Hak do espero kupię

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam gdyby miał ktoś hak nowy czy używany w dobrym stylu to proszę o kontakt.
  
 
Cytat:
2009-05-22 22:49:38, mweis pisze:
witam gdyby miał ktoś hak nowy czy używany w dobrym stylu to proszę o kontakt.


Ja zakładałem nowy w Będzinie/Dąbrowie (nie pamiętam dokładnie). Gdzieś w samochodzie mam wizytówkę to Ci podam adres/telefon. Cena z montażem 330zł
  
 
Cytat:
2009-05-23 11:37:59, seboos pisze:
Ja zakładałem nowy w Będzinie/Dąbrowie (nie pamiętam dokładnie). Gdzieś w samochodzie mam wizytówkę to Ci podam adres/telefon. Cena z montażem 330zł


Czy tylko jak mam wrażenie że każdy żółty ludzik na forum to najchętniej nic by nie robił ale wszystko chciał mieć podane na tacy ??

seboos ...dziwna ta cena ...a już na pewno żadna to okazja!

nweis....trochę neta by Ci na pewno nie zaszkodziło ...15 sekund szukania ..i np.:

hak za parę złotych w używce

troszkę drożej ale NÓWKA !..

Gdyby łaskawie zechciało Ci się jeszcze poszukać, to myślę , że masz szansę na jeszcze lepszą ofertę
  
 
Cytat:
2009-05-23 11:52:03, bogdan1 pisze:
Czy tylko jak mam wrażenie że każdy żółty ludzik na forum to najchętniej nic by nie robił ale wszystko chciał mieć podane na tacy ?? seboos ...dziwna ta cena ...a już na pewno żadna to okazja! nweis....trochę neta by Ci na pewno nie zaszkodziło ...15 sekund szukania ..i np.: hak za parę złotych w używce troszkę drożej ale NÓWKA !.. Gdyby łaskawie zechciało Ci się jeszcze poszukać, to myślę , że masz szansę na jeszcze lepszą ofertę


haki z tego drugiego linka...chodzi o nowe stanowczo odradzam,otwory montażowe nie zgadzają się z otworami w samochodzie,śruby i nakrętki są lipnej jakości,od razu trzeba szukać nowych.Do mojego byłego Peugeota dopasowałem,ale nie obyło się bez schodów,zaś kolega do VW passata musiał już przerabiać po swojemu bo nakrętki które były naspawywane na mocowania były jajkowate i mijały się z otworem o dobre pól centymetra....
zdecydowanie polecam tą firmę(producenta haków) KLIK
Cena wyższa ale jakość wykonania zdecydowanie lepsza....
  
 
I co Boguś?
Ja mam taki, co się zgadza z otworami oryginalnymi producenta Montaż był robiony na moich i ojca oczach więc nie było mowy o próbie naciągnięcia że tak musi być I cena sam widzisz w poście kolegi przed moim.

Swoją drogą mam znajomego co zakładał u tych samych gości hak co ja(właściwie to ja zakładałem u tych co on ale mniejsza z tym) jeździ już od 6 lat i nic się z nim nie dzieje, jedynie co to odpadła blaszka z emblematem i trzeba było ją przykręcić do głównego mocowania haka, ale tak to wszystko jest w jak najlepszym porządku (Oczywiście chodzi o Espero)
  
 
mweis to wszystko widział. Myślałem że ktoś ma taki hak bo np zezłomował bez albo chciał założyć ale coś mu tam wyszło. Te oferty na allegro przegladałem parę razy. Dzięki za opinie o tych hakach. Niekiedy lepsza jest dobra uzywka niż jakiś chłam nówka. Widziałem jeszcze taki cięciem zderzaka co o tym myślicie warto takie coś kupić? Duzo tego ciecia?

[ wiadomość edytowana przez: mweis dnia 2009-05-23 14:19:35 ]
  
 
Nie wiem czy jest sens cięcia zderzaka skoro producent samochodu przewidział montowanie haków i są specjalne miejsca i haki na to przeznaczone


Wrzucam wizytówkę tej firmy z Będzina



[ wiadomość edytowana przez: seboos dnia 2009-05-23 14:33:06 ]
  
 
Cytat:
2009-05-23 14:11:13, seboos pisze:
I co Boguś? Ja mam taki, co się zgadza z otworami oryginalnymi producenta ..


ii...NIC!
i tak przegrałeś 0:10

jak widzisz ..mweis szuka najtańszej opcji ...
/ma być TANIO !...nawet za cenę zupełnie bezsensownego i niepotrzebnego zniszczenia zderzaka !/ ...to dopiero pomysł !


A poza tem...jak kupujesz nówkę to z gwarancja..jak coś nie pasuje nie biorę stąd najlepiej szukać czegoś na miejscu! i niekoniecznie za taką cenę jak podałeś
  
 
Cytat:
2009-05-23 14:34:32, bogdan1 pisze:
ii...NIC! i tak przegrałeś 0:10



Kolejna gra słów...

