WITAM!!! - tu możesz sie przywitać - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja też witam wszystkich zapaleńców Polskiej Motoryzacj .









Fiat 126 The Best jest

[ wiadomość edytowana przez: HuHu dnia 2004-11-13 15:27:58 ]
  
 
Cytat:
2004-11-12 18:09:09, maskekk pisze:
moze by ktos ten watek przykleil w koncu ?? daj foty i co masz w silniku.


Jako że cały czas walczymy o odchudzenie "góry" to taki manewt nie wydaje mnie się dobrym posunięciem. Chyba że zrobimy dział rzeczy ważnych, gdzie będą wszystkie powieszenia .
Link do tego tematu jest w REGULAMINIE, z którym każdy nowy użytkownik forum powinien się zapoznać przed jakimkolwiek działaniem. Wtedy będzie też wiedział od razu gdzie sie przywitać itp.
  
 
Cytat:
2004-11-13 16:24:04, Race_D pisze:
. Link do tego tematu jest w REGULAMINIE, z którym każdy nowy użytkownik forum powinien się zapoznać przed jakimkolwiek działaniem. Wtedy będzie też wiedział od razu gdzie sie przywitać itp.




Ty przebiegla Gabrielao....
  
 
Cytat:
2004-11-13 17:11:56, maskekk pisze:
Ty przebiegla Gabrielao....


Nie przebiegły tylko rozważny .
I jaka Gabrielao . To juz bym chyba wolał Bilsten'o
  
 
Witam.
Posiadam Fiata 133 i jak pewnie większość wie mechanicznie to jest Seat 850.Na forum chciałem się pochwalić jak już zrobię, ale do napisania zachęcił mnie kolega Blaku z innego forum i jak szaleć to szaleć. Macie tu parę fotek na początek :> http://www.bleszno.hopto.org/~martin/Nowy%20folder/
A co do auta to jest z 76r.Ma przejechane 52000 km,stało 9 lat w stodole pokryty 2 cm kurzu. Kupiłem go od Niemca z uszkodzonym silnikiem. Jak się później okazało to poszła uszczelka pod głowicą ale ze to nie było od razu zrobione to dostała się woda do cylindrów i zrobiła dość duże wżery i potrzebny był szlif. Gdyby nie przejścia z blacharzem to już bym jeździł a tak to chyba dopiero na wiosnę.
Pozdrawiam.
Martin
  
 
witamy naprawde fajny rarytasek gratulacje i fajnie ze sie ujawnileś

pozdrawiam...
  
 
Serdecznie witam
  
 
siema ;D
  
 
Bardzo fajne autko ale mam takie pytanie czy światła maluchowskie były standardowo montowane w tym modelu czy to jakis tjunink ?
  
 
Cytat:
2004-11-16 23:49:32, York pisze:
Bardzo fajne autko ale mam takie pytanie czy światła maluchowskie były standardowo montowane w tym modelu czy to jakis tjunink ?



takie seryjnie były...
  
 
Wygladaja identycznie ale sa troszke większe niż od malucha.
  
 
Wiatm
Autko naprawde w ładniutkim stanie
Poza tym to rarytasik
  
 
A jakie masz fajne oldschoolowe oponki
  
 
Cytat:
2004-11-17 00:36:55, Wujek-Kajtek pisze:
A jakie masz fajne oldschoolowe oponki



tez na to zwrocilem uwage takie terenowe a ma ktos moze na zbyciu jednego rekorda bodajze 175 jeszcze sprawdze czy nie 165 13' bo potrzebuje do kompletu
  
 
Witam pierwszego użytkownika 133 na forum i zapraszam do pilnego uczestnictwa w zyciu forum . Fajne to 133 takie inne. Chociażby tył nadwozia, albo "bagażnik". Super.
  
 
witam....
rzeczywiście autko ładniutkie i oponki czadowe...
  
 
Witam kolegę ze świętego miasta
Autko fajniste
  
 
Zwróciliście mi uwagę na oponki. Ale TERENOWE
  
 
mistrzostwo u nas w wawie stoi taki ale zielony szkoda ze straszny trup bo to ladne autka sa
gratuluje i pozdrawiam
  
 
I jakoś człowiek go ceni? Opłaca się go ratować? A do właściciela: pod Łodzią jest taki z silnikiem 903 po remoncie, ale przód ma od Zastawy. Cena tej samoróby 500pln.