INFORMACJE O AUCIE I TEST KONSOLI ZEGARÓW - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak bedziesz mial okazje to zapamietaj przy ktorym z tych 6 numerow nie ma "km", chyba ze nie bylo ich 6 ?
  
 
W mojej jest zupełnie inaczej wydaje mi się że jest coś nie tak wyskakuje 6 cyfr o których mowa, dalej nic się nie dzieje nie ma testu zagarów
  
 
Witam.Troszkę się przestraszyłem jak zobaczyłem że numery z pozycji 4 nie zgadzaja się z moimi numerami nadwozia.Czy może być to spowodowane tym ze był np wymieniany kiedys tam komputer czy coś innego?Czy oznacza to poprostu że moja Beata e36 jest szczepiona?
  
 
sam ciekaw jestem czy numery silnika wpisane sa w pamięć zegarów czy w pamięc kompa. jeśli to pierwsze to zmiana deski powoduje sprzeczność, jeśłi to drugie to wymiana deski nie powoduje błędu. tak czy tak u ciebie samsung, albo zmieniona deska, zmieniony cpu, zmieniony silnik lub... szczep.
pozdrawiam
  
 
panie marcinie czy moze pan mi wyjasnic o co chodzi bo przeczytałem i nie brdzo wiem o co chodzi p.si jak skasowc inspekcje w e-34 bo w sumie olej wymieniłem miesiąc temu a tego nie zrobiłem prosze o odpowiedz
  
 
hehe. pan marcin odpowiada. inspekcję kasuje się tak jak TU napisano. co do testu zegarów to nie wiem co jeszcze mógłbym wyjaśnić.
pozdrawiam
  
 
przedewszystkim to niewiem o co chodzi z tym testem a inspekcje juz wiem jak wykasoawac
  
 
macinie powiedz dokładnie i od początku o co cchodzi z tym testem?
  
 
Test w mojej 325Coupe tez wypada efektownie Z cala pewnoscia pierwsza wartosc to nie przebieg! Przeciez po 350 tysiakach km auto powinno w kabinie wygladac jak po bitwie, chyba ze wszystko w kabinie jest wymienione
Pozdrawiam
  
 
a niby czemu?? po 200 tkm moze byc nawet poniszczone. jedynie fotel kierowcy i kierownica beda bardziej zuzyte ale reszta moze wygladac jak nowa nawet bez wymieniania
  
 
przyznam że w mojej e-28 z przebiegiem 260 tysięcy (o ile nie był kręcony przez helmuta) wnętrze jest idealne. zmieniłem jedynie przednie fotele, z racji ich wytarcia, ale to przypadłość wszystkich starszych beemek.
pozdrawiam
  
 
nie ma co sie przejmowac panowie pierwsze liczby te ktore wyskakuja 357tys km to nie przebieg w mojej 325 tak samo tyle pokazuje w mojej wczesniejszej 318 tez tyle pokazywalo a miala tylko 140 kolega ma ksiazke serwisowa ma 150 tys km i na tescie tez mu pokazuje 357tys km a z reszta w obojetnie jakiej bmw 3 e-36 bym nie wsiad u znajomych to wszedzie na pierwszej pozycji wyskakuje cos kolo 357 tys km. Wniosek jest jeden i 100% oczywisty pierwsze liczby z testu to na pewno nie jest oryginalny przebieg tylko jakies dane ale czego one dotycza tego wam nie powiem pozdrawiam
  
 


do dzis byłem sam w strach widząc u siebie na pierwszej pozycji również 357.... , teraz kamień z serca mi spadł

  
 
uffff... ja tez dzisiaj dowiedzialem sie jak mi kumpel zrobil test zegarow ze mam przjechane 375000km ale jak tak czytalem wasze wypowiedzi to mi kamien s serca tez spadl!!! Ale Ci w BMW potrafia ludzi nastraszyc wstukujac do tego testu 375000
  
 
Panowie... tak mi sie nasunelo na mysl... moze te 375000km ktore pokazuje na tescie zegarow to jest limit kilometrow jaki producent zaleca silnikowi do przejechania zanim bedzie mozna go wypier***** na zlom??
  
 
Cytat:
2005-07-01 18:11:53, gie_rappa pisze:
Panowie... tak mi sie nasunelo na mysl... moze te 375000km ktore pokazuje na tescie zegarow to jest limit kilometrow jaki producent zaleca silnikowi do przejechania zanim bedzie mozna go wypier***** na zlom??



hahahahha co za pierdoly;] przeczytaj ten temat od poczatku to znajdziesz opis (po angielsku)kazdej z tych liczb ktore sie wyswietlaja
  
 
ups
  
 
jesli chodzi o przebieg w tescie w e-36 to podobno nie jest przebieg orginalny tylko cos innego(nie wiem co)bo ja tez mam cos kolo 375 tys km a naprawde mial 280tkm jak go bralem.Mial tylko 2 wlascicieli(ojciec i syn,jeden adres)i ksiazka serwisowa z naprawa chamulcy przy 268tkm a bylo to na okolo 3miesiace przed sprzedaza.
  
 
max przeczytaj cały post.
  
 
juz przeczytalem
sorki za smietnik