WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 97

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koło stacji Stadion na ulicy Jana Zamoyskiego jest parking i w tygodniu przed 9 czy po 17 jest stosunkowo pusty więc może tam. Pytanie ile ludków przyjedzie samochodami i je właśnie tam zostawi. Ale - jeśli mamy się spotkać powiedzmy koło 11 to może jeszcze coś wolnego się znajdzie.
  
 
Ja się dostosuję do wyboru ogółu.
Na pewno jeśli chcemy stać "w kupie", to na miejscu trzeba być dobre 40 minut-godzinę przed oficjalnym rozpoczęciem, bo jak się dojedzie punktualnie to jest tam już tyle ludu, że sobie trzeba miejsce postojowe kilofem między autami wyrąbywać albo stawać po drugiej stronie Wisły
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
To może po 10 na zamojskiego, zjedziemy się i wbijemy na jeszcze wolne miejsca na stadionie i tam się pogada.
  
 
To ustalmy na sztywno gdzie i o której, bo im bliżej terminu, tym bardziej czuję, że przyjadą ze dwie Łady...
Będę z dzieckiem, więc nie chce mi się stać np. 40 minut jak kołek i czekać, że może ktoś przyjedzie, bo młody dostanie szału z nudów
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Mój młody też jest mocno niecierpliwy więc ja będę ok. 11:30 i pewnie spotkamy się już na stadionie. Jak dacie radę to zostawcie mi kawałek miejsca.
  
 
Rzućcie jakąś mapkę gdzie to dokładnie jest bo nigdy tam nie byłem i nawet nie zwiedzałem tego miejsca.
  
 
Cytat:
2015-04-08 08:22:18, felype pisze:
Mój młody też jest mocno niecierpliwy więc ja będę ok. 11:30 i pewnie spotkamy się już na stadionie. Jak dacie radę to zostawcie mi kawałek miejsca.


To ja też będę o 11:30, może się gdzieś koło Was wcisnę, a do Ciebie Felype będę dzwonił dojeżdżając na miejsce.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Integracja w naszym stylu. Ja nie mogę, ja nie chcę, ja będę później, nie mam czasu i td. Ech....
  
 
Cytat:
2015-04-08 09:18:28, pemyk pisze:
Rzućcie jakąś mapkę gdzie to dokładnie jest bo nigdy tam nie byłem i nawet nie zwiedzałem tego miejsca.


KLIK
  
 
Mi również odpowiada wcześniej - ustalmy jakieś przedziały czasowe i będzie wiadomo kto z kim się ustawia mi 10 odpowiada
  
 
Ja będę pewnie około 11 pod stadionem już.
  
 
Postarajcie się zająć miejscówki dla mnie i Rafako. Kuba, będę do Ciebie dzwonił jak juz będę dojeżdżać.
  
 
Okej okej,

Cezary łapiemy się wcześniej ? Kto jeszcze na 10
  
 
Jak już wjedziemy to możemy stanąć w miarę luźno i kiedy dojedziecie przestawimy się tak abyśmy się wszyscy zmieścili, ale we 2 maszyny trochę ciężko będzie. Wspomniany parking jest mniej więcej tutaj parking. Chyba, że okolica 10 to za wcześnie to może być koło 11, tylko nie mam bladego pojęcia jak wtedy będzie z miejscami.

[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2015-04-08 22:06:29 ]
  
 
Dla mnie wygodnie jest wcześniej bo nie lubię stać jak kołek a spodziewam się, że koło 11 może być już dość ciasno więc namawiam ekipę do wcześniejszego zjawienia się. Wypijemy kawę, zapalimy po papierosku i będzie miło
  
 
To koło 10 planuję się stawić na parkingu w takim razie.
  
 
Informacyjnie - przestawiliśmy się z Cezarym na 10:30 bo urodzinowe obowiązki jeszcze załatwiam
  
 
Zdjęcia z dzisiejszego zajścia KLIK

[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2015-04-11 19:53:46 ]
  
 
A zdjęć Waszych Ład aż 2 czy 3

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Fajnie było Was poznać. Szkoda, że otwarcie sezonu to kiepska impreza na dłuższą pogawędkę...
...przynajmniej dla mnie, bo nie dosyć, że trzeba dziecku entertainment zapewnić, to jeszcze przyjeżdża masa znajomych, a to z Klubu Lancii, a to z Klubu Mercedesa, a to niezrzeszonych z BMW, itd. itp.
Jak z każdym trzeba dwa słowa zamienić, to się szybko czas na wszystko kurczy
Proponuję, że musimy się kiedyś większą grupą ustawić na ich środowym Spocie cyklicznym, to będzie większa szansa na pogadanie a nie włóczenie się między furami
Serdecznie pozdrawiam.