Fiat 125p z 1978r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no cóż, chyba nic dodać nic ująć autko jest w świetnym stanie, niestety z powodu niemożności hotlinkowania jestem zmuszony poprosić was o odwiedzenie bezpośrednie mojej strony.w newsach znajdziecie na niej link do najnowszej galeri(tapet) własnie z wspomnianym fiatem.
niedawno, przychylnie wypowiadalście się na temat autka Przemka, jestem ciekaw co powiecie teraz
bardzo zapraszam a już jutro - sorki dzisiaj - będzie kolejna aktualka - fotki auta FUSO
a juz sie szykuje galeria maluszków...
  
 
Dobry jest .
Ino jedno zastrzeżenie mam - rok produkcji. Jeżeli '78 to powinien być przecież totalny MR, jeżeli jednak '68 (co wydaje sie być bardziej prawdopodobne) to czy nie powinien mieć wąskiej kratki w słupku
  
 
racja to nie moze byc 78 chocby ze wzgledu na te klamki, a czy wszystkie z 68 mialy waskie kratki? czy tylko seria z poczatku roku?
  
 
Fiacik ekstra lux. Zadbany być może bardzo dobrze wyremontowany.
  
 
super fiacior ciekawe ktory to tak naprawde rok

fajne kołpaki
  
 
No i jak, wiadomo który to rok??? Ja stawiam na końcówke '68 ze względu na "szeroką" kratkę. A tak wogóle to baaardzo ładny, tylko te kołpaki z dajewo syfiliza mi nie bardzo się widzą!!!!!
  
 
rzeczywiście, rok 68' coś mi się pokiełbasiło.
zadbany jest, tak twierdzi własciciel, nie miaem dosłownie czasu aby go obejrzeć od spodu, ale z panem Romanem trzymam kontakt bo obiecał mi ksiązke serwisową do fiata wię cjeśli bede miał przy sobie aparat to zrobie też fotki silnika

FUSO , twoje fotki tez sa już na stronie, jak mówiłem fotki robione w deszczu wychodzą niespodziewanie doskonale tym aparatem. tylko aparatu troche mi szkoda, zresztą co ja bede sie rozpisywał, zapraszam dziś także na moją stronę, aby obejrzec fotki maluszka FUSO
  
 
Wąski wlot był montowany do października 1968,potem już ten większy...
  
 
Ten Kant jest poprostu super , piękny , zaj#$%^y , tylko ta cena...... Zadzwoniłem tam i kobieta mi powiedziała ..... 3.5 - 4 tys. złotych... Po stracie mojego klasyka właśnie na taki model polowałem , ale Pani wie co sprzedaje i powiedziała mi , że to jest autko muzealne i dlatego tyle..... No cóż , innym razem...
Pozdro. 4 All Piotrek.
  
 
Fiacianka piekna i w każdej chwili zamieniam sie na mojego
  
 
no fakt, cena jest zaporowa wręcz, ale ten rocznik..
  
 
Cena przyzwoita. Za 3-4tyś to najwyzej obsranego golfa mozna kupic a tu taka fura
  
 
Cytat:
2004-10-06 22:55:34, Peyyoo125 pisze:
Ten Kant jest poprostu super , piękny , zaj#$%^y , tylko ta cena...... Zadzwoniłem tam i kobieta mi powiedziała ..... 3.5 - 4 tys. złotych... Po stracie mojego klasyka właśnie na taki model polowałem , ale Pani wie co sprzedaje i powiedziała mi , że to jest autko muzealne i dlatego tyle..... No cóż , innym razem... Pozdro. 4 All Piotrek.


Sorry Piotrek ale jak to auto ma kosztować 3,5-4 tyś to uważam że to jak za darmo. Gdyby nie to że wsadziłem w moją Żigulke ponad 7 tysięcy to sam bym go wziął.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2004-10-07 00:33:12, MAGNUM pisze:
no fakt, cena jest zaporowa wręcz, ale ten rocznik..


Cena zaporowa???? 3,5-4 tys???? Sorry, ale to autko wygląda super. Auto w przyzwoitym stanie musi kosztować a to jest taniocha

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Macie rację !!! Ostatnio widziałem w Auto-Bicie Kanta z 1969 roku za jedyne.... 11 tys złotych ... Jeśli tylko miałbym na zbyciu te 3.5 tys. to nie zastanawiałbym, się ani minuty... bo jak to kolega ujął :
Cytat:
Za 3-4tyś to najwyzej obsranego golfa mozna kupic a tu taka fura


Też uważam , że za taką kasę jest to warte....
Pozdrawiam . Piotrek
  
 
hmmm, a myślałem, że wszyscy stwierdza że za drogo..
osobiście uważam ze to jednak drogo, w końcu to jest tylko fiat 125.. żeby to jeszcze był ten włoski fiat to bym sam się na niego rzucił.
a tak swoją drogą, to na zrobienie fotek temu fiatowi czaiłem sie juz jakis czas, i powiem wam że na wybrzeżu chyba jednak wszyscy uwazają go za drogi bo pan Roman sprzedaje go już tak od prawie dwóch lat.. i sprzedać nie może..
mówił mi ze byli juz kupcy, ale same młodziki w dresach i nie sprzedał, bo nie chce oddać auta ludziom którzy maja prawko od powiedzmy roku , i wogule nie zamierzaja go oszczedzac.
i chwała mu za to!


  
 
Cytat:
2004-10-08 20:53:04, MAGNUM pisze:
hmmm, a myślałem, że wszyscy stwierdza że za drogo.. osobiście uważam ze to jednak drogo, w końcu to jest tylko fiat 125.. żeby to jeszcze był ten włoski fiat to bym sam się na niego rzucił.


Może i " to tylko DF" ale klasyk, ponad 30 - letni zabytek i do tego w ładnym stanie. Spróbuj kupić klasyka, doprowadz go chociaż do takiego " w miarę" stanu i podlicz ile Cię to wyniesie - myślę że niewiele zoszczędzisz. No chyba że sam potrafisz zrobic blacharkę i połozyc lakier. Ja sam wremont kapitalny (wszystko - od budy po wszystkie podzespoły) mojej Łady 2101 od ubiegłego roku wsadziłem już grubo ponad 7 tys zł i wcale nie uważam żebym przepłacał.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
akurat z blacharką nie mam problemów bo jestem blacharzem i w niedziele moge zawsze sobie wjechac na warsztat i grzebac, sęk w tym że nie zawsze mam czas, ale postaram się jutro też pojechać hehe. jak tylko znajdę orginalny front right fender to się zabawa z fiatem zacznie na poważnie hehe .
  
 
Widac masz spoko szefa ja jakbym chcial wjechac na warsztat to bym musial podanie napisac a o niedzieli to moge zapomniec
  
 
Jak mialbym wyremontowane DOHC to bym kupil takiego fiaciora, ale tak to jak za taka cene to dla mnei za slabe autko, wolalbym sie wstrzymac, odlozyc wiecej pieniedzy i kupic mercedesa 115 albo 123