Pytanie o odtwarzacz MP3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich chcialbym zakupic sobie do auta odtwarzacz MP3 nie poszukuje wodotrysków z ladnymi wyswietlaczami wiec przegladam oferte np: Pioneer 3600, 5600 oraz JVC G801 ewentualnie jak sie wyzyluje to JVC KD SH9101. Pytanie jest teraz takie czytam parametry itd i szczerze mowiac wszystkie radyjka maja jakies wypasy itd ale mnie oczywiscie chodzi o dzwiek i zywotnosc (ciekawy jestem czy dlugo pochodzi mechanizm uchylny panelu w JVC) itd. Z gory mowie ze na przod chce se wrzucic jakis System do 400 zl i sub napewno nie kupie wiec moje pytanko prosze o pomoc w wyborze radyjka ewentualnie naprowadzenie mnie na dorby track co do CD odtwarzacza (jedni mowia ze Blaupunkt jest de beściak). Od razu pytanko do tego systemu na przodzik moze macie tez pomysl w tym wzgledzie. Z gory wielkie dzieki. mchm
  
 
debesciak to Alpine i Clarion reszta sie nie liczy Generalnie radio szybciej wyjdzie z boczną szybka niz sie popsuje mechanizm jakis... Jezeli sie dba o radyjko nic nie jest w stanie popsuc a w głosnikach za cene ok 400zł słyszalna roznica pomiedzy radioodtwarzaczami nie bedzie taka ogromna... jezeli planujesz sub. to wybierz radio ktore ma osobe wyjsce ze sterowaniem na subwoofer
  
 
Osobiście polecam Pioneer 3600 - mam go i jestem zadowolony - żadnych nie potrzebnych ''wodotrysków'' ani innych pierdół .
POLECAM