Kupiłem Łade - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratuluje zakupu - co do przegrzewania to ja bym stawiał na termostat - albo korek w chłodnicy!
  
 
moj sie np. w ogole nie zamykal.... mniejsze zlo zeby auto bylo niedogrzne.....przynajmniej głowica nie peknie....
  
 
Korek w chlodnicy juz wymienilem i nic nie pomoglo, wentylator dziala na pewno - sprawdzalem, co do termostatu jeszcze nie wiem ale tez zostanie poddany kontroli a plyn to napewno wymienie jak sie wszystko wyjasni. Tak samo odrazu do wymiany beda oleje, troszke prac kosmetycznych i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
  
 
witam wszystkich po dlugiej lecz swietnej wyprawie z ariim i sparkym zakupilem 2107 1,3 z 1988r za 1000zl kolor czerwony bez sladow korozji zawieszenie wedłog mnie jest w stanie b.dobrym srodek tez jedyny mankament to skrzynia 4 arii zobowiazal sie do zrobienia relacji z naszej wyprawy mielismy aparat i było naprawde ciekawie zrobilismy około1200 km ariego ładna takze relacja juz wkrotce.jak tylko bede w chełmie to wrzuce obszerne fotki nowego nabytku.narazie mam problem z dostepem do netu gdyz przeprowadziłem sie do piaseczna pod warszawa i moge jedynie kozystac z neta w kafejce przy wolnej chwili.pozdro
  
 
Cytat:
2006-11-09 15:50:37, petrox82 pisze:
witam wszystkich po dlugiej lecz swietnej wyprawie z ariim i sparkym zakupilem 2107 1,3 z 1988r za 1000zl kolor czerwony bez sladow korozji zawieszenie wedłog mnie jest w stanie b.dobrym srodek tez jedyny mankament to skrzynia 4 arii zobowiazal sie do zrobienia relacji z naszej wyprawy mielismy aparat i było naprawde ciekawie zrobilismy około1200 km ariego ładna takze relacja juz wkrotce.jak tylko bede w chełmie to wrzuce obszerne fotki nowego nabytku.narazie mam problem z dostepem do netu gdyz przeprowadziłem sie do piaseczna pod warszawa i moge jedynie kozystac z neta w kafejce przy wolnej chwili.pozdro


postaram się wrzucić foty jak najszybciej może nawet zaraz
tylko foty twojego nabytku są mało widoczne (było ciemno)
  
 
teraz czas na wtajeniczanie sie w sztuke jazdy z tylnym napedem jak spadnie troche sniegu to pocwicze drivting na jakims parkingu moja nowa ładna
  
 
arii jak przyjade za tydzien do cełma to zrobimy nowe fotki w dzien
  
 
Gratulacje Petrox powrotu do jedynie słusznej marki
  
 
Jak obiecałem tak też robię o to foty i kilka słów o powyższym:
Narada przed wyjazdem:
Taa pasażerowie śpią a kierowca nagina...
w trasie:

w oczekiwaniu na pierwszą ładę która wzbudziła nasze Bytom zainteresowanie..

oto ona... ale to nie było to
skorpion... ale nie sklep a bar w Chorzowie

i znowu w droge tym razem kierunek Warszawa

I oto ona ta upragniona... po przejechaniu ponad 1000 km, ale było warto
no cóż noc była
był czas też na jedzonko...


  
 
noo to arii ma nowa łade zdjecia z wyprawy po...łade w krótce
  
 
Gratulacje...
ja niestety nie mogę zamieścić relacji z WYPRAWY po moją...
  
 
Cytat:
2006-11-11 00:20:31, arsen pisze:
noo to arii ma nowa łade zdjecia z wyprawy po...łade w krótce


Nie będę się rozpisywał, bo nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego, zamieszczę kilka fotek autorstwa Arsena
Ps. Dzięki za fachową poradę przy zakupie auta




[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2006-11-13 07:23:28 ]
  
 
Fotki z wyprawy po Ładę 110 autorstwa Arsena

  
 
dawaj wiecej
  
 
Oho - widać gdzie 2110 była kupiona/serwisowana
  
 
Cytat:
2006-11-13 10:43:38, Leszek_Gdynia pisze:
Oho - widać gdzie 2110 była kupiona/serwisowana

nom silniczek stan wzw
  
 
110 na gaźniku
Czy mi się wydaje ?
  
 
Cytat:
2006-11-16 12:35:34, chio pisze:
110 na gaźniku

na rosje tylko szły
  
 
Cytat:
2006-11-16 12:35:34, chio pisze:
110 na gaźniku Czy mi się wydaje ?


sam byłem zaskoczony, ale bardzo przyjemnie się jeździ no i taniej będzie naprawiać
  
 
Cytat:
arsen
Wysłany: 2006-11-16 12:50:26

Cytat:

2006-11-16 12:35:34, chio pisze:
110 na gaźniku

na rosje tylko szły



Nie prawda na Rosje tez ida z wtrskiem, ale nie maja pochałaniacza par paliwa, patrz 111 Stokiego.
DEx