Różne różniste NIE związane z Ritmo i Regatą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oczywiscie wszyscy już o tym zapwne wiemy((((((((
Janusz Kulig, według Mnie, najlepszy! i świetny facet, miałem okazje z nim wiele razy rozmawiać w 4 oczy.
Dlaczego?!
  
 
Bardzo glupia smierc, ale coz niestety i takie gwiazdy kierownicy kiedys gasna, szkoda ze w takich okolicznosciach.... Tak widocznie mialo byc... Ale i tak na zawsze bedzie dla mnie mistrzem.

['] ['] [']
  
 
Jak komuś brak wyobrażni i rozsądku to niech sobie poogada, mjie to ruszyło, zwłaśzcze ze to audi(A3/S3)!

Zdjecia są pod linkiem http://www.b0rd.net/viewtopic.php?p=165979#165979
  
 
O w morde Ciekawe ile miał na budziku
  
 
szkoda felg takie ładne były
  
 
lepiej im bylo miec malucha. .przynajmniej by takich predkosni nie rozwineli..
  
 
a widzielkiscie tą blache zawinietą na drzewie, ja nic nie mówie, to tylko sugestia, Audi A3+widoczne zniszczenia+drzewo~=jakieś 100 w momęcie udeżenia, no może 120
  
 
po ile u was jest paliwo, taka mini ankietka, ciekaw jestem jak sie to różni w danych regionach. Jak bede wiedział bo na stacji dawno nie byłem to też napisze, plis o wiarygodne dane
  
 
U mnie na pomorzu ceny dość sie wachają,za E98 wynoszą one od 3.79(na bezobsługowej stacji NESTE,która jest zresztą jedyna taka)do 3.99 wszędziecena ta potrafi spaść do powiedzmy 3.89,ale potem i tak rośnie
  
 
to u mnie na bezobsługowej jest za 3.76 a na innych po 3.98,chociaż za 3.70 też się znajdzie
  
 
ja dziąś sprawdziłem na bp mam po 3.97 ale E95 a nie 98:| jeżeli masz 98 za tak niska cene sylwek to nieżle jade do ciebie
  
 
Heh.. u mnie paliwo waha się od 3.94 do nawet 4.02, za to od poniedzialku mam gaz i 1.74 a to jest roznica
  
 
u mnie gaz po 1.64 ostatnio a na takiej taniej i dobrej stacii po 1.52, no ale to do poldusia, dla mnie to 3.97 i narazie lipton:|
  
 
normalnie za rope place w granicach 3zł - ale to jest cena na stacji.
A kupowana w karnistrach kosztuje mnie 2zł - przy spalaniu ok 6-7l/100 to i tak dobrze
  
 
nie wiem czy zauwarzyliście ale u mnie np. potaniało troszkę paliwko o 5 gr. a byłem ostatnio w czechach i wiecie że tam pod granicą samą jest tańsze paliwo o 35 gr. na litrze niezłe co?
  
 
Słuchajcie szanowni koledzy
Jak oficjalnie hehe
Zamieszczam dwa linki do stron z wykazem rozmieszczenia fotowadarów i opisami modeli aut z nr rejestracyjnymi niektórych aut z videoradarami.
Koledzy szczeżcie sie.

Fotoradary

Videoradary

Jezeli ktoś jeszcze posiada takie informacja, albo ich wznowienia to walnie z tym na forum.


Mam nadzieje ze w jakis sposób okarze sie to przydatne dla was.
  
 
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68889165

na tym aucie są moje zderzaki które niefortunnie trafiły z tym autem za daleko sprawa jest ciągle w toku a koles który chce to sprzedac to kawał ......ja... prosZe nie licytujcie i przekazcie to znajomym. Mam sporo swiadków na to że racja jest po mojej stronie - swoją droga opis jest diosc wykoloryzowany - ta "nowa" gowica została zakupiona z mojego silnika zastavy po niewiadomym przebiegu niemniej została zrobiona w autoszlifie. ps auto przejeździło conbajmniej jedną zime bez uzupełniania konserwacji wiec nie jest zbyt zdrowe...
  
 
Czy chcielibyscie porozmawiac z Guy'em na angielskim forum?
Jest taka mozliwosc i dlatego pytam czy jestescie zainteresowani?
  
 
Wolałbym Larę Croft ...
  
 
i nie pogadac a popatrzec