WITAM!!! - tu możesz sie przywitać - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam witam! Jako autor wątku powinienem chyba powitać wszystkich nowych .
Fajna Delcia ale jak dla mnie troche za nowa. Ale te czterookie są very furious .
  
 
CZEEEEJSC!!
No i kolejny furious guy!! heee!! lancia bardzo ladna.. naprawde fajny samochodzik (szkoda ze to nie kaszel) zyczem efektownego korzystania z furki no i efekywnego korzystania z forum


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-10-30 17:40:28 ]
[ powód edycji: ortoguard ;) ]
  
 
A dziekuje, mi rowniez sie podoba zawsze chcialem taka miec i wreszcie mi sie udalo wiec jestes w pelni szczescia, co prawda czeba nad nia troche popracowac, ale dla chcacego nic trudnego, jeszcze raz witam wszystkich!!
Pozdrawiam!!
  
 
no cześć
  
 
siemka popieram rejsa te czterookie sa fajowsze przynajmniej jak dla mnie.
  
 
jako świeży i szczęsliwy posiadacz malucha chciałam sie przywitać i pozdrowić serdecznie i mam nadzieje zę dużo sie od was tu dowiem jak wspaniałe auto posiadam (i w kwestiach technicznych też )

famka
  
 
Witam...
  
 
Cytat:
2004-11-12 16:20:20, famka pisze:
wspaniałe auto



Eeeeeeee ze jak ???? Witam Cie rownierz.
  
 
WITAM. Stałeś się posiadaczem wspaniałego autka, to prawda, nie sprzedawaj go, chołub i trzymaj w garazu, jak jesteś w stanie .
  
 
Hej!
wrzuc jakies fotki, to jedna z niewielu rzeczy ktora wszyscy na forum chetnie ogladaja!
  
 
moze by ktos ten watek przykleil w koncu ?? daj foty i co masz w silniku.
  
 
maskekk, ty bys lepiej pokazal foty...
  
 
Niema bo:
a. Niemam czym zrobi
b. niemam sie czym chwalic
  
 
ja rowniez witam ) jak masz daj jakies fotki a co do tego jakie autko masz to powiem ci jedno z najlepszych na swiecie
  
 
zdecydowanie najleprze
witam rowniez
  
 
Cytat:
2004-11-12 19:00:07, SzymonX pisze:
....jakie autko masz to powiem ci jedno z najlepszych na swiecie


no oczywiscie jedno z najlepszych....zaraz po DFie
rowniez serdecznie witam...czekamy na fotki
  
 
Witam wszystkich !!!
  
 
sie ma
  
 
Cytat:
2004-11-12 19:18:17, Kwadrat125 pisze:
no oczywiscie jedno z najlepszych....zaraz po DFie rowniez serdecznie witam...czekamy na fotki



jedno z najlepszych bez kolejnosci wymieniania pokolei poniewaz stare fiaty sa najlepsze hihihi
  
 
yo.pozdro