Kupiłem Łade

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj tj. 13.02 kupiłem sobie Łade - piękna buda 92 rok silnik 1.6 i skrzynia 5 biegowa przebieg 90 tys cena !!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!! lepeij nie mówić - i teraz mam pytanie do klubowiczów czy chce ktoś kupić skrzynie 5-ke i silnik 1.6 z osprzętem???
  
 
A za ile ta atrakcja Bartku?
Andrzej
  
 
Skrzynia jest napewno dobra bo ją teściłem więc myśle że wywoławcza będzie 600 zł a silnik musze potestować - wlać olej świeży płyn - wyrególować - przejechać tysiaka - sprawdzić kompreje itp. - jeżeli jest wszytko ok to wywoławcza będzie 1000 zł
Jest to oryginalny 1600 (ładnie ciągnie) jeżdżony tylko na paliwie - przebieg 90 tysi
  
 
Bartek, a ile cenisz w komplecie???
a nie orientujesz sie, jake sa koszty legalizacji przeszczepu????
  
 
Przegląd 170 zł + przełożenie około 200 - 500 zł

Komplet 1500 zł - ale dopiero jak sprawdze silnik - nie chce żadnej lipy nikomu wcisnąć - chyba sami rozumiecie - adaś masz nową konkurencje na zlocie co do najładniejszego auta !!!!
  
 
Cytat:
2004-02-13 23:30:31, Bartek-Lodz pisze:
adaś masz nową konkurencje na zlocie co do najładniejszego auta !!!!

to sie jeszcze zobaczy!
skad wiesz, co mam w zanadrzu
????
  
 
A, pożyjemy zobaczymy - wypas bajeras - a jak będziesz chciał bebechy to dzwoń do mnie na komóre - mysle że w tym misiącu będe je wyjmować i wkłądam 2.0 i facelifting
  
 
Cytat:
2004-02-13 23:40:12, Bartek-Lodz pisze:
A, pożyjemy zobaczymy - wypas bajeras - a jak będziesz chciał bebechy to dzwoń do mnie na komóre - mysle że w tym misiącu będe je wyjmować i wkłądam 2.0 i facelifting



chciec a moc to dwie rozne rzeczy...
generalnie, t zanim wyjmiesz chetnie bym oblookal....
  
 
Bartek, no jak to... nowe auto i żadnej fotki... choćby w profilu?! a fe...popraw się


gratulacje
  
 
Niech zgadne, kolor niebieski albo bialy?
  
 
czerwony - zaraz foty na ftpa zapodam!!!!
  
 
zajefajnie nie ma lepszego koloru dla mnie-sportowy kolor i (jak przełożysz silnik) 2.0 DOHC- REWELACJA
POZDTRAWIAM I GRATULUJE
  
 
zdjęcia na ftp'ie - zdjęcia klubowiczów różne/nowa łada - bartek-lodz
  
 
No prosze prosze.Gratulacje to teraz mamy rowiesniczki .Nawet teraz patrze bo mi sie fotki sciagnely ze sa identyczne !!.Kolor taki sam ta sama cerata na drzwoach .Ehh taki motorek by mi sie przydał zawsze marzyłem o 1,7 albo 1,6 .Ale coz moj jak na razie mi sie podoba bo praiwe nie widze ubywania oleju .Przejechalem juz prawie 3 tys i ubylo ze 2 czy 3 setki.Jestem szczescliwy
  
 
Moje gratulacje, i coby ci się jeździło bezawaryjnie!!
  
 
Szok!!! 1600 i do tego znaczek 1600. Pierwszy raz na oczy coś takiego widze. Może jakieś szczegóły. Miły???
  
 
Auto jest z pełną dokumentacje (jest nawet książeczka gwarancyjna) faktura zakupu itp. wg dokumentów auto jest z 95 roku a według dowodu 92 a rejestrowane w 93 (ktoś gdzieś się walnął). Jest to model 21074 1.6 zapłon iskrowy klasyczny (cewka bez modułu) gaźnikowy - silnik w papierach ma 1.5 ale na polu jak byk 2106 itp... no i chodzi napewno lepiej niż 1.5 dzisiaj pociągnołem 170km/h i jeszcze by poszła. Do 150 szła bez problemu. Spalanie póki co między 6.5 a 7.5 litra/ 100 km. Auto jest w ogólnym stanie bardzo dobrym (do roboty hamulce i drążki tylnego mostu - części znalazłem w bagażniku) Auto miało mały wypadek 3 lata temu - wpadło do rowu - miało zmieniony błotnik tylny i przedni od strony pasażera i wymieniony most tylny (ma teraz zrobione 10 tys.) Progi wymienione obydwa. Mam wszytko w papierach bo było to robione z AC. Autem jeździł starszy pan ale w grudniu dostał wezwanie od tych na górze i auto stało tak do 13.02 tego roku. Blacha jest gites nówkas - mam kilka drobniutkich odprysków od kamyków to widać tylko metal żadnej rdzy - może ta była dobrze ocynkowana.
No ale gites bajeras a cenas też jest kosmicznas jaką dałem -- 5.200 zł (BEZ GAZU!!!). Gość chciał 6 tysi.
  
 
Łosz ty w morde kopany!!! 5200 za łajdaczkę!!! Ale z tego co piszesz jest naprawde warta swojej ceny. No i tem silnik i znaczek 1600. Ja nadal jestem w szoku. Kolor też masz ładny

A szto ty robisz z tym motorkiem i skrzynką? Masz już na to klienta?
  
 
Sporo kaski, ale sądząc po fotkach Ładna jest w swietnym stanie i ogólnie ładna. Tylko pogratulować!
  
 
Hmmm 5,2 tys. za Lade to sporo - ale biorac pod uwage jej stan z opisu i silnik 1,6 to nawet nie jest taka wielka - tak czy inaczej zycze udanej eksploatacji !