Nawiew w 190

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie do urzytkowników Mercedesa W 201 '190' czy środkowe nawiewy dają zawsze zimne powietrze bez względu na zmianę na pokrętłach ustawiających ciepło dmuchanego powietrza do środka samochdu. W bocznych nawiewach jest powietrze zależne od regulacji w środkowym mam zawsze zimne. Nie wiem czy to jest dobrze czy ja mam coś uszkodzone.

Pozdrawiam
 
 
[quote]
2002-12-12 09:18:58, Anonymous pisze:
Mam pytanie do urzytkowników Mercedesa W 201 '190' czy środkowe nawiewy dają zawsze zimne powietrze bez względu na zmianę na pokrętłach ustawiających ciepło dmuchanego powietrza do środka samochdu. W bocznych nawiewach jest powietrze zależne od regulacji w środkowym mam zawsze zimne. Nie wiem czy to jest dobrze czy ja mam coś uszkodzone.

Pozdrawiam
Nie masz problemu bo tak jest w każdej 190!Tak na marginesie to te dmuchawy się psują!
 
 
Ano właśnie. Czy u was też psują się jakieś tulejki tak że na wertepach wyskakują tryby i strasznie wyje?
I co jest ze sterowaniem ogrzewania? Podczas przekręcania zaczyna dziwnie syczeć...
  
 
w środkowych kratkach zawsze wieje zimne powietrze.
 
 
Tak to jest prawidlowe dzilanie nawiewu. Pozdrawiam kubag
 
 
U mnie tez leci zimne powietrze w srodkowym nawiewie wiec to normalne dzialanie w tym modelu. Ale wkurza mnie piszczacy nawiew

pozdrawiam TYMO
 
 
psiknij wd-40 na dmuchawe przez te kratki z przodu i bedzie ok. potem jeszcze trzeba psiknac dezodorantem do inaczej to daje tym wd-40 do srodka.