Jakie Radio za 400zł do Peugeota 405?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
chciałbym się zapytać fachowców i nie fachowców o pare informacji, mianowicie jakie radio najlepiej kupic do ceny max 400zł do Peugeota 405 SRI Sport.

[ wiadomość edytowana przez: Pitbull71 dnia 2005-09-17 14:20:47 ]
  
 
Jestescie zaczepisci! dzieki za odpowiedz...;/
  
 
wiesz wybory itd daj im (nam) jeszcze chwile czasu

co do radia to za 400zl to chyba jakiegos wypasa nie kupisz ale jak ktos nie jest audio filem (tak jak ja) to mysle ze dasz rade cos wybrac

ja np mam starego jak swiat soniaka kaseciaka i calkiem niezle sie sprawuje (mimo ze kaseta juz nie dziala daaawno)

pozdr
  
 
Wreście jakaś oznaka życia
Zastanawiam się nad Pioneerem DEH-2700R można już go dorwać za 350zł co o nim sądzicie? Czy czekać i dokładać na nowszy model?Też jest opcja kupna z allegro...
  
 
nie no musiales cos napisac....
moze na wstepie bys napisal jakie radio cie interesuje ? czy ma byc na CD czy tez MP3 czy moze byc uzywane czy noweczka to chyba dosc istotne cechy nie uwazasz? nie ma znaczenia czy kupujesz radio do syrenki z 72roku czy do swojego super peugeota !!!!
oto kilka moich propozycji :
Najpierw uzywane ale warte zastanowienia CD
1.Propozycja trzecia
To tak po trochu z uzywanych ale zaznaczam ze warto sie nad nimi zastanowic
Teraz troche nowki 400zl to nie masz za duzo do poszalenia :/
1.Clarion
2.Solidny Pioneer

Obojetnie co wybierzesz to blagam tylko nie kupuj radia firm : Dalco, First, DB-Tronic i innych takich cudow bo to nie gra i nawet wygladu nie ma a ma tylko niska cene !!!!
Pozdrawiam i mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem !

[ wiadomość edytowana przez: west dnia 2005-09-27 07:51:28 ]
  
 
West no jasne ze pomogles Poczatkowo szukalem radia kasetowego z cd, ale niestyty to byly tylko tanie i badziewne sprzety;/. No i dolazlem do wniosku ze nawet za 600zl niekupie radia z kaseta+cd. Mp3 nie koniecznie. Nie jestem jakims maniakiem w tym temacie sie nieorientuje to ma tylko grac
I tak sie zastanawiam nad Pioneerem DEH-2700R ktos cos moze o tym powiedziec czy warto ten model kupic czy jest duzo gorszy od nowszego modelu?
A odnosnie Peugeota masz racje jest super
  
 
witam ponownie
No i widzisz mamy juz troche naswietlone czego szukasz, jesli nie musza byc MP3 to polecam solidnego Cdki Pioneera radyjko o niebo lepiej gra od np. Soniacz jesli szukasz radia tylko do sluchania radia albo plyt cd w drodze do pracy naprzyklad to nie musisz wydac az 600zl na radio.ja ze swojej strony ze spokojnym sumieniem polecil bym tego pioneera jak bedziesz mial jeszcze jakies propozycje pisz pomyslimy razem.pozdrawiam
  
 
W takim razie ten model moze byc nie trzeba nowszego kupowac?
W takim razie ten model moze byc kupiony.
W takim razie (po)ten model trzeba sie udac do sklepu.
Ja jestem malo wymagajacy poprostu chce czegos sprawdzonego co mi sie nierozsypie po 3 miesiacach.
  
 
elo pitbul ehhh te studia nie mialem czasu odpisac :/
tak ! z cala pewnoscia moge stwierdzic ze po 3 miesiacach ten model ci sie nie rozleci ( oczywiscie w zyciu roznie bywa,nieraz sa modele feralne juz w fabryce ale kupujac od sprawdzonego goscia na allegro dostajesz gwarancje na np. 12 miechow albo 24 i te zabezpieczenie w zupelnosci starczy) co to tego czy masz isc po niego do sklepu to odradza na allegro kosztuje troche ponad 400zl a w sklepie kolo 600zl a przeciez towar masz ten sam, gwarancje masz tez taka sama ale na allegro ten facet kupuje w jednej hurtowni i nie oplaca szeregu posrednikow dlatego jest tam tak tanio w porownaniu do sklepu. Jesli naprawde nie jestes wymagajacy to takie radyjko naprawde ci wystarczy i bedzie fajnie gralo.Co mi pozostaje powiedziec zachecam do kupna.
Dodaje link u ktorego goscia ja bym to radio dla siebie kupil :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65197990
odrazu zaznaczam ze to zadnej moj znajomy zeby nie bylo ze reklame robie .

