Dostałem ulotkę Klubowa :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Auto stało sobie na Kawęczyńskiej pod WSM SIG godzin ( tyle czasu mam wykłady ) i o godzinie 20 idęm patrzę i myślę ... mandat. A tu niespodzianka, ulotka naszego klubu Szkoda że nie podpisana, widziałem co prawda tylko jedno espero, równierz srebne, na gaziku w piątek. No ciekaw jestem kto to ...

Ogólnie bardzo miło mi się zrobiło

Pozdrówka dla klubowicza
  
 
Czesc Krzysiek

Tak na 90% bylem przekonany, ze to Ty, ale nie bylem pewien, bo wydawalo mi sie ze miales naklejke klubowa, to zostawilem ulotke...
Od kiedy to studiujesz w mojej szkole ? bo ja tam sie juz 7 roczek bujam
Widze ze jestesmy na tym samym toku, to za dwa tyg. sie spikniemy.

PS. ktory semestr ?
  
 
Cytat:
2004-10-04 09:00:25, Dicer pisze:
bo ja tam sie juz 7 roczek bujam



Wieczny student
Jak ja
  
 
Czyżbyście Panowie na SGGW studiowali? tzn studiują nadal.


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2004-10-04 14:58:31 ]
  
 
Cytat:
2004-10-04 13:56:56, -JACO- pisze:
Wieczny student Jak ja



Dokladnie
ale mam nadzieje ze to juz ostatni roczek

Kiniusia
Czemu na SGGW ???
  
 

No nieźle!
Ja też mam taki wlasnie zamiar...mam juz nawet wydrukowaną na laserówce w robocie, tylko jakoś nie zdążyłem pociąć jej na kawałki... też wielokrotnie o tym myślałem, bo napotkanym Esperakom takowe wkładac za wycieraczke.
Super pomysl!
  
 
Ja z kolei jestem absolwentką SGGW
Cytat:
2004-10-04 15:17:28, Dicer pisze:
Dokladnie ale mam nadzieje ze to juz ostatni roczek Kiniusia Czemu na SGGW ???

  
 
Hym, Dicer
no ja dopiero zacząłem 1 semestr na informatyce /inzynierskie/.
A rozglądałem się za esperaczkami, a twojego zielonego nie widziałem
  
 
Bo ja swojego trzymam na parkingu strzezonym (szkolnym, jedziesz kawalek za petle tramwajowa i skrecasz w prawo - w sobote 5 zeta za all day a niedziela jest darmowa).
A co najwazniejsze, nie ma tam zadnego problema z miejscami.
Kiedys parkowalem tak jak Ty, do czasu jak mi jakies zajeb*** radio i wyje*** szybe pod szkola (jeszcze w poprzedniej wurze)
  
 
No to żeś mnie pocieszył ja mam nadzieje że mój samochód nie wygląda na lakomy konsek wiec ... eee, ubezpieczony jest, po co mam się denerwować
  
 
Cytat:
2004-10-04 23:45:23, Mihty pisze:
Super pomysl!



Pomysł może i dobry, ale klubowicze Calibra Team powkładali dużo klubowych ulotek innym Calibrom i było zero odezwu Mam nadzieję, że w klubie Espero taka akcja przyniesie więcej efektów
  
 
Cytat:
2004-10-05 08:37:14, Krzysiek-Diackon pisze:
Hym, Dicer no ja dopiero zacząłem 1 semestr na informatyce /inzynierskie/. A rozglądałem się za esperaczkami, a twojego zielonego nie widziałem



Krzychu gdzie robisz tą informatykę???
Zaocznie???
Są jakieś egzaminy??
Ile kosztuje ta przyjemność??

  
 
 -JACO- , wklep sobie www.wsmsig.edu.pl potem STUDIA > Kierunki studiow > Informatyka i wszystko bedziesz wiedzial

  
 
Co do ulotek.. własie ojciec mi wreczył ulotke.. z pozdrowieniami od Darka54495 i jego córy... dorwali moje auto pod castoramą...
  
 
Obiecywałem, obiecywałem... a skleroza nie boli...
W tym momencie biorę nożyczki i tne moją wydrukowaną ulotkę na 4 części. Jutro rano (albo i dzisiaj jeszcze) wkładam do schowka do Esperaka i będę ją woził.
Gdy spotkam jakiegos Esperaka, to mu za wycieraczke wloze - a co tam...najwyzej dostane przez łeb łyżką do kół
  
 
Zrobilem nawet zdjecie naszych esperakow jakparkuja kolo siebie
tylko musial bym je przeslac komus kto ma stronke
bo ja nie moge go wkleic na forum
  
 
Polecam ten przyklejony watek
  
 


nasz mini zlocik
  
 
dzięki za ten wątek jak wkleić zdjęcie
  
 
Czarka to wszędzie pełno! ...a Ty Darku 80m od swojej pracy...w stronę świateł na skrzyżowaniu idąc...masz zielonego Esperaczka....facet ma wprawdzie coś kole 50-tki ale wygląda na Dumnego z posiadania Espero...tyle że On chyba parkuje w placu /teraz wisi tam obok taki szyld "BIURO-STYL"/ -trza by mu wetknąć jakiegoś ulotka kiedyś