Corolla "87 Diesel - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-09 12:00:17, Quattro pisze:
teologiem??? To jest równie zwichrowane jak prawnik



dokładnie
  
 
Tylko, ze teolodzy podobno trafiają do nieba a prawnicy.............
  
 
Cytat:
2004-09-09 12:26:45, Quattro pisze:
Tylko, ze teolodzy podobno trafiają do nieba a prawnicy.............



Hmmm... adwokat diabła... widziałam ten film
  
 
Cytat:
2004-09-09 11:46:51, madzia_83 pisze:

2004-09-09 11:36:46, Quattro pisze:
2 tyś..... Prawnikiem mi się kurna chciało być.....



a mi Teologiem



Cooooooo

Ale jaja
  
 
Cytat:
2004-09-09 12:59:54, Jackal pisze:
Cooooooo

Ale jaja



???????????????????????????????
Nie mów, że nie wiedziałeś
  
 
to sie nazywa zawody z marginesu
  
 
psiakrew to musi byc niezawodne auto... przyjechala na wymiane sprzegla i poduszki pod silnikiem na trawersie ...

stan pozapiekania srub swiadczyl o tym ze od 18 lat nic nie bylo tam ruszane... tylko ze oryginalna tarcza sprzegla przypominala gruboscia plyte kompaktowa .

aha... niektore pomysly przy obudowie skrzyni sugerowalyby ze albo japonscy konstruktorzy sie schlali albo pomagali im francuzi
  
 
Witam

Podobnie mówił mi jeden blacharz - "po co ci Japończycy tyle tych blaszek, dekielkow, przetłoczeń w tych samochodach robią. Naprawdę tego nie rozumiem"

Pozdrawiam
  
 
poduszka na trawersie do wymiany wiec moge posiedziec i poczekac (przy kompie )...

ja rozumiem po co te blaszki.... tylko czemu w tych miejscach?? ... czy jak zrobili ergonomiczne wnetrze to im pomyslow na rozlozenie tego pod maska zabraklo ???
  
 
Widocznie tak jest the best Te samochody były projektowane aby jeździć i jeździć a nie że remont co 15 tys km

Pozdrawiam
  
 
woz zrobiony... z moja niewielka pomoca... tylko ze poduszek w kuj-pom nie bylo... jest rzezba teraz czyli stara z DX + renault 19...
  
 
Przepraszam że to napiszę ...ale... DX Rulezzzzzzzzz
  
 
tak... teraz juz moj ojciec serwisuje trzy DX-y
  
 
Zależy jak dbany - to może odpaliłby mi trochę części blacharki ...
  
 
Cytat:
2004-09-06 13:47:05, Quattro pisze:
Rocznik nie jest ważny, dusza tak, a napalilem sie na taką Corolkę... I raczej sobie spokoju nie dam Tyle, że jestem nieuleczalnym tunerem i o ile można liczyć na seryjny wygląd to silnik... Czekam na kasację pewnej Celicy która posłużyłaby za dawcę układu napędowego



W Bogatyni jest Corolla 1,8D z 1986(?) za 2.600,-

Czeslaw
  
 
Cytat:
2005-01-07 08:36:36, madzia_83 pisze:
Zależy jak dbany - to może odpaliłby mi trochę części blacharki ...



Idz do ASO. Mi zciagaja z Japonii przednia czesc podlogi. 2.000 PLN.
Akurat za tyle nabylem cala Corolle

Pzdr
Czeslaw
  
 
Cytat:
2005-07-05 19:59:42, czklott pisze:
Idz do ASO. Mi zciagaja z Japonii przednia czesc podlogi. 2.000 PLN. Akurat za tyle nabylem cala Corolle Pzdr Czeslaw



dzieki ale to już nieaktualne - autko sprzedane i kupione następne
  
 
Witam,
Jestem świeżym u żytkownikiem Toyotki Corolla 1.8D!!!
Znalazlem te forum przez przypadek, szukając pomocy itp dotyczącej tego autka

Pare tygodni temu nabylem Toyotke`87 i 242 tys. przebiegu. Jest to bardzo fajne autko.

Chcialbym się Was zapytać czy posiadacie jakies ksążki albo czy można taką nabyć gdzies (takie jak byly np. do maluszków, fiatów lub skody) do samodzielnej naprawy itp., bo ta którą dostalem od poprzedniego wlaściciela jest po angielsku i malo w niej jest.

Chcialbym zrobić hamulec ręczny ... linka dziala ale cos w bębnach niedochodzi chyba i nie dziala prawidlowo :/ to jedyna jego wada.

Pozdrawiam
  
 
Witam w naszym gronie Tymbardziej że masz diesla
Książka której szukasz to "Sam naprawiam Toyota Corolla" autor: H.R. Etzlod.
Do kupienia w księgarniach i czasem na allegro. Warto

A jaką Ty masz książeczke? Może coś ciekawego

Pozdrawiam
  
 
Cześć Enrol. Zajedź do norauto, tam chyba widziałem tą książeczkę, o której pisał Misiek.


Pozdrawiam