MOTORYZACYJNE życie Trójmiasta ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie fajnie by bylo zorganizowac jakies spotkanie na terenie 3-miasta wszystkich z okolic prosze o propozycje gdzie mozna by sie spotkac


[ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2005-06-16 21:05:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2005-06-17 07:46:59 ]
  
 
Swojego czasu urzywaliśmy jednego topicu jeśli dobrze pamiętam o nazwie "taki mały spocik". Co do spotu to jednak troche za późno się dowiedziałem Bo wczoraj autko zostało odstawione do garażu z braku kasy na "zupę". No i jeszcze jedno to tradycyjne spoty maluszkowe odbywają się w piątki o 19.30 na pasie na zaspie


Pozdro!!





[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-06-29 17:22:50 ]
  
 
moze byc w trojmiescie ale na rozpoczecie roku akademickiego w PG hehe. moznaby wpasc kantem?? byloby spox
  
 
no ja tez moglbym wpasc na spocik do 3city z racji tego ze zaczynam studiowac na PG, ale na rozpoczecie roku akademickiego kapsel nie bedzie gotowy , wiec wpadne innym razem ....strasznie zagmatwalem ale na pasie napewno kiedys sie zjawie

Pozdrawiam
  
 
to sie pewnie spotkamy na polibudzie panowie...bo ja też sie tam ucze i bede dojeżdzał bobkiem...
  
 
spoko spotkamy sie na rozpoczecie roku akademickiego tylko moze zaplanujmy to juz teraz zeby wiedziec co gdzie i jak
jak sa jakies propozycje to dawajcie
  
 
Widzę w takim razie że Politechnical Univercity of Gdańsk łączy ludzi
  
 
bo trzeba być furious żeby isć na taką pojebaną uczelnie
spot??
hmm a kiedy jest inauguracja??? hehehe
ja sie dostosuje
  
 
armata nie strasz mnie ja dopiero zaczynam na oceanotechnice (a co to jest??? )... ja juz cos tam mam 27.09 (pn) ale za bardzo nie wiem co a wpadne moze z buta bo kapsel bedzie pewnie pod koniec pazdziernika wiec do zobaczenia... kiedys... mam nadzieje ze niedlugo
  
 
Cytat:
2004-09-18 19:47:28, Powel pisze:
armata nie strasz mnie ja dopiero zaczynam na oceanotechnice (a co to jest??? )... ja juz cos tam mam 27.09 (pn) ale za bardzo nie wiem co a wpadne moze z buta bo kapsel bedzie pewnie pod koniec pazdziernika wiec do zobaczenia... kiedys... mam nadzieje ze niedlugo



Stary uciekaj póki możesz... ja tam już siedzę 2 lata... i może w końcu przeję na 3 semestr (w poniedziałek mam ostatni egzam ustny poprawkowy z matmy)

OiO było by świetnym kierunkiem gdyby nie aktualny dziekan.... (BTW. w zeszłym roku 6 razy zmieniał komplet opon)

Życzę powodzenia.

PS. oficjalna strona wOiOwników z PG


[ wiadomość edytowana przez: Nomad dnia 2004-09-18 20:51:58 ]
  
 
kurde taki spot ludzi z PG to byloby cos!!!!!!! jeszcze na rozpoczecie roku!!! ARARAARAR mam zamiara zabrac mojego kanta do Gdanska wiec jemu tez sie cos nalezy. moze po 27, 28 wrzesnia??? potem moze byc zajob na uczelni.
  
 
to może konkretnie termin:
29 września np. o 18.00 kto za kto przeciw???
  
 
kurde ja jestem calkowicie za spotem ale nie wiem czy juz bede w GDA pewnie tak wiec OK. tylko gdzie??
  
 
Nomad teraz to mnie zupelnie zalamales ... Ale mysle ze bedzie dobrze ... A co do spotu, w gdansku bede juz w piatek, a srode 29.09 mam wolna... raczej wiecwpadne ale bez kapsla
Tylko dokladny termin musze znac do piatku bo na poczatku nie bede mial kompa i zabrdzo nie bede mial jak sie dowiedziec o terminie....

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Powel dnia 2004-09-19 12:02:37 ]
  
 
Spokojnie spotkamy się pewnie nie raz Co do ostatniego piątku września to spokojnie bo i tak tradycyjnie w piątki odbywają się spoty na zaspie tak więc mozemy się jakoś zgadać i zmechanizowani mogą zabrać ze sobą nie zmechanizowanych


P.S. Ja studiuje już tam 5 lat i jeszcze troszeczke to potrwa Jak coś to mogę oprowadzić po PG

[ wiadomość edytowana przez: simon_pg dnia 2004-09-19 14:43:42 ]
  
 
Simon_Pg - nie ukradł CI nikt Maluszka? wczoraj widziałem Twoją rajdówke na garażach w Brzeźnie a CIebie jakos (chyba) tam nie było.
  
 
Jak ktos może to niech wpada na pas w środę-co tydzień godz 18
  
 
apropo pasa to dzis widzialem jak blondyna walneła audi a 3 w jeden z tych betonowych kręgów. Tak wycedziła że krąg cały sie przesunoł a pare metrów i ropadł sie na pół. Audi nie ma przodu i uszkodzony silnik. Tak to jest dać swej kobiecie pojezdzic po pasie
  
 
Widziałem ale myslałem że to łepek przywalił.

BTW:widzę w tym wątku sąsiada z 6 piętra
  
 
apropo skradzionego maluszka simona_pg. to spokojnie !!!
w brzeźnie mamy nasz monster garage i simon tam nocował autko przez jakiś czas, a jak trzeba było to go wyprowadzaliśmy....