MOTORYZACYJNE życie Trójmiasta ... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ARARARARRRRRRRRR moze byc Mc donuld ARARARARRRRRRR bedzie łatwiej i klimatowo- parada fiatof!!!!!!!! hehe tylko o ktorej czasowej??
  
 
No to moze o 17.00 na parkingu przy McD??? Jak bedzie ustalone to prosilbym esemeska na 501393189 gdzie, jak i o ktorej Ale sie pewnie odezwe do simona po poludniu, bo juz jutro od rana bez kompa jestem... wiec do zobaczenia
  
 
fajny pomysl z tym mc donaldem tylko 17 to za wczesnie bo ja koncze robote o 16 i nie zdaze a chcialbym tez tam byc wiec moze 17:30 wtedy powinienem sie wyrobic

a dzis bede o 19 na pasie
do zobaczenia
  
 
Wiec.....spocik 29 przy hali Olivi a dzisiaj wszyscy na pas dobrze czaje?
  
 
chyba jo... ja tez tak czaje
  
 
Jak dla mnie to taki zlot możemy zorganizować i Dzisiaj (PIĄTEK) no i 29 w środę!! Jak napewno dziś będę i dla mnie piątki są wiążące
  
 
pawu81 i inni z gdyni moze umowimy sie dzis gdzies w gdyni i razem pojedziemy na pas??powiedzmy na parkingu pod klifem na koncu najblizej sopotu po lewej stronie dajcie znac co o tym sadzicie i powiedzmy tak o 18:30 chyba ze chcecie wczesniej
  
 
Bardzo chetnie, o 18.30 pod klifem a bedzie ktos jeszcze z gdyni?
  
 
ja i simon jesteśmy pod mc'dolands przy halii olivia dzis od 18.30. a o 19 jedziemy na pas...
  
 
Na asów w Gdyni możemy poczekać
  
 
no i po zlociku....było fajowo...teraz czekamy na fotki....
  
 
No no sporawo nas było Długo juz tak tłumnie nie odwiedzaliśmy pasa..... Zapraszamy w środę
  
 
bylo calkiem spoko fajowy zlocik
apropo fotek - beda juz jutro
jak chcecie jakies to dawac maile
na adres volt100@o2.pl
pozdro od gdyni :-p
  
 
a nie możecie w środę trochę później się przy tym MC pod oliwią spotkać? powiedzmy tak o 18? kurde może dałbym radę też przyjechać.. bo nie wiem czy trafię sam na pas.. a pod halę oliwie to trafię napewno, bo zjadę z obwodnicy za stacją LOTOSU i jeżeli dobrze pamietam to wyjadę właśnie przy hali..
aha i gdzie tam jest ten McDonalds ? bo ja wyjadę prosto na to rondo..
no ipytanie czy wogule dojade na miejsce, obawaim się ze dokładna odpowiedz dam dopiero w poniedziałek.. sorry.
  
 
zeby dojechac pod olivie musisz zjechac z obwodnicy na osowej (tam jest stacja ale nie dam glowy czy lotos ale to tam gdzie jest geant) i dojechac na sam dol tej drogi przez las (ul. spacerowa) czyli do skrzyzowania z glowna ulica gdanska (ul. grunwaldzka). Skrecasz w nia w prawo i jedziesz w strone centrum gdanska (pruszcz itd.). No i po prawej stronie po jakims kilometrze zobaczysz hale olivie po prawej stronie. Za hala skrecasz w ulice w prawo i po jakichs 20m w lewo. Nie ma bata zebys nie zauwazyl McDonalda...


A jezeli nie zdazysz pod hale, to musisz jechac przez to skrzyzowanie przy hali (na ktorym skreciles w prawo z glownej) prosto i skrecic w prawo w nastepna glowna (za realem, praktikerem i co tam jeszcze...) Potem jedziesz przez jedne swiatla i jak zobaczysz wiadukt nad ulica, PRZED wiaduktem odbijasz w prawo i zjezdzasz z gorki. Jak zjedziesz pod wiadukt skrecasz w lewo (UWAGA tam wszedzie sa STOPy- i slusznie bo jest licha widocznosc) po przecieciu jednej nitki (bo s a dwie jednokierunkowe), jedziesz jakies 100m i po wjechanu na gorke po lewej stronie widzisz pas startowy. Wjezdzasz na niego i szukasz bandy kaszlakowcow

O shit... Jak to przeczytalem to stwierdzilem ze chyba sam bym sie zgubil
W razie czego tez podaje kontakt: 602616604


[ wiadomość edytowana przez: Borys_PG dnia 2004-09-25 09:26:35 ]
  
 
No nie powiem - spocik byl bardzo fajny oby wiecej takich

A fotki gdzie mozna ogladac?
  
 
foty wrzuce wieczorem bo koles od serva jest teraz w budzie zreszta tak jak i ja (a pisze z domu hehe) i jak wroci to wkleje posta z fotami niema tego duzo i nie za duzo widac bo ciemno bylo ale zawsze a najleprze foty sa dwoch zoltych kaszli simona i armaty a i twoj pawu tez mial sesje nawet filmik jest jak wracamy na chate hehe

dobra to wieczorkiem foty beda
narka
(jade do budy za godzine mam wyklad z fizjologii czlowieka)

ps borys naprawde niezle zakreciles ja bym nie trafil
  
 
teraz male OT po wczorajszym zlocie i jezdzie po dziurach cos lekko pekl mi tlumik i sobie syczal bokiem ale gdzy przed chwila wracalem do domu wycisnalem 80km/h na 3 biegu i wtedy to sie stalo pekl calkiem i teraz i ja mam sportowy wydech

teraz bede musial wymienic na inny i chyba zrobie cos w stylu tlumika pawla bo bardzo mi sie dzwiek podobal tylko 1 kwestia jak zrobic zeby taki tlumik byl troche bardziej cichy od tego pawlowego??

jak macie jakies info to dajcie na priv oki

pozdrowy
  
 
no to w srode mam nadzieje tyz sie spotkamy . proponuje tak jak juz pisałem przy sali na oliwii (prosze o propozycjons na ktorą) do zobaczyska
  
 
No no proponuje o 18.30 pod McD a potem prosto na zaspę