Czy można wyczyścić reflektory? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-06-11 10:25:55, rudi pisze:
faktycznie kiedyś były drogie a teraz jak ceny części spadły pięknie- na alledrogo są za 135 zł, tyle że lipa bo z ręczną regulacją a elekryczne to ok. 350 zł szt.


Mylisz się rudi! ...manual to żaden problem jeśli masz stary, elektr. reflektor /15-30 minut i masz nóweczkę , elektryczną /

a 135zł to już rekord świata! ...nic tylko KUPOWAĆ i zmieniać!

/ Nie tak znowu dawno płaciłem po 220 i to było wtedy super tanio okazyjnie !/

Fakt faktem...nie ma to jak zestaw:nowe reflektory i dobre firmowe żarówki - efekt najbardziej konkretny i odczuwalny.

/krzychucha nawet robił porównanie z czajna ksenonami...wprawdzie wyszejdło że moje nówki "oślepiały" bardziej niż ksenonki ...ale to tylko optyka aparatu ...a światło było naprawdę extra!



A co do płukania, mycia itp...nie bez powodu jest w wątku napisane żeby używać wody destylowanej ...po konkretnym umyciu z płynem do płukania tylko woda destylowana nie pozostawi dziwnych zacieków na odbłyśnikach itp.
  
 
Cytat:
2009-06-11 08:05:05, archive15 pisze:
wymiana całych lamp na nowe to na pewno mniej niz 1200


Chyba do Toyoty. W czasach,kiedy espero było drogim samochodem kupowałem reflektory po 370zł/szt. Chociaż byli fantaści, którzy życzyli sobie po 900zł za stukę
  
 
Cytat:
2009-06-11 12:33:46, bogdan1 pisze:
Mylisz się rudi! ...manual to żaden problem jeśli masz stary, elektr. reflektor /15-30 minut i masz nóweczkę , elektryczną / a 135zł to już rekord świata! ...nic tylko KUPOWAĆ i zmieniać! / Nie tak znowu dawno płaciłem po 220 i to było wtedy super tanio okazyjnie !/ Fakt faktem...nie ma to jak zestaw:nowe reflektory i dobre firmowe żarówki - efekt najbardziej konkretny i odczuwalny. /krzychucha nawet robił porównanie z czajna ksenonami...wprawdzie wyszejdło że moje nówki "oślepiały" bardziej niż ksenonki ...ale to tylko optyka aparatu ...a światło było naprawdę extra! A co do płukania, mycia itp...nie bez powodu jest w wątku napisane żeby używać wody destylowanej ...po konkretnym umyciu z płynem do płukania tylko woda destylowana nie pozostawi dziwnych zacieków na odbłyśnikach itp.


ja nie mogę za 270zł funkiel nufki nieśmigane to gratka!
może sam się skuszę tylko chciałbym mieć nadal elektrykę bo to się naprawdę przydaje więc trzeba będzie przełożyć ze starych i tyle ale skoro to żaden problem jak mówisz to super.