Czy wybiera sie ktos z Was na spot FSO auto klub????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zostalismy jako klub zaproszeni na spotkania w Krakowie i w Gdansku na spotkania FSO auto klub w Krakowie i Gdansku. Czy pamietacie wizyte "patrolu FSO" na naszym zlocie w Sulejowie?????
Miło by było gdyby ktos z naszych sie zjawił w Kraku albo w gdansku. Ja niestety jutro wyjezdżam( z firmy- niestety) i naprawdę nie dam rady....
Paweł
 
 
ehhhh za daleko
jak będzie w Wawie (O ile spotkanko nie będzie zamknięte dla innych klubów ) to się wybiore mam nadzieje że reszta Warszawiaków też pojedzie


  
 
JA JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC NA ŚNIEG wTEDY BĘDZIE ZABAWA NA PASIE
 
 
niesetety do Krakowa i do Gdańska mam niestety za daleko, no i dziengów na taki wypad brak.
ale jeśli tylko koledzy z FSO zorganizuja spocik gdzieś bliżej i ponowią zaproszenie, to bardzo chętnie się wybiorę.
  
 
Prosze o namiaru kiedy i gdzie w tym Gadnsku bo jest duze prawdopodobienstwo ze sie wybiore.

Pytanie do chlopakow z trojmiasta - a moze pojedzie nas tam wiecej???
  
 
witam,

http://fsoautoklub.pl/?op=fvt&t=6147&f=12

pozdr.
  
 
Pewnie juz po spociku .Był ktos od nas?????Ciekaw jestem jak było...
Paweł
 
 
Dzisiaj jest w Gdansku, ale nie dam rady tam wpasc. Jutro mam kolo na uczelni i musze przysiasc do ksiazek
  
 
Witam.

Cytat:
2002-12-13 20:30:11, kacper97_Warszawa pisze:
ehhhh za daleko
jak będzie w Wawie (O ile spotkanko nie będzie zamknięte dla innych klubów ) to się wybiore mam nadzieje że reszta Warszawiaków też pojedzie




A kto powiedział, że nasze spotkania są zamknięte.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są jakkolwiek związani z motoryzacją.
Od dawna dążymy do organizowania spotkań międzyklubowych.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na najbliższe spotkania organizowane przez Nasz Klub, których teminarz znajduje się TU

  
 
Wszystko jasne !
Dziekujemy i od razu zapraszamy na nasze klubowe Spotkania. Zreszta jak widze w profilu kolega jest równiez posiadaczem łady.
Pozdrawiam
Paweł
 
 
Admirał, jak się postarasz, to zostaniesz naszym sympatykiem.
  
 
nie no.....Admirał nie musi sie nawet specjalnie starać
 
 
nie wiem tylko czy Admirał chce
  
 
Prezesie, przeca nie napisałem że specjalnie.
  
 
Witam,
Góral jak chcesz zaglądnąć to w Łodzi na lotnisku Lublinek 29/12 o 13:00 będzie spotkanie.
Zapraszamy
  
 
Dzięki Guciu za zaproszenie. Ale na okres świąteczno-noworoczny grafik mam już wypełniony do granic możliwości.
pozdrawiam
  
 
kurde, 29 to mnie nie ma, bo wypadam na urlop...
ale jakbyscie robili sopt w Lodzi po nowym roku, to chetnie Was nawiedze
  
 
Zapraszamy serdeczne na Spot Mazowiecki, który odbędzie się 22.12 w Piaseczne.

Szczegóły znajdziecie TU w temacie "Spot Mazowiecki - Piaseczno"