W końcu.....!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Stało się! W końcu odebrałem autko, dzisiaj o 17:00 , cóż mogę powiedzieć....następnym razem będzie to ....????.....Omesia - obiecuję . Przez ten czas oczekiwania i jazdy różnymi autkami nauczyłem się troszkę pokory , naprawdę.
A teraz o wyposażeniu (którego wcześniej nie było): Y22DTR, 115KM, 290 Nm; system kontroli trakcji; CCR 600 + zmieniarka; tempomat

Poza tym kolor czarny, tapicerka identyczna jak w poprzedniej "sport".
Więc tym samym ekipę blacharską LOB czeka następna robótka ....ale jedno wam powiem.....pięknie się zbiera

Pozdrawiam
  
 
Gratuluje.

Mam nadzieje, ze to koniec Twoich problemow z samochodem.

A to jak sie zbiera sprawdzimy na zlocie LOB. Jak bedzie za malo to zrobumy znow tuning " na chrabaszcza "...

Pozdrowionka !!
  
 
Gratuluję!!! Mam nadzieję że bestia zostanie mile przyjęta przez resztę Omesiek Co mnie szokuje - w mojej bestii był o 20Nm mniejszy moment obrotowy!!! Wow!!! Wkręcać w obroty to się Zafirka musi nieźle...
Ps.Ja jestem bliski kupna Poldka, ale do pracy - ciężkie rzeczy będą wożone... Poza tym 2.000zł za cholerę na Opla by nie starczyło - na poważnie - Poldek to nadzieja dla mnie na pracę... Ale LOB się w końcu zostaje zawsze
Pozdrawiam was!!!
  
 
No to na zdrowie.
Jednak myślę, że bez drobnego "oklepu" się nie obejdzie, sam nalepka-tuning na LOB może nie wystarczyć.
Pzdr.
  
 
Macie rację, bez klep-tuningu się nie obejdzie
Dramar: szczerze liczę na tuuning na chrabąszcza!!!!!!!! bez tego ani, ani...

Mam nadzieję, że kłopoty nie wrócą...a i jeszcze jedno, załapałem się na 2-letnią gwarancję

Makaveli: Mam nadzieję, że przy okazji następnego LOB będziemy mieli okazję razem przetestować (replay)

Pozdrawiam serdecznie

Robert
  
 
I ja przyłącze się do gratulacji.
Do zobaczenia na IV zlocie LOB.
Posłuchamy jedynej "Bestii" bez odcinacza.
  
 
wreszcie się doczekałeś, gratuluję. trzymam za słowo że następna będzie OMEGA!!!!!!!!! (autobus przyda się na zlotach)