Samochód do 10,000 zł - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hyundai Scoupe GT. Dobre osiągi, ciekawy wygląd. MOżna jeszcze go dobrze zrobić żeby hulał pięknie.
  
 
oglądalem ostatnio Twingo z 93 za 7 tys plus oplaty i mysle nad kupnem ale ciągle szukam .moze cos znajde
  
 
ja to bym widział tak :

Renault 19, Opel Vectra, Opel Astra, BMW 3 E30, Seat Toledo, Daewoo Nexia

a to moj faworyt ..... Daewoo Espero (osobiscie goraco polecam, naprawde swietne auto i bardzo tanie w utrzymaniu), za 10 tys masz samochod z pełnym wypasem, silnik 1.5 90KM, mlody bo juz za taka kase znajdziesz 96r i nie jest brzydki a dodajac koła i inne duperele mozna zrobic naprawde fajne auto...zapraszam do galerii Forum Espero
  
 
Ja poszukałbym Ibizy '93 1.5 Porsche Injection (8,5 - 10 tyś złotych).

Z Zachodu przychodzą takie autka w naprawdę dobrym stanie...

Mały wyciąg z danych technicznych:

R4,1499ccm,
100KM,
875 kg,
0-100km/h - 9,1s

Pozdr
  
 
Quattro a poczytaj raporty TUV-u o tych Ibizach, zajmuja ostatnie miejsca czyli sa dosc awaryjne

nie znam tego auta ale opieram sie w tym momencie na tym co czytalem w prasie
  
 
Ja prasie raczej średnio wierzę, zaś jestem nieutulonym w żalu byłym posiadaczem tego modelu Ibizy...

Jeśli dbasz to... nic nie chce nawalać
  
 
Kumpel ma takie autko (ibiza), jest mechanikiem i ciagle je naprawia. Pamietajcie ze poza kupnem trzeba pomyslec o ubezpiczeniu, podstwowej wymianie czesci (bo ja bym nie wierzyl ze koles wymienil to i to) i kosztach paliwa! To sie tez liczy przeciez. Sam sie zastanawiam, bo za 10 tys no moze 12 masz CC z silnikiem 1.2 16V prawdziwy miejski wymiatacz!!! Co do francuzow to sa to autka o ktore trzeba dbac. Golfy - nigdy w zyciu, znalezc dobry egzemplarz to jak szukanie igly w stogu siana. Wybor jest spory. Zrobic tabelke i porownac wszystkie + i -
  
 
Chyba o innej ibizie mowicie ??

Kumpel ma Ibize II 1.4 GTi 100KM bardzo fajne autko srodek wyglada jak od cupry (prawie nie ma zegarow tych w konsoli na dole) z zewnatrz tez ladna lakier perla metalik sprawuje sie dobrze fajnie zapierdziela. Jedyna wada to czesci sa drogie bo to GTi mniej wiecej 2,5 raza drozsze niz do zwyklej 1.4

pozdr
  
 
taka tam dyskusja co jest a co nie
nie ma co spekulować, jak masz kasę to otwierasz gazetę z ogłoszeniami i patrzysz co jest, albo dajesz handlarzowi kasę i on ci sprowadza (czasem trupa )
Ogólnie nikt nikomu prezentów nie robi, więc jak auto jest tańsze np 20% od srednich giełdowych to znaczy, że ma najprawdopodobniej jakieś mocne wady.
  
 
Cytat:
2004-09-13 21:25:10, Elstir pisze:
taka tam dyskusja co jest a co nie
nie ma co spekulować, jak masz kasę to otwierasz gazetę z ogłoszeniami i patrzysz co jest, albo dajesz handlarzowi kasę i on ci sprowadza (czasem trupa )
Ogólnie nikt nikomu prezentów nie robi, więc jak auto jest tańsze np 20% od srednich giełdowych to znaczy, że ma najprawdopodobniej jakieś mocne wady.



Albo fajny przystanek kiedys byl

pozdr
  
 
Wiata na autobusy???
  
 
no tak sie złożyło, że jadę po auto dla znajomych, może ktoś coś chce? Dostawa będzie w śr.
  
 
Dokąd??
  
 
Szczelimy ze Quattro po przystanku

pozdr
  
 
Właśnie o kolejnej ibce rozmawialem
  
 
co za różnica dokąd
  
 
Bo im dalej to drożej...
  
 
no i...?
  
 
Bo niektórzy liczą sobię stawkę kiolmetrową...
  
 
Aaaa, nie ja zupełnie nie o tym. Nie podejmuję się nic ściągac dla nikogo. Sądzę, że taki sposób stwarza mnóstwo napięć i podejrzeń o wykorzystywanie - klient będzie twierdził, że auto złe, bo ma np parę wikwitów rdzy, lub grają zawory itp.
Nabywcy uważają, że auto 12 letnie ma być w lepszym stanie niż średnia aut 3 letnich

Jakby kogoś interesował golf 2 lub 3 to priv