Czy warto kupić ten komplet głośników?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Przymierzam sie do zakupu kompletu głośników do Opla Astry i trafiłem właśnie na aukcje z dwoma zestawami Alpine - SXE-1350S i SXE-1325S Co o nich sądzicie? Czy w przedziale cenowym do 400zł opłaca się je kupić? Może lepiej zainwestować w co innego? Dodam tylko że odtwarzacz CD jaki posiadam to Pioneer DH-P3500MP, a muza która jest na nim słuchana to techno i rock/metal...
Z góry dzięki za opinie.
TU JEST TA AUKCJA
  
 
ja na twoim miejscu bym rozwazyl czy ten zakup nie jest bezsensowny
maly glosnik (w sensie srednicy membrany) chocby nawet dosc mocny , nie bedzie w stanie dac czystego , mocnego i glebokiego basu - 130mm to nie jest duzy glosnik
ja do mojego astra wrzucilem do przednich drzwi BOSCHMAN-y 160mm 3-drozne , a tylne zostawilem oryginalne blaupunkty
w bagazniku jezdzi tubka + wzmakol 600w alpharda i naglosnienie jest niczego sobie
jesli masz sedana , to spokojnie wsadzisz takie 160mm , jesli chatchbacka to tym lepiej - 2 dziury i wal w tylna polke 6x9 cali
cenowo wyrobisz sie w 400 zetach na 2 komplety w miare dobrze grajacych glosnikow

btw
montowalem ostatnio kumplowi TITAN - glosniki 2-drozne , 50w RMS i bylem w szoku slyszac jak graja... mam tylko obawe o zywotnosc tych glosnikow , ale jakosc dzwieku naprawde doskonala jak za cene 90 zeta

[ wiadomość edytowana przez: arkos72 dnia 2004-08-27 21:19:03 ]
  
 
Lepiej wydac wiecej kasy na pozadny zestaw do przodu niz na dwa zestawy. Pozbierac kase potem na wzmacniacz i subwoofer. Moda na 6x9 z tylu nie wiem skads sie wziela?? Kazdy szanujacy sie instalator wie ze wazniejszy jest przod! Wkoncu tam siedzisz i tam ma to grac.
  
 
Niedawno sprowadziłem Astrę hatchbeka z niemiec i z przodu jest pusto.Do zamontowania głośników będą mi chyba potrzebne jakieś dodatkowe "kołnierze" czy coś....Bo bezpośrednio do blachy to nie ma jak przykręcić.
Mogę prosić o jakieś informację?
Poza tym też rozglądam się za ciekawym "przodem"
  
 
Najlepiej zamontowac panele glosnikowe + wygluszenie drzwi.