INFORMACJE O AUCIE I TEST KONSOLI ZEGARÓW - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeztom, sprawdzałeś już może ten test zegarów w E30 o którym Ci kiedyś pisałem?
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-07-02 12:35:44, biem pisze:
Jeztom, sprawdzałeś już może ten test zegarów w E30 o którym Ci kiedyś pisałem? Pozdrawiam


tak sprawdzałem i klapa nic się nie dzieje, robiłem kombinacje w stylu:
- zaraz po przekręceniu stacyjki(w miescu gdu kontrolki się zapalają) 5 wciscięć gazu, wolniejszych, szybszych
- dopiero po pięciokrotnym checku
- i takie pochodne później

Niestety nic się nie dzieje...
  
 
u mnie wogle nic nie widać na kompie
  
 
Ostatnio robilem test zegarow i wszystko wyszlo OK, tylko mam taki problem a mianowowicie kontrolek na desce rozdzielczej. Czy u was tez nie swieca sie kontrolki od abs, halogenow, i innych ??



[ wiadomość edytowana przez: zdunekm dnia 2006-11-03 07:15:52 ]
  
 
Nie chcialem zaczynac nowego tematu wiec wznawiam ten.
Nie widzialem tu co jest jak jest np zegar przekladany?
Skad ten wyswietlacz bierze te dane? To jest w liczniku czy w kompie silnika?
Co sie dzieje jak ktos sobie licznik przelozy?
Pozdr...
  
 
a chciałem sobie zrobić teści zegareczków,a tu lipa;-/ na desce mam tylko guziczek do kasowania przebiegu umieszczony z lewej strony..To chyba sie nie da co? bmw 520i 1990r Vanos
  
 
Cytat:
kosmat Wysłany: 2006-01-12 19:56:12

a chciałem sobie zrobić teści zegareczków,a tu lipa;-/ na desce mam tylko guziczek do kasowania przebiegu umieszczony z lewej strony..To chyba sie nie da co? bmw 520i 1990r Vanos




Da sie bo to wlasnie tym guzikem sie robi

Przczytaj dokladnie nizej jak masz to zrobic jest opisane krok po kroku.
Trzymasz ten guzik, stacyjka na II to jest przed zaplonem i po chwili powinno pokazywac Ci test zegarow.
Pokazuje wlasnie przebiegi i nr oraz czy wszystki zarowki i wskazowki dzialaja.
Pozdr
  
 
witam

próbowalem sobie zrobić taki test i dupa
pojawia mi sie napis test ale nic się nie dzieje...
mam dwa guziki - po lewej stronie do kasowania przebiegu i po prawiej (tego wlasnie naciskalem)
co moze byc przyczyną?

pozdr
  
 
Jeżeli masz dwa przyciski to musisz je jednocześnie wcisnąć, a ktoś inny w tym czasie przekręci kluczyk w stacyjce
  
 
dzięki za info
  
 
Cytat:

oczywiście istnieje test informujący o przebiegu auta, jednak do tego trzeba złożyć wizytę w ASO. nowsze modele np e-39 mozna sprawdzić bez ASO.
pozdrawiam


Jak to zrobic samemu w e39?
  
 
Cytat:
hm...Jeszcze nie sprawdzałem,ale na początku postu pisze że to prawy guzik,a ja mam tylko po lewej stronie;-p Licznik to electronik.Może to ma coś wspólnego i sie da?Niebawe sprawdze
2006-01-13 16:26:26, MarchewGSI pisze:
Da sie bo to wlasnie tym guzikem sie robi Przczytaj dokladnie nizej jak masz to zrobic jest opisane krok po kroku. Trzymasz ten guzik, stacyjka na II to jest przed zaplonem i po chwili powinno pokazywac Ci test zegarow. Pokazuje wlasnie przebiegi i nr oraz czy wszystki zarowki i wskazowki dzialaja. Pozdr

  
 
siemano! własnie zostałem szczęsliwym użytkownikiem e36, tezt zegarów wstępnie tez mnie przestraszył,wszystkie dane sie zgadzają,zaznacze,ze mam licznik M-ki(300km,obrotomierz do 8 tys), wiec komputer zapisuje wszystkie dane,nie licznik! a w e30 nie mozna zrobic takich testów- przeciez tam są zegary analogowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-11-01 17:49:04, irysek pisze:
a w e30 nie mozna zrobic takich testów- przeciez tam są zegary analogowe!!!!!!!!!!!!



Od ekspresji w postaci duzelj ilosci wykrzykników sie kolego mozesz powstrzymac.. i powiedz mi jeszcze w którym miejscu powyzej jest mowa o E30?
  
 
witam! kolegami to my nie jestesmy i raczej nie będziemy, wiec bez takich prosze. co do e30,przeczytaj dokładnie o co wiara pyta a potem zadawaj pytania. pozdrawiam irysek e36 m3
  
 
mam e34 530i automat 88r.

jeżeli trzymam prawy przyciski i przekrece stacyjke na 2 to zapala sie normalnie check control tylko ze po ok10sek ramka zmienia sie na pelne kwadraty (i nic wiecej)

jeżeli trzymam lewy przycisk(lub oba na raz) to w miejscu km zapala mi sie tylko komunikat: 20002 i nic wiecej
gdy przycisk puszcze wtedy wlacza sie wskazówka temp.i stan paliwa do wielkości faktycznej...

test wykonuje ponieważ nie działa mi predkościomierz,ekonomizer i licznik km...nie wiem czy to wina licznika czy wtyczki w dyfrze...
jak inaczej wykonac test licznikow?
widzialem ze byly tu osoby ktore z tym testem mialy problem wlasnie w e34 z rocznika 88-89
z gory dzieki za pomoc!!!

[ wiadomość edytowana przez: karton dnia 2006-12-28 16:22:36 ]
  
 
gie_rappa producent E36 daje na silnik 800000 km. takze spokojnie mozesz jeszcze pojezdzic )
  
 
Cytat:
2007-03-22 15:03:41, bialy5a pisze:
gie_rappa producent E36 daje na silnik 800000 km. takze spokojnie mozesz jeszcze pojezdzic )


na każdy silnik w e36?
  
 
mam pytanie czy ten test nie kasuje licznika kilometrow ?
  
 
Panowie podłącze sie pod pościk: Mianowicie
Moja e34 90r 2.0 m50 ma pełny komputer (board) czy jakos tam..ale na desce mam tylko przyciks od kasowania dziennego przebiegu, po prawej nie mam żadnego guziczka..
Ale jak Wcisne go, włącze zapłon to na kompie (po prawej ten komputerek) pokazuje mi "P1_ _ _ _" coś takiego??
Bałem sie coś wciskać by nie poprzestawiać czegoś..co to oznacza, co można w ten sposób sprawdzić??
Do czego odnosi sie to P ??
Licze na rade, pozdro..