Jak to najlepiej podpiąć

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie
Mam mały problemik za niedługo będe podpinał wzmaka do mojego radyjka, będzie to wzmak 4 kanałowy, niestety w radiu mam tylko 1 komplet chinch i to do podpięcia suba, można w to miejsce podpiąć wzmacniacz ?? Natomiast kolejne 2 kanały chciałem podpiąć przez converter np taki:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30145047, warto coś takiego kupić. Myślałem żeby oddać radyjko do elektronika aby dorobił 4 wyjścia na wzmak, poprostu nie wiem co robić, jeśli możecie to doradźcie
Radio to Pioneer DEH 6000
  
 
Ja u siebie kiedyś zrobiłem w ten sposób, że do radia podłączyłem ten chincz tylko pod jedno wyjście(bo tyle miałem) a koło wzmacniacza rozciełem kabel i dolutowałem jeszcze jedne chincze.Wszystko grało jak należy i nic nie nawaliło więc może tak zrób.
pozdrawiam
  
 
Tzn z dwóch kanałów zrobiłeś cztery , widziałem takie chinche gotowe, tylko na pewno nie wpłynęło to na jakość dźwięku
  
 
rób jak uważasz.Jak chcesz inwestować proszę bardzo może da lepszy efekt.Rozumię jakbyś budował jakiś high end w samochodzie to wtedy trzeba włożyć kasy.Ale dla zwykłego zamontowania wzmacniacza mi osobiście nie chciało się zbytnio inwestować.U mnie grało dobrze.Miałem wtedy pod dwa wyjścia podpięte przednie głośniki a pod dwa zmostkowany subwoofer.Dla mnie było OKI.Ale jak chcesz.
Pozdrawiam
  
 
Spoko, żadnego high end-a nie buduje, jeśli nie będe miał możliwości podpięcia inaczej to spróbuje tak zrobić i zobaczę efekty