Dziwna OMA :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czegoś tak dziwnego jeszcze nie widziałem


no i do kompletu.... COUPE






Pozdr .

[ wiadomość edytowana przez: damira dnia 2004-09-07 02:53:01 ]
  
 
O matko ... jak mozna cos takiego zrobic Omesi ... zwlaszcza ten "wlot powietrza w stylu beemwu" - zenadix.

Pewnie i tak ma rozrusznik zamiast silnika.
  
 
A ten wlot na dachu nad przednią szybą, to pewnie chłodzenie mózgu TFFURCY
  
 
Nie rozumie czemu gościo z Omegi BMke chciał zrobić.Mógł od razu sobie Bawarie kupić i tuningować a nie cudować.Wlot jest blee,skrzydło na klapie jest blee i to takiego ospojlerowania to troche za wysoko stoi.Przydałaby mu sie niezła gleba
  
 
tragiedia...
  
 
Wybaczcie ze sie wtrace z boku ale musze zareagowac na to cos i zgodzic sie z Wami .. tragedia

pozdr
  
 
na 1. fotce chyba jakis montaz jest, kolejne dwie to inna atrapka, brewki, zaspawane klamki, inny zderzak (supra), kratka na błotniku (m3)...
trochę tam miksu jest :/
ale ogólnie ktoś mocno skrzywidził to autko

[ wiadomość edytowana przez: zork dnia 2004-09-07 21:58:53 ]
  
 
No ale felgi ma ładne i firmowe STEINMETZ
  
 
moja teoria jest taka, koles jechal sobie zwykla omega, nagle tak gdzies przy 120-130 wpadl w poslizg i trzepnal w BMW, z tego wszystkiego uszkodzil jeszcze lewe tylne drzwi.
rezultat?
wpadl na pomys zeby zespawac BMW z Omega, a ze nie bylo juz kasy na nowe tylne drzwi....no coz




-----------------------------------------------------------------
I kmieciu pomyślał: "o kurna, chyba jest niedobrze!"
  
 
tym powinien zainteresować się OPEL .....miłośnikiem omegi to ten koleś napewno nie jest
  
 
Cytat:
2004-09-07 20:07:47, zork pisze:
na 1. fotce chyba jakis montaz jest, kolejne dwie to inna atrapka, brewki, zaspawane klamki, inny zderzak (supra), kratka na błotniku (m3)...
trochę tam miksu jest :/
ale ogólnie ktoś mocno skrzywidził to autko

[ wiadomość edytowana przez: zork dnia 2004-09-07 21:58:53 ]



To są dwa różne auta


Pozdr.
  
 
Auta te same na 100000000000%.Oglądałem gdzieś w necie zdjęcia tej omy.Gościo cały czas coś modyfikuje.
  
 
Fakt też na nie kiedyś wpadłem w necie. Ale swoją drogą Panowie upodabniać OMKĘ do BMW to skandla
Nie sądzicie
  
 
skandal, zwlaszcze ze TDS'y fabrycznie maja bawarskie serce
  
 
na pohybel...