Napisz kiedys jak juz podlaczysz jak twoje wrazenia okey?
Pozdrawiam
  
 
Mam Pioneera 2600r I nic więcej mi nie potrzeba. Radio Ok Marka robi swoje nic odpukać się nie sypie polecam pioneera
  
 
Problem z radiem rozwiozany. Mianowicie zamierzam kupic radio forda (obecnie motnowane w nowych mondeo). Radio bedzie na kasety a do niego bedzie podlaczone cd badz mp3 przez kasete z wyjsciem jacka.
Radio standartowo juz z podstawowym rds-em. Mysle ze to bedzie dobry wybor.Jakies rady?
Nastepnym krokiem jest montowanie glosnikow 2 na dzwi 2 na deske i 2 do tylu.
W dzwiach sa 165mm na desce jakies mniejsze a stylu pewnie tez 165mm albo wieksze. I tu znowu pytanko bo jestem laikiem ktore glosniki sa ok...
Sorry ze Was tak drecze ale zrozumcie.
  
 
Co do glosnikow to moja wiedza jest tu troche ograniczona , tez mialem taki problem i tez wlasnie poradzilem sie tu na forum koledzy doradzili mi cos takiego Hertz nie chcialem kupowac glosnikow za 150-200zl a pozniej zalowac ze jakbym jeszcze ta stowe dolozyl to juz bym mial zajebiste glosniczki a te hertzy sa jedna z "lepszych" , mi podpowiedzieli ze najlpiej jest zrobic porzadna scena z przodu czyli wlasnie te dwa glosniki w drzwi i dwa na deske pod szyba ( tak mam w renuwce ) a pozniej jakas skrzyneczke do bagaznika mowili zeby nie montowac glosnikow z tylu bo to troche nie ma sensu.
A tak z ciekawosci pokazal bys mi linke tego radia co chcesz kupic ???
pozdro
  
 
Z tym to bedzie maly problem bo to kupuje na swiebockim ale takie radio masz tu
[url]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=66655145[url]
W kazdym badz razie fotki beda w niedziele jak sie uda
To napoczatku zaczal bym wymiane od glosnikow pod szyba przednia bo one troche harcza, a orginalne w dzwiak dzialaja swietnie.A mozna wiedziec Ile Ty dales za te 4 glosniczki?
  
 
Cena tak jak na allegro 344zl to wszystko , wytargowalem sie zeby sprzedajacy pokryl koszty wysylki
jak graja ? poczekaj do jutro o 12 mam montaz w samochodzie hehe jak tylko bede mial juz to napisze co i jak
  
 
West co jest miales sie pochwalic glosniczkami jak graja
  
 
łooosz kurde zapomnialem :/
czlowieku zajebiscie graja !!! 344zl NAPRAWDE WARTE WYDANIA tej kasy na taki glosniki , napewno nie zaluje choc musze przyznac ze jak na mloda osobte to dosc spory wydatek , rewelacyjnie graja naprawde godne polecenia !!!
  
 
glosnikami i radiem nacieszylem sie jeden dzien . wczoraj o 18 moja meganka zostala skasowana.
  
 
Co sie stalo ?? Jak to skasowana? z kogo winy??
  
 
jechalem 35km/h przez skrzyzowanie z pierwszenstwem a z prawej strony gosc jadac 70km/h przywalil centralnie w moje prawe przednie drzwi., obok mnie siedziala moja mama ale nic jej nie jest.ciekaw jestem ile dostane z ubezpieczalni,oczywiscie wina byla tamtego goscia . ale co z tego jak samochodem nie moge jezdzic glosniki polamane 344zl poszlo w pizdu.. ehhh szkoda gadac
pozdro
  
 
Etam w pizdu zlozysz odwolanie od pieniedzy co Ci maja wyplacic i powiesz ze wiecej za nie dales (dasz cennik najdrozszego sklepu). No i Ci wyplaca na nowe glosniki też. Tylko nie wiem czy nie bedziesz musial przedstawiac faktury/paragonu.