Spadek mocy w 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

ostatnio zauwazylem u siebie spadek mocy, dzieje sie to tak samo na LPG jak i na benzynie. Silnik jest 1.5, zagazowany od ok 15kkm, przebieg 87kkm, swiece NGK ok 15kkm, filtr powietrza 10kkm, kabli WN nie wymienialem wiec chyba oryginalne (rocznik '97). Co moze byc przyczyna ??

Jeszcze pare slow o samych objawach. Jak wciskam gaz to wchodzi na obroty, czasami jakby sie zadlawil, ale tylko na chwilke. Jak wcisne za gleboko to jakby wogole nie chcial ciagnac. Myslalem ze to moze wina instalacji LPG ale sprawdzilem dokladnie na benzynie i jest to samo.
  
 
Powodów może być wiele, spróbuj odczytać kody błędów (jeżeli są) a jak nic nie ma to albo musisz jehcać do dobrego gaziarza albo mechanika i sprawdzić skanerem.
Pozdr.
  
 
bledow zadnych nie wyrzuca
  
 
To profilaktycznie zrob mu: shutdown -y -g0 -i6
  
 
Cytat:
2004-05-06 17:44:46, piotr-ek pisze:
To profilaktycznie zrob mu: shutdown -y -g0 -i6



??????
po polsku plis...
  
 
No restart kompa... na stronie głównej w poradach znajdziesz opis jak to zrobić.
  
 
aaaaa, ok
  
 
reset mial robiony calkiem niedawno, po resecie bylo wszystko ok ale po kilku tysiacach sie wlasnie tak stalo
  
 
Pyrekcb - byłeś u gaziarza ze swoim autem ?
  
 
Cytat:
2004-05-06 22:28:39, Krzysztof_L pisze:
Pyrekcb - byłeś u gaziarza ze swoim autem ?




wiesz co? dziś dopiero udało mi się zmienić gumy na letnie....
Jutro prosto po robo lecę do Płocka, w sobotę powrót, prysznic i z kolei na południe - gdzieś za Opoczno, nawet dokładnie nie wiem, gdzie....
Takie życie
Po prostu - na nic nie mam czasu!!!
Ale musze podjechać, bo denerwuje mnie, jak na światach objeżdżają mnie sprzęty 1.0-1.2 (oczywiście jak jadę w cztery osoby - jak sam, to i mocniejszym się nie dam ).
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2004-05-06 21:38:21, raf316 pisze:
reset mial robiony calkiem niedawno, po resecie bylo wszystko ok ale po kilku tysiacach sie wlasnie tak stalo


a może i ja bym zrobił reset...?
Mówicie, że pomaga?
  
 
Cytat:
a może i ja bym zrobił reset...?
Mówicie, że pomaga?



jakos po samym resecie nie zauwazylem roznicy wiec jesli nic nie masz zle to chyba bedzie zbyteczny