Najwieksza rura w klubie..... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
masz czuczu racje croma ma wuekszy wydech no ale ja jestem chyb drugi po nim
  
 
aha napisy pisał DRACO !!!!!!!!
  
 
ładne foty, dobre sa niektóre napisy ciekierap
  
 
no z tymi grypsami draco dobrze zrobił dodają uroku
  
 
Apropo ruuury to zdecydowanie cromka ma najwieksza w klubie, widzialem jak syczy na wlasne oczy .

A co do fotek, Draco pokaz te niecenzuralne, bo widze ze sofcikiem zarzuciles .

No i opis miesiaca: 3...2...1.... START .

Pozdrawiam
  
 
Cytat:

2004-08-24 22:31:22, CZUCZU pisze:



ale schowaliscie te fotki niemoglem znalezc :> hehe spoko wyszly, popieram pomysl zeby robic podpisy hehe :>

Draco aka : "DAN_ger" jak bedziesz w stw to wpadnij albo daj zncac na gg :> pozdrawiam !

P.S. obieciuje ze cie nieogram w Tactical Ops cieniasie :> hehehe
  
 
Za to ja mam najdluzszy Fotki wkrotce
  
 
a mi sie nie chce załadować...
  
 
to msz problem
  
 
Zeby wnosic ciagly niepokoj w serca streetracerow, odkopuje temat sprzed hmmmm 4 lat No ale jedyny zwiazany z tym autem. Jako, ze Tomek skromny chlopak nie ma tematu o swojej furze to tylko, krotkie info o tym co crome spotkalo na obcej ziemi. Silnik 3.0 24v z alfy zamieszkal w cromce, narazie seria, ale po zimie ma sie to zmienic. Wyniki z wczoraj ET 14.1269 MPH 99.7500 http://yorkdragway.intrica.co.uk/results.pl?date=2008-09-21;car=D574
FIAT RULEZZZ you german bitches
  
 
Cytat:
2008-09-22 21:22:36, tomeQ_ pisze:
FIAT RULEZZZ you german bitches


Haha wiadomo... pancerwageny phi
  
 
Cytat:
2008-09-22 21:22:36, tomeQ_ pisze:
ET 14.1269 MPH 99.7500



Niezle niezle to czekamy na crome az nas odwiedzi i zobaczymy czy tak naprawde jezdzi ile to ma w seri km i jaka waga ?
  
 
~210km 1300-1400 kg zalezy ile sie wywali ze srodka. Slaba przyczepnosc podobno na torze byla.
  
 
s4 ma 330ps i dostaje baty od pickupa ... hehe cos mi sie wydaje ze VW the best & fuck the rest :]
  
 
Czas mowi sam za siebie, puste slogany nic tu nie zdzialaja Jak narazie to v-geje ze stalowej moga powciagac olej z rury fiata
  
 
nie mów hop póki nie przeskoczycz ...ja sie chętnie z nim zmierzę
  
 
Spokojnie, moją prowokacje bierzecie chyba zbyt osobiscie. Wiadomo, ze vw i honda to dwie najlepsze marki na swiecie, co z tego ze fiat jest w miare szybki skoro i tak sie zaraz zepsuje
Co do mierzenia sie to ugadujcie sie z Tomkiem, kiedys pewnie przyjedzie w odwiedziny, a wtedy............. anihilacja vw LOL
Przypomne, ze jak byly zawody w stalowej to croma z seryjnym 2.5 12v robila 14.8
  
 
a ja z seryjnym vr6 zrobiłem 14.6
  
 
Cytat:
2008-09-24 09:43:32, Marek pisze:
s4 ma 330ps i dostaje baty od pickupa ... hehe cos mi sie wydaje ze VW the best & fuck the rest :]



cos ci sie maro pomieszalo
  
 
Cytat:
2008-09-24 12:41:01, kosagti pisze:
a ja z seryjnym vr6 zrobiłem 14.6


To i tak brakuje jakies 0.5 sekundy , takze musisz popracowac przez zime