WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 98

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W tygodniu to ja tylko osobiście mogę ale nie widzę problemu. Zdjęć nie było kiedy robić, tak jak przedmówca - wypadałoby z każdym chwilę pogadać.
  
 
Dzięki za dzisiaj, było bardzo sympatycznie aczkolwiek musiałem się skupić na pilnowaniu dzieciaków więc się nie nagadaliśmy
Musimy się spotkać na spokojnie, w bardziej kameralnym gronie.
Wrzucam kilka zdjęć jakie udało mi się zrobić z pomocą juniora:

Rozpoczęcie sezonu YTW 2015
  
 
... wiedziałem żeby zdjąć antenę - strasznie nie klimatyczna.
  
 
i moje pięć groszy ... dzięki bardzo bardzo fajnie było Was poznać. Wygląda na to że rośniemy w siłę!

nawet moja Pani w urodziny nie kręciła zbytnio nosem. Teraz tylko trzymam kciuki za więcej czasu jaki będę mógł spędzić przy ładnej. Łapiemy się na mieście

kilka fotek:




















  
 
Pozwoliłem sobie wrzucić ostatnią fotkę jako tło dla naszego fan-page na twarzoksiążce.

Wrzuciłbym resztę zdjęć ale chyba wypadałoby już zapytać autora o formalną zgodę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
śmiało zgoda jest na te i na wszystkie które pojawią się w przyszłości. Jeśli jakieś będę robił komercyjnie to dodam stosowne info

dostaję tu sporo podpowiedzi i pomocy więc nie widzę powodu aby się zdjęciami nie dzielić
  
 
Kuba,
wrzuciłbyś mi te fotki w wyższej rozdziałce na felype[małpka]o2[kropka]pl ? Z góry dzięki!

Chłopaki (i dziewczyny) musimy się zgadać na którąś środę.
  
 
Spoko spoko, tylko jak znajdę chwilę bo w robocie mam urwanie dupy a w weekend może po felgi do krk pojadę

Co do środy to jestem bardzo za. Pogoda powinna się lada chwila wyprostować i będzie pięknie. Może jakiś wypad weekendowy na ognisko nad Wisłę lub w inne fajne miejsce. Tak aby jakiś przebieg czasami zrobić.
  
 
Ja chętnie przyjadę ale tym razem już Lancią. Stan mojej byłej Łady mnie nie satysfakcjonuje
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
W sieci pojawił się krótki film z otwarcia sezonu

https://vimeo.com/125331330

W kilku ujęciach widać nas w tle kamerzysta chyba jednak większą sympatią kierował się do aut niemieckich. Szkoda bo sporo perełek polskiej motoryzacji w różnym wydaniu zjawiło się na otwarciu
  
 
Na wczorajszym Rajdzie Złomnika były 2 Ładne 2107, to autka od nas?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Ahoj!
Kawa z mlekiem to ja. Można było podejść, nie gryzę. Co do Kolegi z czerwonej, to nie wiem, czy jest na forum, bo się nie pytałem
Za rok też się wybieram.
Pozdrawiam serdecznie.

  
 
Cytat:
2015-06-21 20:50:44, Nowy_ pisze:
Ahoj! Kawa z mlekiem to ja. Można było podejść, nie gryzę. Co do Kolegi z czerwonej, to nie wiem, czy jest na forum, bo się nie pytałem Za rok też się wybieram. Pozdrawiam serdecznie.


Pewnie było można ale jak już obszedłem wszystkich znajomych, to mój pilot zaczął mnie zadręczać opowieściami tak, że nie udało mi się uciec już do samego startu. Na mecie nie było lepiej ale dzięki sprawnemu pilotażowi udało się ukończyć na 11 miejscu. Dla mnie jak na pierwszy raz - nieźle
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. szkoda, że nie mam żadnej Łady i musiałem pojechać Lancią
  
 
Pogoda lada chwile ma być lepsz, wieczory będą ciepłe - może jakaś ustawka ?
  
 
Cytat:
2015-06-29 16:53:07, KubaKubacki pisze:
Pogoda lada chwile ma być lepsz, wieczory będą ciepłe - może jakaś ustawka ?


Chętnie Może środa na YTW?
  
 
To już ta środa ? Myślę że do zrobienia ktoś jeszcze ?

Felype od której byś był ?
  
 
Cytat:
2015-06-30 13:12:24, KubaKubacki pisze:
To już ta środa ? Myślę że do zrobienia ktoś jeszcze ? Felype od której byś był ?



A od której to tam startuje? Ja mogę być w zasadzie od 18 wzwyż. Rodzinę wywiozłem na wakacje więc nareszcie mam czas
  
 
Cytat:
2015-06-30 13:52:07, felype pisze:
A od której to tam startuje? Ja mogę być w zasadzie od 18 wzwyż. Rodzinę wywiozłem na wakacje więc nareszcie mam czas



Jutro pewnie będzie info co do miejsca i godziny to sie ustawimy ... Rodzina na wczasach = święto lasu
  
 
Kurde to muszę łajdaczkę wypucować bo ostatnio trochę kurzem obrosła w garażu.
Youngtimery z tego co kojarzę spotykają się od 19.
  
 
To jak dzisiaj? Ktoś się jeszcze wybiera?