Pytania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć , mam 127 sport 1300 75hp z 83r (maj)mam kilka problemów:
-amorki z przodu - gdzie i jakie magę tanio nabyć w Wa-wie
-blokuje mi często lewy przedni tłoczek hamulca.
(nie wraca i klocki zaczynają trzeć). Wizyty w warsztacie pomagają na 1000 km i problem wraca.(wymieniłem tarcze przewody i tłoczki)
- czasami nagle traci moc , brak reakcji na pedał gazu."pompowanie" gazem pomaga na kilkaset metrów i gaśnie.Po ok 30 min odpoczynku wraca do normy.Dziesiątki wizyt w warsztatach i bez rezultatu. Z góry dzięki z radę
 
 
Witam!!!
Amorki- BHMD na Arkuszowej - Bielany
punkty 2,3,4, na to pomoze Ci to:
tel. [22] 872 00 00 / 0603 275 159
Jacek

Ja robie u niego wszystko, na autach tego typu zna sie jak nikt inny, robi je od 17 lat.
polecam!!!
Robi tez SWAPy
  
 
z tym gasnieciem, słabnieciem silnika miałem dokładnie to samo w moim 127 903 z '73, meczyłem sie z pół roku, wymieniłem swiece, kable, cewkę, filtr paliwa, przeczysciłem układ zapłonowy, wymieniłem pompke paliwa i... nic, pomogło dopiero dokładne rozebranie i wyczyszczenie gaźnika !!! mam nadzieje ze u ciebie tez pomoze.
bjkubek
  
 
Witam i pozdraiwiam wszystkich - od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem 127, narazie jest w fazie napraw i lekkiego tuningu. Mam mały problem bo założyłem dość szerokie jak na to autko felgi z gumami 165 i po prostu mi z tyłu ocierają. Pytanie mam takie: Jaki resor pasował by do tego autka co by go podnieść o kilka cm?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Mortiz
 
 
A w ktorym miejscu Ci opciera?
  
 
Dokładnie jak narazie obciąłem troszke zderzak na samych zewnętrznych końcach obciera - to znaczy jeżeli siądzie chociaż jedna osoba do tyłu albo autko się troszke rozbója zaczynają nadkola obcierać o zewnętrzną cześć gum - jakieś 1cm gumy przyciera