Polonez + radio daewoo = problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam taki problem:
Mam od nidawna poloneza Atu+ (to nie jest problem) i ma on standardowy radioodbiornik. I tu sie pojawia problem - jak mozna wyjac to radio? W jaki sposob jest ono przymocowane. Ponoc trzeba miec jakis spacjalny klucz czy cos takiego.
Mial ktos taki problem?
  
 
A ma ono po dwie dziurki po bokach?jak tak to włóż do wszystkich po gwoździku i samo wyskoczy.
pozdrawiam
  
 
Radio wyglada tak:

Nie widzialem nic w co by mozna gwozdzie wsadzic
  
 
Czekaj czekaj.Mój kolega ma matiza i miał chyba takie samo radio.Jak dobrze pamiętam to miał je przykręcone wewnątrz.Bo jak je wymieniał to musiał odkręcać plastiki na środku.
Nie wiem co ci poradzić.Po prostu pokombinuj.Rozkręć go trochę i podglądnij co go trzyma.Jak półkieszeń to może jest bardzo ściśnięta więc je podważ czymś.Tzn zrób haczyk z drutu
  
 
Witam.
Prubowalem na wiele sposobów. Wyciagnac raczej nie da rady, mozna wyciaganc jakies 2-3 mm a potem cos trzyma. Rozebrac tez za bardzo nie ma jak, bo zeby zdmontowac konsole srodkowa trzeba pierw wyjac radio Z radiem tym mecze sie juz dobre pare tygodni i bez rezultatow. Od tylu nic nie widac wiec robilem cyfrakiem zdjecia, takie cos mozna zobaczyc od tylu konsoli:


Help!!
  
 
Wlasnie wrocilem z garazu.
Kolejna porazka. Radio sprawia wrazenie jakby bylo trzymane po bokach. Otrzywiscie zrobilem pare fotek.
  
 
za dużo na tych zdjęciach nie widać.To mi raczej nie wygląda na półkieszeń.Mówisz że po bokach jakby trzyma to może są tam jakieś zapadki.Nie wiem czy się to da ale spróbuj z jadnej strony włożyć coś płaskiego(np nóż) i wyczuj czy coś daje opór.Może da się to odgiąć jak to nie będzie śruba.Nie masz żadnej instrukcji do tego radia?Jakbym całe to wszystko widział na żywo to może bym ci coś poradził ale tak na odległość to nie wiem.Poszukaj jakiś wiadomości o tym radiu.Ja też poszukam.Jak coś będę miał to dam znać.Acha jak coś więcej zauważysz to pisz.
pozdrawiam
  
 
wiem ze to glupie ale moze spruboj wypchnac to radio. czasami najprostsze metody prowadza do rozwiazania.
  
 
Dzieki za wszystkie opowiedzi.
W koncu sie udalo.
Dobrze kombinowalem tylko ze wkladalem nie tam gdzie trzeba, a na siele wyjsc nie chcialo.
Dzieki jeszcze raz.
Pozdrawiam.
  
 
Na nastepny raz zostaw samochód otwarty na noc a ktoś ci napewno pomoże, jest tylko jeden minus tej operacji,że jeśli im się też nie bedzie im chciało wyjsć to spokojnie wymontują je u siebie tylko nie wiem czy pużniej auto oddadza