MOTORYZACYJNE życie Trójmiasta ... - Strona 261

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kopaniewo eheh...
  
 
no raczej to kiedy??
  
 
Dalej Pany, pojedzmy na Hungaroring... Westerplatte

ps. Niektórzy tutaj jeżdżą maluchem

[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2014-01-29 08:14:25 ]
  
 
a tak mi sie przypomnialo,

jakiegos kaszla wyklatkowanego na starych czarnych blachach GDA widzialem ze 2 tygi temu w ozarowie pod wawa
  
 
No to mój ziomek, który od końca 2013 mieszka w Ożarowie właśnie, na codzień można go spotkać w Traxie.
  
 
a ja tam sie zmieszcze moja kobyla?? bo nie chcial bym jakiegos kraweznika wychaczyc
  
 
Na luziku
  
 
to teraz pytanie kiedy
  
 
Cytat:
2014-01-29 08:46:48, PitGTR pisze:
No to mój ziomek, który od końca 2013 mieszka w Ożarowie właśnie, na codzień można go spotkać w Traxie.



nono pod biedra naprzeciw traxa wlasnie był
  
 
Ale blach to kolega czarnych tam nie ma


Fuso - jakoś wieczorową porą
  
 
Też chętnie podjadę tylko jak możecie dajcie znać kiedy
  
 
Na "Rajd Walentynkowy" ktoś się wybiera? Jako kibic lub uczestnik? Ja może bunią pojadę- się okaże przed weekendem.
  
 
Chyba jade
  
 
jak bym mial czym to mogl bym sie wybrac
  
 
jest pytanko, poszukujemy miejsca w czasie gsmp sopot na nocleg gdzie mogli by sie zjechac klubowicze na zlot, jezeli znacie jakies dobre miejscowy za rozsadna kase w odleglosci max 50km od trojmiasta to pisac , i wstawiac linki do stron, wymaganie to mozliwosc wynajecia domkow jak i postawienia namiotu czekamy na kazda propozycje
  
 
niedawno ziom organizowal zlocik w Ostrzycach na Kaszubach

http://www.ustolema.pl/ miejscowka fajna
  
 
takie wygoglałem :kamienny potok
  
 
to jest to miejsce o ktorym ci mowilem, ze tam mieli cos zbudowac, ale bedac w sopocie moge zajechac i sprawdzic czy to jeszcze funkcjonuje bo z tego co wiem od znajomego co tam bywal to calkiem dobra miejscowka

no i z tamtad jest 10min z buta na trase GSMP Sopot/Gdynia mozna byc nietrzezwym non stop

a jak nie tam to mozna sprobowactutaj....
kolega namlehc byl tam juz 2 razy i poleca, ceny dobre bo 6cio osobowy domek ok 250 za dobe



[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2014-03-01 20:34:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2014-03-01 20:38:11 ]
  
 
Ja takie cos znalazlem...

KOLANO

KREFTA

Co do tego co Mar zapodal, trzeba zajechac albo przedzwonic, cennik maja na 2014 wiec chyba osrodek dziala, pytanie jakie ceny beda w sezonie.

Jeszcze Junit mial uruchomic kontakty, wiec czekamy na jego odpowiedz czy cos z tego wyjdzie.

Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: Gie dnia 2014-03-02 13:06:15 ]
  
 
znajomy wynajmuje coś takiego

http://kropidlowscy.pl/

w sobotę i dziś nie miałem za bardzo jak się do niego odezwać jutro będę coś działał w temacie