznie poziome !

Pozdrawiam
  
 
w lodzkim klubie tuningowym jest taki accent

accent KTŁ - 2 kolory


ten sam accent ale juz w 2 kolorach
accent KTŁ - 2 kolory

i jeszcze cos takiego
Tico

i taki
chyba citroen

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: spoon dnia 2004-08-25 08:55:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: spoon dnia 2004-08-25 08:56:48 ]
  
 
hmm ja osobiście nie jestem fanem malowania auta w dwa kolory ale jesli już to raczej tak jaki pisze Kris dół w jeden góra w drugi uwazam że najładniej pomalowanym autkiem w ten sposób jest pewien Golf IV którego widziałem w zeszłym roku na ATS'ie był tez opisany w jakieś gazecie tuningowej jak znajdę gdzieś fotke to wkleję
  
 
Widzialem tego Golfa o ktorym pisal Spoon. Calkiem przyjemnie to wyglada choc tez nie jestem fanem tego typu tuningu. Wlasciciel musi miec cos wspolnego z lodzka polibuda bo czesto go widywalem przy mojej uczelni. Ten dolny kolor (brazowy) wyglada z daleka jak drewno.
  
 
Tez widzialem pare razy tego golfa-krazy po lodzi,podobnie jak ten hyundai accent A co do tych kolorkow w poziomie to moze nie jestzly pomysl
  
 
jeśli 2 kolory to w pionie.. byleby nie byly za bardzo ze soba kontrastujace.. ladnie wyglada jak cos do siebie pasuje.. az przyjemnie sie patrzy..
  
 
właśnie sobie sieknąłem w dwa kolory hultajka. zdjęcia bedą w profilu po południu jak teściu wróci z pracy i uwolni cyfrówkę z sejfu.
  
 
Cytat:
zdjęcia bedą w profilu po południu jak teściu wróci z pracy i uwolni cyfrówkę z sejfu.



Co z tymi zdjęciami, bo się doczekać nie mogę ?
  
 
no i sam za późno wróciłem . po ciemaku mogą być nieczytelne. ale za to będą rano tzn koło 10 tej
  
 
Ajakie kolorki i w którym miejscu odcięcie?
  
 
srebro i platyna. na razie zderzaki czarne, bo muszę wymienić tylny i szkoda mi było farbki. listwy będą również pod kolor przy okazji malowania zderzaczków. zastanawiam się czy nie zmienić platyny na grafit. co sądzicie? zdjątka już w profilu.
  
 
Jak narazie mi sie podoba, tylko moze jakby samochod na zdjeciach byl troche lepiej oswietlony, to bysmy mogli ocenic pelnie efektu. Bardzo ladny Poniacz
  
 
ladnie ladnie u mnie wygladaja kolorki troche inaczej przedstawie je dopiero prawdopodobnie na zlocie a tak poza tym zabel masz zajeb..... alusy zalatw mi takie pozdro duzo kosztowaly