Co sądzicie o tym wzmacniaczu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam dylemat bo nie wiem jaki wzmacniacz kupić do mojego auta.
Tzn środki finansowe mam ostro okrojone i dlatego zastanawiam się od jakiegoś czasu nad Alphard MF-2s.Czy ktoś ma taki wzmacniacz lub słyszał co potrafi to bardzo bym był wdzięczny za komentarz.
Acha wzmachor chcę podłączyć do samej skrzyni na którą też jeszcze poluję.
PROSZĘ O OPINIĘ TEGO WZMACNIACZA!!!
Oto link do strony ze wzmacniaczemwzmacniacz
  
 
straszna kicha....
  
 
A słyszałeś go w akcji czy tak sobie mówisz po danych na opakowaniu?A jak słyszałeś to powiedz co ci się nie podobalo?
  
 
Witaj.
Mam go u siebie ciągnie tube Kiler Bull całkiem dobrze.
Tuba ma 280 watt max i to jest już szczyt tego wzmaka.
Pozdrawiam Tomek
  
 
Sprostowanie tuba ma oczywiście max 560 watt.280 to RMS i tak jak pisałem wcześniej radzi sobie ten wzmacniacz całkiem całkiem ale mówie jeżeli planujesz mnieć w bagażniku coś mocniejszego to nie polecam go.Pod Kiler Bullem to jest jego max.
Pozdro
  
 
witam
tez dysponuje Alphardem... nie pamietam modelu niestety , ale RMS ma 2x150W (max muzyczna 300 na kanal)
obecnie jest podpiety w mostku i daje w tube z glosnikiem made by home...
wyjasniam od razu : to byl orginalnie tonsil GDN 30/80 , ale najpierw sie sprula membrana , a krotko potem na sam koniec jej zywota padla cewka... kumpel zalatwil mi membrane z polipropylenu (nie wiem z jakiego spikera , ale na szerokiej i miekkiej gumie resorowana) i dodatkowo wymacal jakiegos znajomka , ktory nawinal mi nowa cewke grubszym drutem i poskladal glosnik do kupy
wedle zapewnien tego kolesia , ten glosnik MUSI wytrzymac 300 RMS (czyzby drut 1mm na cewce?) - stan faktyczny jst taki , ze daje power na 35 dzialke w 40 dzialkowej skali na radyjku , Alphard ma czylosc ustawiona mniej wiecej na polowe , fotele przy basie robia masaz nerek , a glosnik zyje prawie rok bez zarzutu

sentencja: jestem barrrrrdzo zadowolony z tego Alpharda , bo za 265 zeta mam mega basior (w lusterky wstecznym kompletnie nic nie widac z wibracji)
  
 
Hmmm... nigdy nie mialem stycznosci z Alpharadem czy jak im tam... Ale myslac racjonalnie nic dobrego za ta cene nie wyskrobiesz... moze pociagnie bass ale ciekawe jak z czystoscią itd. Wszystko zalezy co od tego sprzetu oczekujesz, jezeli chcesz zeby poprostu łupało i nic wiecej to powinno dac rade, ale jezeli np. nie chcesz zeby ciebie rozbolala głowa po 30 min. słuchania albo masz audiofilska zylke to to sprzet raczej nie dla Ciebie... chociaz moze i cuda sie zdarzaja i moze on grac całkiem przyzwoicie Nie słuchałem nie moge stwierdzic tego na 100% Poprostu trzeba spojzec na sprawe racjonalnie. Najlepiej by było posłuchac go
  
 
ja niestety mialem stycznosc z alphardem i musze jednak powiedziec ze odradzam zakup sprzetu tej firmy. MOze on robi duzo halasu ale niestety nie gra czysto. Tak jak powiedzial moj przedmowca jak nie masz sklonnosci audiofilskich i czekasz na bol glowy to smialo bierz.
  
 
Dudnienie występuje gdy skorzystasz w tym wzmaku z wbudowanego filtra.Jak filtruje sie sprzętem w moim przypadku Pionek DEH-6400 bass jest mięki i niema większego problemu.
Pozdro