Cytat:
2009-05-23 14:34:32, bogdan1 pisze:
jak widzisz ..mweis szuka najtańszej opcji ... /ma być TANIO !...nawet za cenę zupełnie bezsensownego i niepotrzebnego zniszczenia zderzaka !/



Jego problem , ja tylko wskazuję, nikomu nic nie narzucam, a co gorsza nie nakazuję, aby KONIECZNIE TAM KUPOWAŁ!!! BO JEST SUPER!!!

Pokazuję przykład, dla tych co chcą i nie mają oporów, aby wydać pieniądze na dobrą i fachową robotę...


Oczywiście nie sugeruję, że używka/tańsza wersja jest zła i nie fachowa. Nie, nie, nie, pisałem już kiedyś, że to kwestia gustu i wyboru


Cytat:
2009-05-23 14:34:32, bogdan1 pisze:
zupełnie bezsensownego i niepotrzebnego zniszczenia zderzaka





I tu Cię POPIERAM, to bezsensowny i niepotrzebny pomysł (szkoda zderzaka) - nic się nie zyskuje



Cytat:
2009-05-23 14:34:32, bogdan1 pisze:
A poza tem...jak kupujesz nówkę to z gwarancja..




A jak



Cytat:
2009-05-23 14:34:32, bogdan1 pisze:
i niekoniecznie za taką cenę jak podałeś




Może i masz racje, ale sam pisałeś :


Cytat:
2009-05-23 14:34:32, bogdan1 pisze:
stąd najlepiej szukać czegoś na miejscu!




I to właśnie dlatego padł wybór na ten zakład - blisko i wiem, że fachowo...


Boguś :*
  
 
Pytałem się o ten zderzak dlatego że słyszałem opinie że taki hak jest bardziej wytrzymały. To prawda szukam tanio ale jednocześnie ma to być zrobione dobrze. Cena 200-230 za nowy hak powinna być ok. Ten z linku za 130 wyglądał jakby był starszy od tego samochodu w którym był montowany. Zamontować to po ostatnim kontakcie z mechanikiem wolę sam. Kiedyś (z 15 lat temu) w maluchu montowałem i było ok. Dzięki za wizytówkę seboos.
  
 
Cytat:
2009-05-23 15:00:34, seboos pisze:
..Kolejna gra słów..


oczywiście że tak

a na co liczyłeś ??..że popędzę do bukmachera potwierdzić to formalnie ??

ale w końcu ...myślę że i tak mweis skończy swoim ulubionym sformułowaniem .."to moja sprawa" ..więc w jego sprawach już się więcej nie wypowiadam

P.S. aleś rozwalił watka ..ho hoo....z pół metra tera ma !
  
 
Cytat:
2009-05-23 16:40:35, bogdan1 pisze:
oczywiście że tak :: a na co liczyłeś ??..że popędzę do bukmachera potwierdzić to formalnie ?? ale w końcu ...myślę że i tak mweis skończy swoim ulubionym sformułowaniem .."to moja sprawa" ..więc w jego sprawach już się więcej nie wypowiadam P.S. aleś rozwalił watka ..ho hoo....z pół metra tera ma !


bogdan1 użyte raz "to moja sprawa" nie musi być ulubionym
a chciałem tylko zapytać czy ktoś ma zbędny hak

[ wiadomość edytowana przez: mweis dnia 2009-05-23 16:44:53 ]
  
 
Cytat:
2009-05-23 16:43:45, mweis pisze:
a chciałem tylko zapytać czy ktoś ma zbędny hak [ wiadomość edytowana przez: mweis dnia 2009-05-23 16:44:53 ]



Haki i kołpaki schodzą tutaj na pniu

Szukaj raczej wśród nowych i nie wybieraj tych najtańszych. Ja wybrałem najtańszy to potem kombinowałem ,żeby go dopasować (lekkie przesunięcie względem otworów)
  
 
Trochę ot w tym dziale ale czy hak z nexi będzie pasował do espero? Bardzo Was proszę o opinię.
  
 
Cytat:
2009-05-24 15:26:54, mweis pisze:
Trochę ot w tym dziale ale czy hak z nexi będzie pasował do espero? Bardzo Was proszę o opinię.


Zależy z jakiej, z sedana prawdopodobnie tak. Ale ja bym nie kombinował tylko pojechał do producenta haków TOMET, zwłaszcza że masz go pod nosem.
http://www.tomet.rsl.pl/

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Wiem że z tym hakiem to kombinuje strasznie ale mogę kupić dwuletni prawie nieużywany z nexi za 80. Dlatego pytam. Dzięki za linka.
  
 
No to w czym problem
Weź hak, połóż się pod autkiem i będziesz widział czy pasuje czy nie
  
 
Tylko ten hak jest z 200km od mojej wsi. Przesyłkę będę miał gratis ale jak kupię to już nie będę mógł oddać. Przemierzę rozstawy śrub i jeśli będzie ok to wezmę. Hak jest bez cięcia zderzaka.
  
 
Mam super hak hak do sprzedania, odpinany na kluczyk, z homologacją, używany przez 1,5 roku.
  
 
Nie to, bym chciał kupić ale wal od razu cenę, bo to ważne