Prawdziwa BOMBA!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na wstępie musicie odwiedzić http://www.testitrening.pl/index.php?c=n
a teraz pomyślcie, że coś takiego powstanie prawdopodobnie na Pasterniku, za Leroy-Merlin! Sprawa (nie zapeszając) jest w toku. Wiem, to z PEWNEGO zródła, ma to być większy obiekt z salonem Merca i Audi, oraz stacją paliw. Dobrze że Sobek Zasada wpadł na coś takiego w Krakowie
  
 


a tak OT, to Zasade kojarze zdecydowanie z mercem, a na stronie sa linki do vw/audi. o co chodzi??
  
 
Cytat:
2004-09-28 15:14:45, mountez pisze:
a tak OT, to Zasade kojarze zdecydowanie z mercem, a na stronie sa linki do vw/audi. o co chodzi??


Czepiasz się szczegółów!!! Wiesz wogóle o czym jest ten post?
  
 
Domingo to napisz o co chodzi bo ja juz nie kumam
  
 
Cytat:
2004-09-28 16:17:58, Konrad_P pisze:
Domingo to napisz o co chodzi bo ja juz nie kumam


chodzi o to że Sobek chce otworzyć coś takiego jak w Poznaniu( zobacz link poniżej). Ma być wybudowany niewielki tor do szkolenia kierowców i do organizowania różnych imprez moto.
  
 
świetnie jakby takie imprezy odbywały sie w krakowie , rewelacja w końcu cośby sie rozwinęło w dobrym kierunku

takie małe ot dlaczego RK nic nie organizuje ??
  
 
ja słyszałem już dawno ale że okolice pobiednika, ale i tak super pomysł, ja jestem jednak zdania że będzie to jednak droga zabawa jeśli chodzi o wynajęcie takiego toru itp...

Cytat:
2004-09-28 17:12:47, lukaszc pisze:
takie małe ot dlaczego RK nic nie organizuje ??



bo nie ma miejscówki a raczej czasu żeby coś nowego znaleźć, mam jedno miejsce na oku ale nie ma kiedy "przeprowadzić" rozmów o użyczenie terenu.
  
 
Cytat:
2004-09-28 19:27:25, Konrad_P pisze:
ja słyszałem już dawno ale że okolice pobiednika, ale i tak super pomysł, ja jestem jednak zdania że będzie to jednak droga zabawa jeśli chodzi o wynajęcie takiego toru itp... bo nie ma miejscówki a raczej czasu żeby coś nowego znaleźć, mam jedno miejsce na oku ale nie ma kiedy "przeprowadzić" rozmów o użyczenie terenu.


1.w Poznaniu mój kuzyn jeżdzi na tamtejszych zawodach, i za całodniowe zawody płacą ok. 30 zeta.
2.daj znać gdzie i kiedy to może podbijemy razem na to "tajemnicze" miejsce